Перейти к публикации

logo_soul.png.aac74a92d237db04160d11697a0d69ba.png

Daggett

дорога на Буковель

Рекомендованные сообщения

підкажіть, будь ласка, хто вкурсі, кудой зараз найкраще їхати на Буковель -- в основному цікавить стан доріг після зими, але думки щодо "комфортності" теж вітаються)

Поделиться сообщением

підкажіть, будь ласка, хто вкурсі, кудой зараз найкраще їхати на Буковель -- в основному цікавить стан доріг після зими, але думки щодо "комфортності" теж вітаються)

останні рази я їхав через Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Івано-Франківськ - Яремче

це найкоротший маршрут

Впринципі тєрпімо - навіть є куски нового асфальту, а є куски і поганенькі 

Поделиться сообщением

Це самиц найкращий шлях! Гугл мапс веде по цій дорозі без помилок на Делятин а далі на яремчу!

Поделиться сообщением

ну з гребінки воно можливо, але мені треба буде їхати з києва. тому мабуть по житомирській...

от думаю чи "житомир-хмельницький-тернопіль-..." чи краще гак +60км але по київ-чоп...

Поделиться сообщением

ну з гребінки воно можливо, але мені треба буде їхати з києва. тому мабуть по житомирській...

от думаю чи "житомир-хмельницький-тернопіль-..." чи краще гак +60км але по київ-чоп...

а де з"їжджати з київ-чоп ?

Поделиться сообщением

а де з"їжджати з київ-чоп ?

на об’їзній Рівного

Поделиться сообщением

на об’їзній Рівного

так я не їздив.

я робив ще більший гак, їхав аж до львова а там уже на франківськ.

там тільки останній кусок  дороги від львова так собі.(як і вся дорога в тих краях)

Поделиться сообщением

Дагете, їдь по Київ-Чоп. З'їзжати з траси в місті Дубно! Далі Кременець-Тернопіль-Франківськ. Далі - як хочеш.

Поделиться сообщением

я робив ще більший гак,

та то вже не гак... то гачищє

Поделиться сообщением

На форумі буковеля ціла тема є з цього питання, обговорені всі варіанти, думаю зможеш обрати оптимальний!

Поделиться сообщением

так я не їздив.

я робив ще більший гак, їхав аж до львова а там уже на франківськ.

там тільки останній кусок  дороги від львова так собі.(як і вся дорога в тих краях)

))) А я по цих дорогах кожного дня!!! Нормальна дорога! Від Львова до Івано-Франківська виключаєш режим "розслабон" і головне не пропустити ямку в пів колеса :download:  :download:  :download:  і все буде гуд! Їдьте їдьте побільше до нас!! Може дороги трошки підлатають! А вже від Франківська до Буковеля нормально! :ok:

Поделиться сообщением

))) А я по цих дорогах кожного дня!!! Нормальна дорога! Від Львова до Івано-Франківська виключаєш режим "розслабон" і головне не пропустити ямку в пів колеса :download:  :download:  :download:  і все буде гуд! Їдьте їдьте побільше до нас!! Може дороги трошки підлатають! А вже від Франківська до Буковеля нормально! :ok:

якщо вже від франика до буковеля нормальна, то одеська це взагалі еталон. :rofl2:

Поделиться сообщением

ну порівняно по області то так :biggrin2:  :biggrin2:  :biggrin2:

Поделиться сообщением

Дагете, їдь по Київ-Чоп. З'їзжати з траси в місті Дубно! Далі Кременець-Тернопіль-Франківськ. Далі - як хочеш.

ну да, з Рівного на Дубно...

доре, мо комусь буде корисно -- ремонт в Буському районі

Поделиться сообщением

ну да, з Рівного на Дубно...

доре, мо комусь буде корисно -- ремонт в Буському районі

Їхав того року через Бузьк-Золочів-Перемишляни-Рогатин. Не раджу так робити нікому.

Поделиться сообщением

Їхав того року через Бузьк-Золочів-Перемишляни-Рогатин. Не раджу так робити нікому.

Та як не! та подивитись наш чудовий край! Та полюбуватись галичиною! Як не!!!! :(

Поделиться сообщением

Та як не! та подивитись наш чудовий край! Та полюбуватись галичиною! Як не!!!! :(

Любувався 2 рази. В Золочеві на дорогу виходили косулі і зайці. Але дякую Богу не лише за це, а й за те, що колеса цілі  :biggrin2:

Поделиться сообщением

Та там тіки на пів колеса ями! а де ще таке побачити! Драйв! Спортлото попав не попав, загнув диск не загнув!!  :biggrin2:

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Создать...