Перейти к публикации

logo_soul.png.aac74a92d237db04160d11697a0d69ba.png


Dimon

KIA Finance - зручний кредит

Рекомендованные сообщения

Изображение

 

 

 

З метою наблизити своїх клієнтів до втілення мрії про придбання автомобіля KIA, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор КІА в Україні, анонсує розширення програми автокредитування KIA Finance. Спільно з фінансовим партнером, ПАТ «ІНДЕКС-БАНК» (Сredit Аgricole Group), компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» пропонує особливий спосіб кредитування, що передбачає прості та зрозумілі умови:

 

Схема погашення кредиту - на вибір клієнта; Можливість дострокового погашення; Відсутність прихованих комісій та додаткових платежів; Умови кредиту та відсоткові ставки – незмінні з моменту підписання кредитного договору, клієнт сплачує рівно стільки, скільки зазначено в договорі; Початковий внесок - від 30% вартості автомобіля; Відсоткова ставка - від 8,5% до 17,5% річних (в залежності від строку кредитування) в національній валюті, що надає додаткової надійності та позбавляє валютних ризиків; Одноразова комісія – 2,5%.

 

Переваги KIAFinance – спільної програми «ФАЛЬКОН-АВТО» та ІНДЕКС-БАНКу:

 

Надійність

 

Партнер програми КІА Finance, ІНДЕКС-БАНК, є одним з найнадійніших банків України. Банк входить до складу фінансової групи Сredit Аgricole, яка є банківською організацією №1 у Франції, володіючи 28% ринку роздрібних послуг цієї країни. Сredit Agricole входить до ТОП 10 найбільших світових банків за розміром акціонерного капіталу та є третім найкрупнішим банком серед них за об’ємом активів.

 

Доступність

 

· Перший внесок за програмою КІА Finance складає лише 30% від вартості автомобіля;

 

· ІНДЕКС-БАНК знаходиться поруч зі своїми клієнтами – його мережа складається з понад 200 відділень по всій Україні. .

 

Зручність

 

· Зручність подачі документів – у найближчому автосалоні КІА;

 

· Високий відсоток прийняття схвальних рішень про видачу кредиту на купівлю авто. Процедура прийняття рішення має спрощений характер, що дозволяє отримувати високу кількість позитивних відповідей у найкоротший термін;

 

· Швидке оформлення кредитного договору у відділенні банку.

 

 

З новою програмою кредитування автомобілі КІА стають ближчими до вас!

 

«Довіра клієнтів – запорука успішності нашої компанії та широкої популярності автомобілів КІА в Україні. З новою програмою кредитування від ІНДЕКС БАНКу придбати автомобіль ще простіше, і, що головне – кредитний договір став таким, якому можна довіряти, в ньому повністю відсутні суперечливі моменти», - наголошує Марина Лепіска, Заступник Генерального директора з продажу автомобілів компанії "ФАЛЬКОН-АВТО", офіційного дистриб’ютора КІА в Україні.

 

КІА Finance – досить заощаджувати, купуйте авто вже зараз!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...