Перейти к публикации

logo_soul.png.aac74a92d237db04160d11697a0d69ba.png

Jarry Mouse

Калюжа під мотором

Рекомендованные сообщения

Сьогодні помітив таку фігню під час парковки - мостився між машинами - рядок крапель на асфальті з-під мого капота. Заглянув під мотор - капає, майже тече. Що саме капає, встановити не можу, бо не дотягуюся рукою до місця, звідки тече. На око - майже посередині, трохи з боку пасажира. В мануалі написано, що це може бути конденсат з кондиціонера (користуюся постійно, бо жарко). На масло не схоже, бо швидко випаровується, слідів не залишає. Всі рідини в нормі, запаху бензина немає. Заглушив мотор, відійшов хвилин на 20, повернувся, заміряв рівень масла, все ОК. Завів мотор (кондиціонер був виключений), почекав хвилин 5, облазив машину знизу - ніфіга вже не капає, калюжа на асфальті висохла, слідів нема.

Може ще хтось спостерігає таке явище?

Поделиться сообщением

Конденсат из кондишки, нормальное явление.Не переймайся:clapping:

Поделиться сообщением

Однозначно конденсат с кондея.

Поделиться сообщением

Однозначно конденсат с кондея.

+1 паддиржал

цЭ конденсат превращенный в воду от кондера

Поделиться сообщением

+1 паддиржал

цЭ конденсат превращенный в воду от кондера

Млін, я просто не думав, що він такий продуктивний - тече як з крана:drinks:) Хоча реально допомагає в спеку.

А що там за кондиціонер, хто знає? Їх начебто не так багато виробників виготовляють.

Поделиться сообщением

Однозначно с кондера у меня на Carens тоже самое. :good:

Поделиться сообщением

Кондер, и ничего другого! :good: Так нужно, наслаждайся машинкой!

Поделиться сообщением

Кондер, и ничего другого! :good: Так нужно, наслаждайся машинкой!

Сегодня стоял минут 15-ть с включенным кондеем. Ждал жену. Жена подошла испугалась что из тебя так течет!? http://www.soul-club.in.ua/public/style_emoticons/default/blink.gif Я вышел-реально огромная лужа :good: с кондея накапало.

Поделиться сообщением

Сьогодні помітив таку фігню під час парковки - мостився між машинами - рядок крапель на асфальті з-під мого капота. Заглянув під мотор - капає, майже тече. Що саме капає, встановити не можу, бо не дотягуюся рукою до місця, звідки тече. На око - майже посередині, трохи з боку пасажира. В мануалі написано, що це може бути конденсат з кондиціонера

Извините, но Вы очень мнительный персонаж, я думал у меня проблемы - легкая паранойя, но Вы просто суппер!

Я бумажку подсунул, понюхал, что ж накапало, не пахнет, не масляное - значит вода, так и подумал, что конденсат и забил на это :biggrin:

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Создать...