Перейти к публикации

logo_soul.png.aac74a92d237db04160d11697a0d69ba.png


Dimon

Загальні продажі КІА в першому півріччі 2010 зросли на 49.2%

Рекомендованные сообщения

- Продажі з заводів, які знаходяться за межами Південної Кореї зросли на 120.9%, в той час як внутрішні продажі демонструютьзростання на 27.6 %;

 

- КІА збільшує продажі та частку ринку в Європі завдяки потужним продажам моделей Venga та cee’d;

 

- Вперше КІА сягнув позначки прибутку в 8 з половиною мільярдів доларів за фіскальне півріччя

 

Корпорація Kia Motors оголосила про загальне зростання продажів на 49.2% в першому півріччі 2010. Ці дані грунтуються на об’ємі поставок у 990 000 одиниць, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Продажі на експортному ринку, так само як і на вітчизняному, значно зросли завдяки постійному запуску нових моделей, зокрема: КІА Cerato, Абсолютно Нового Sorento, Cadenza та Абсолютно Нового Sportage.

 

Загальні продажі Kia Motors за перше півріччя 2010 в роздрібній торгівлі сягнули 1 мільйона одиниць, а зростання порівняно з попереднім роком становило 34.1%. Продажі на ринку США зросли на 15.4%, завдяки успішному запуску абсолютно нового Sorento. Хоча європейський ринок досі не може оговтатись від економічного спаду та закінчення у багатьох країнах урядової податкової підтримки, КІА збільшила обсяг продажів та частку ринку. Це відбулось завдяки представленню лише для Європи нового компактного мінівена KIA Venga та потужних продажів флагманів модельного ряду на європейському ринку – Picanto і cee’d.

 

Хенк Лі, Президент Kia Motors Corporation заявив: «Хоча на глобальному автомобільному ринку очікується значна конкуренція, в нас є достатньо аргументів, щоб гідно її зустріти. Це наші плани продажів, пов’язані з розширенням нашої дилерської мережі та запуском нових, вражаючих автомобілів, на зразок Абсолютно Нового Sportage та Optima і наших екологічних автомобілів.»

 

Прибуток в першій половині 2010 сягнув більше 8,5 мільярдів доларів (10,63 трильйона корейських вон) і став значною віхою в історії компанії – вперше цю позначку було подолано за фіскальне півріччя, а цей результат - на 2 мільярди доларів США більший, ніж за аналогічний період 2009 року. Збільшення доходів головним чином пов’язане зі зростанням продажів на вітчизняному та зовнішніх ринках. Втім, валютні коливання призвели до зменшення прибутку в розмірі 1 трильйона корейських вон (понад 850 мільйонів доларів США), як наслідок падіння корейської вони у співвідношенні до американського долару (на 14 %).

 

Джерело: Kia Motors.

 

*Загальні ринки включають регіони Центральної та Південної Америки, Карибського регіону, Азії (окрім Китаю) країн Тихоокеанського регіону, Близького Сходу та Африки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не знаю куда писать но прочитал только что на ukr.net новость что Киа Моторс Украина обанкротилась. Вот такие пироги.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю, что ни чего страшного в этом нет, ведь есть еще Фалькон-Авто....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...