Перейти к публикации

mrdi10

Пользователи
 • Публикации

  630
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  28

Последний раз mrdi10 выиграл 19 августа

Публикации mrdi10 были самыми популярными!

Репутация

127 Репутация

О mrdi10

 • Звание
  Виталька :)
 • День рождения 13.04.1985

Информация

 • Имя
  Ветал
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Полтава
 • Авто
  КИА Соул

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Щодо цепу. Я завжди чув звук якогось брякотіння. Не памятаю з яйого пробігу починаючи, але зараз його не має. Чомусь думаю що міг бути цеп. Я так хочу дати п...и машині))) так не дозволяє зимова резина))) на якій я з зими їжджу. Я замінив газове обладнання з серії Lovato тількина ExP.. Там є лінійне налаштування карти. І я зрозумів, що те що я сам налаштував та проїхав 300тис.км почти була якась х....я))) Звертаю увагу, що клапана не погоріли. По динаміці прискорення втрачав 0.8-1сек до 100км/год. Весною я відзвітую як їхатиме авто після капіталочки))) що зробив. До речі, хто хоче, можу зробити двигло))) ой...це реклама мабуть?!)))
 2. Нарешті перейшов на G12 антифриз після капіталки двигла. Трішки помив мийкою торпеду))
 3. FRECCIAG 11238 направляйка "ремонтна")))) підібрав.
 4. Мені телефонує майстер...каже пц направляючій одній)) потрібна ремонтна. 10.1мм)) зовнішній. Хтось стикавсь з такою ситуацією?) Я то шукатиму більші по розміру...на станку токар підточе.
 5. https://drive.google.com/drive/folders/1teOzOOElKatp55qh-Uk5k2wUjFM-SAvQ Там я добавив ще пару відосів. Щодо цепу. То гідрік виліз на 5зубів. Я їх ще 100000км назад бачив))) Нагадаю, що я проїхав 130000км, замінив ГРМ. Потім через ще 130000 поставив назад заводський))) Тобто зараз цеп, що з заводу, проїхав 332000км. На шестернях я не вбачав страшної якоїсь вироботки. Щодо масла на якому я їздив то це 504/507 допуск🙂🙂🙂 Aral, ELF та SM, SN Liqui Moly та Xado. Завжди використовував промивку Liqui Moly. Хіба останні пару разів забував про неї))) коли масло їсти почало. Останні 30000км я їздив на 5W40 Aral бо 5W30 зїдало швидше))) як я помітив.
 6. Ну чо....пацани;) Поміряв я компресію а вона 12 у всих)) о крім четвертого. Там 10. Так як у мене все було, о крім двох комплектів впускних клапанів😂😂😂 бо провтикав з випускними. Якщо рік тому це по 80грн, то зараз по 220 замовив 8шт))). Щодо двигуна ... Я не виклав усих фото, але повірите на словах. Колінвал у допуску👍👍 Корінні вкладиші зазор 0.021-0.042 (0.05 факт) Шатунні вкладиші зазор 0.032-0.052 (0.04 факт) Щодо циліндрів...я не міряв еліпс. Бо буду гільзувати і мені пф))) Щодо кілець масляни.. Вони рухаються, але ніби зажаті. Не виходят за площину канавки поршня. Не зря 350грам/1000км, а при даванні п...й))) то до 1л/1000км))) Щодо задирів. Є у двох точно циліндрах, але вони були ще при 270000км. Зараз 462000км. Щодо ціни на ремонт. ~3000 гільзовка ~3000 заміна направляючих, клапана, шліфовка. ~робота безкоштовна))) роблю я. А так..я взяв би 20000грн з моєю придирчивістю) ~ запчастини десь до 15-18000грн станом на 2021 рік. Якщо на 2022 то це просто пц... Повірте))) (усі прокладки, гільзи, поршня, клапана, направляючі, грм, сальники, резиночки і т.д.) Десь на днях віддаю на гільзовку, шліфовку, клапана... Я ж останнім часом звільнився з роботи))) і з 2019 року займаюсь професійно ремонтом авто... Гайкую))) діагностую, підбираю запчастини і т.д.))) Мене не лякають ці роботи, бо недавно вже розбирав двигун з Sonata 2.0MPI. Дефектував і т.д.... Нагадаю що при 270000 здається я міняв сальники клапанів та прокладку ГБЦ. Мені показалось масло у одному місці двигуна. Я тоді був зеленим і не дожав прокладку. Тому через 50000км соплив антифриз з 4-того і 3-тього циліндра за випускним колектором. Але все залоїлось))) На сьогодні у мене є ориг.поршня, клапана і т.д. о крім гільз Колбеншміт.
 7. mrdi10

  С Днем рождения, mrdi10!

  Дякую за привітання 13квітня 2021 року))) Вирішив зайти на форум та глянути як там я сайл.задньої балки міняв))) Бо зараз 456700км))) вдруге пц прийшов їм)) стукає бляяяяя...
 8. mrdi10

  Гранаты

  Резиновий пильник це 1-1,5 роки і пц))) У мене Trialli усі шруси і поки норм. Норм з шрусами а не зпильниками))) Пильники внутрішніх шрусів то норм, тільки хомути поставив інші, а от зовнішні пц. Один замінив відразу коли шрус ставив а інших чекаю))) поки дорветься))))
 9. Ну що, вирішив проблему, грузив світлом генератор машини, зміни були?
 10. mrdi10

  Коробка передач

  Нарешті на подвір'ї пішов дощ і я знайшов час за ці роки)))) Щодо сальника первинного валу МКПП. Я міняв підшипник первинного валу при 190тис.км здається і замінив той сальник. Я міняв зчеплення при 330тис.км вдруге і не міняв ніякого сальника. У мене задній сальник колінвалу, той що між МКПП та двигуном стоїть вже проїхав 445тис.км. Моя думка, пока не тече нх туди лізти. Я при 160тис.км ще коли міняв вперше хотів замінити сальник колінвалу, так і досі лежить у коробці)))) Щодо заміни сальника у МКПП, потрібно розібрати повністю коробку. Кому нх це потрібно?! Якщо і надумаєш туди лізти то заміни там два підшипники. Вони шарикові. стоять з двох сторін первинного валу. Вони здохнуть можуть найшвидше))))) Щодо заміни сальників привідних валів. По роботі ще 1200 пара десь, при зніманні двох приводних валів та зі зливанням масла бо ніяк)) А от чому вони не замінили їх коли міняли зчеплення я хз. Хоч один, і то було б дешевше. У мене вони ніколи не соплили, хоча я їх міняв при заміні зчеплення. Щодо цін які я називаю за роботу, я орієнтуються по своїх розцінках за які я роблю машини)))) я тут недавно серйозно зайнявся ремонтом авто))))) і кинув роботу)))) Ах да, сальник привідного валу коштує 90грн виробника KOS. KOS, PH це постачальники сальників на наші авто 100%. Не переплачуйте за оригінальні коробки. Так само кажу про сальники клапанів і т.д. Приємного дня усим. Радий був висказатись)))))
 11. Я б не став підтягувати болти ГБЦ)) є приклади інших машин де після ремонту ГБЦ майстер підтягнув "просто" болти після 2000км))) Як сказав клієнт який зайшов до майстерні де ремонтують ГБЦ і т.д., щось на подобі "спочатку антифриз кудись попадав тепел масло" )))))))) До речі у мене 444тис.км почти, щось масло стало їсти як ніколи))) може десь 0,5-0,8л на 1000км. Я недавно робив другу G4KD))) ніби не багато і взяв, а бог мене от так)))))) Ну у друга була інша історія.....прийшлось розбирати до болтів....
 12. mrdi10

  Коробка передач

  Та як би то у резині або у підшипнику була б справа)) це як радість було б.. але все ж не у цьому(
 13. mrdi10

  Коробка передач

  Доброго усім дня) У мене з'явилася проблемка... Вібрація з правої сторони. Я замінив шрус внутрішній та зовнішній....нф не допомогло. Я піднімав машину, підперши ричаги у робочому положенні, щоб не уграть шруси)) і заводив авто ввімкнувши передачу..Помітив вібрацію приводних валів. Так як права сторона довша, мабуть тому, і все почалось з неї. Взагалі люфт однаковий з обох сторін.. Планую замінити диференціал. Уточню, підшипники деф...норм не люфтят. У когось були такі проблеми? Тільки не потрібно казати про драгрейсинг)))))) Ах дааа... Останнього разу я лазив у КПП при пробігу 200тис.км. зараз пробіг 390тис.км.
 14. mrdi10

  Поломки души

  Коли я допромивавсь)))) то при нагріві ОЖ у салон почало дути пил)) думав туман на подвірї)) а по факту були невеликі протікання. Все було сухо.
 15. mrdi10

  Гранаты

  Сань, підскажи. Шрус ще їздить?)) Який пробіг його? Бо мені приходиться купувати щось. 375тис.км. і човгання з вібрацією при розгоні вже у печінках)))
×
×
 • Создать...