Перейти до змісту

Авторизація  
voroniak1696

наслідки дтп

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня , в мене виникла така ситуація , моя машинка була в незначному дтп . Робилася не у офіціалів , а на іншому СТО , пробіг 29 000 км , вона ще на гарантії ! Скажіть будь ласка в кого виникала така ситуація ?? я МАЮ НА УВАЗІ чи великий ризик того що мене попалять на офіційному СТО і чи знімуть з гарантії ??

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

я МАЮ НА УВАЗІ чи великий ризик того що мене попалять на офіційному СТО і чи знімуть з гарантії ??

 

Увидят - снимут на раз два три. Им только повод дай.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

да зачем вам эти официальные сто? машину портить за ваши же деньги?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
да зачем вам эти официальные сто? машину портить за ваши же деньги?
Поддерживаю.Гарантия хороша если вылезают серьезные заводские огрехи и тебе их бесплатно лечат.В плане всего остального-гарантийное обслуживание того не стоит....Помниться в мазде 3 по гарантии меняли в том числе задние рычаги-по 3500 каждый.это приятно.На халяву.....

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

чи великий ризик того що мене попалять на офіційному СТО і чи знімуть з гарантії ??

дивлячись що за дтп було і які види ремонтних робіт робилися!!!Наприклад мені нічого не ясно с твоєї розповіді

 

моя машинка була в незначному дтп . Робилася не у офіціалів , а на іншому СТО , пробіг 29 000 км ,

 

В мене такий самий майже пробіг - до них поїду з власноручвстановленим парктроніком, сигналом, магнітолою.....нехай знімають з гарантії!!!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

крило переднє бампер і капот , але все поміняв , крім капоту . Нехотілося би , передній підшибник загудів , і педаль щеплення , дала люфт

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

voroniak1696, ДТП была случайно не на Левобережной об какой-то бусик на мосту?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А скільки років машині?

На рахунок офіціалів - не знаю як кому, але мені набагато вигідніше - домовитися чітко про час, приїхати, посидіти в них попити чаю, подивитися, що роблять з машиною і через 2 години поїхати - ні про що не турбуюся і не шукаю де то купити де то...а коли майстер зможе з гаражу...а коли не зможе...Тим більше раз в рік заплатити більше на 300-500 грн це не така велика сума, щоб потім думати про гарантію якщо щось станеться.

  • Минусую... 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

voroniak1696, ДТП была случайно не на Левобережной об какой-то бусик на мосту?

Ні , зачепив , швеелер грузовика ....-( Але це було в травні ...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А скільки років машині?

На рахунок офіціалів - не знаю як кому, але мені набагато вигідніше - домовитися чітко про час, приїхати, посидіти в них попити чаю, подивитися, що роблять з машиною і через 2 години поїхати - ні про що не турбуюся і не шукаю де то купити де то...а коли майстер зможе з гаражу...а коли не зможе...Тим більше раз в рік заплатити більше на 300-500 грн це не така велика сума, щоб потім думати про гарантію якщо щось станеться.

1 р і 6 місяців

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

тобто оффи побачать пом'ятий капот - ну і що.....думаєш вони крило знімати будуть???не думаю - поїдеш до них - а там вже буде видно...якщо щось почнуть говорити - будеш відстоювати своє - мол капот драбіною зачепив сосід...і т.д.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...