Перейти до змісту

Авторизація  
Taras!

Привідний ремнь

Рекомендовані повідомлення

Пр скількох тисячах заміна?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привідний ремінь чого? У нас ланц. Це, до-речі остаточно переконало мене брати Соул, а не І30 (був неприємний момент з обривом ремня ГРМ на Ланосі). :biggrin:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привідний ремінь чого? У нас ланц. Це, до-речі остаточно переконало мене брати Соул, а не І30 (був неприємний момент з обривом ремня ГРМ на Ланосі). :biggrin:

Тоже розглядав соул та i30! Два автосалони рядом розмiщенi от i дивився на два авто! Вибачай за тупiсть, но не цiкавився чи ремiнь чи ланц! Тепер буду знати!!!!!!!!!!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Боюсь расстроить, но на i30 двигатель тоже цепной! Конструктивно это тот-же двигатель Gamma с некоторым отличием.

 

В подтверждение смотрим данные каталога и применяемость "Цепь привода ГРМ 24321-2B000"

 

http://www.elcats.ru/hyundai/scheme.aspx?model=dc205d44-629c-4a95-a890-75110a0f7a11&pid=8930604C&office=ua

 

 

http://www.elcats.ru/fullinfo.aspx?pid=8930604C&flag=218103832&marka=KIA&office=ua

 

 

 

 

Она одинаковая для Elantra, I20, i30, Ceed, Cerato, Soul !!! Речь естественно про бензиновые 1.6.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Возможно речь идет про обводной ремень. Так до 80тыс про него можно не беспокоиться.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ремень навесного оборудования вообще не имеет регламентной замены и меняется по состоянию!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Боюсь расстроить, но на i30 двигатель тоже цепной! Конструктивно это тот-же двигатель Gamma с некоторым отличием.

 

Ну значит менеджер в салоне просто лузер :biggrin:

Я его несколько раз переспрашивал.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А я навiть не цiкавився чи цепь чи ремiнь, а от треба в жiнки в шкодi октавii мiняти, тай думаю запитаюсь на форумi в скiльки тисяч у наших кiа мiняти!!! А менi кажуть що у нас ланц!!!! ОООО!!!!! Я зразу дуже зрадiв!!!!! Тай кажу жiнцi що в мене круче!!!!! ОТАК!!! Форум сильна штука!!!!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

...А менi кажуть що у нас ланц!!!! ОООО!!!!! Я зразу дуже зрадiв!!!!! Тай кажу жiнцi що в мене круче!!!!! ...

 

шо дружина відповіла? popcorm1.gif

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

шо дружина відповіла? popcorm1.gif

Сказала шо рада за кіа!

 

Взагалі то грамотно придумали на рахунок ланца. Стільки випадків з обривом ремня і потім проблеми!!! А так надьожно!!!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сказала шо рада за кіа!

 

Взагалі то грамотно придумали на рахунок ланца. Стільки випадків з обривом ремня і потім проблеми!!! А так надьожно!!!

 

 

Эт правда.... цепь есть цепь. И Киа\Хюндай в этом молодцы... А вот у Ниссанов не сложилось.....

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...