Перейти к публикации

oQsid

Пользователи
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Репутация

О oQsid

 • День рождения 18.04.1990

Информация

 • Имя
  Юрій
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ
 • Авто
  Soul 1G, 2012, 1.6 AT

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. АП! оновлений номер деталі: 97606-2K600 Шукаю оригінал Б/В або новий аналог
 2. oQsid

  В Лондон на Соуле

  Крута поїздка) Тільки зараз через бамп теми помітив її, перечитав і сподобалась історія, дякую що поділились) Я так розумію, що в Англії видали робочу візу, а по ній через всі кордони починаючи з нашого вдалось безперешкодно проїхати? З.І. А там мінікуперів багато?))
 3. +1 до коментаря вище. можливо є хтось з руками або свою продасть?
 4. Власне, треба радіатор кондиціонера, бо мій пробитий і фреон поплив. Номер по віну наче 25310-2K100. Можливо є у кого? тел: о5о вісімЧ2-Чвісім-Чдва
 5. oQsid

  Киевские встречи

  я можу в місті в суботу на пару годин
 6. oQsid

  Лобовое стекло

  а хтось ставив собі з підігрівом? тобто чи є можливість знійти таке скло? ну і поставити собі, щоб гріло, звісно)
 7. oQsid

  Создать группу в Viber

  як на мене, то краще в телеграмі. він в рази зручніше і більше можливостей
 8. є ще кришка клєми акумулятора?
 9. ось цей орг ще є? яка ціна?
 10. oQsid

  Киевские встречи

  я на суботу +
 11. Так, попередній власник з Коцюбинського, як я зрозумів. Він був другим власником цього соула, брав його на 70к пробігу в 2017 Бенз, без газу, автомат 6-ст. Обійшовся в 9900 (виставлений був за 10100). Продавав власник, бо йому америка їхала (хз шо, кросовер) і треба були гроші на викуп :D
 12. Всім привіт! Ось нарешті, після пошуків з підборщиками, знайшовся той очікуваний соул. Шукали для жінки, вона дуже задоволена, але поки обкатую його я (ну і обслуговувати, звісно, теж буду я =) ) 113 тик пробігу, 2011 випуск, 2012 перша реєстрація, рідна фарба, без колхозу, дуже доглянутий салон, всі сидіння в чохлах з народження. З місця зриває при газку, що ще не звик, всього 4 дні катаю. По комплектації - жопогрійки, клімат, нічого такого (поки що =) ).
 13. Дякую всім, хто відгукнувся. допомогли прояснитись трохи. Передивився весь США, там тільки база до16 року возилась, а Європу брати стрьомно, так як що тут, що там - кручені/варені, я так розумію. А тут хоч пощупати, на СТО загнати можна. Буду в Україні брати. В бюджеті до 10-11 ТОП не взяти, так як вони тільки офіційно возились, так? Значить в Україні нормальний живий 15 року - биток БАЗА з США, або 12 рік МІД Рестайл?
×
×
 • Создать...