Перейти до змісту

Авторизація  
Mariwa

Загорелась лампа EPS

Рекомендовані повідомлення

Подскажите пожалуйста. Что это может быть? При повороте на лево загорелась контрольная лампа рулевого управления с электроприводом. После машина начала терять скорость и совсем остановилась но двигатель работал. Я заглушила машину, потом завела он опять тронулась чуть поехала и опять остановилась. Я опять заглушила и стояла 5 минут. Опять завелась и она нормально поехала. Через 15 км на повороте резком на лево опять все повторилось. Заглушила подождала и поехала. Ехала еще км 15. Все было ок. 

Что это ошибка или поломка и что делать

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Заїхати на сервіс, зняти помилку і відкалібрувати роботу електропідсилювача керма, як на мене. Під час цих траблів зусилля на рульовому колесі сильно зростало під час виконання поворотів?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Руль крутиться как всегда. Она загорелась один раз. Потом больше не загоралась.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
1 час назад, Mariwa сказал:

Через 15 км на повороте резком на лево опять все повторилось.

Судячи з першого посту цієї теми - це сталося, принаймі, двічі... Ця лампа вказує на наявність проблеми з рульовим керуванням. Варіантів два (як у лікарів))) - глюк, що можна вилічити знявши масову клему з аккумулятора на 10 хвилин, тобто це "фігня"; або ж щось з електропідсилювачем керма - тоді на сервісі знову-таки, спробувати зчитати наявні помилки, скинути їх і на тому ж сервісі спробувати відкалібрувати електропідсилювач, вилічиться - добре (тобто знов-таки, фігня), якщо ж ні і проблема буде вискакувати знову і частіше - то це вже гірше...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сама лампа загорелась 1 раз. а что машина начинала терять скорость 3 раза. Потом вела себя как обычно. Вечером попробуем снять акамулятор

 

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Кажется, проблема в цепи. Я думаю, вам следует отнести ее в гараж и проверить.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...