Перейти к публикации

logo_soul.png.aac74a92d237db04160d11697a0d69ba.png

Taras!

АЗС ЛЬВІВ!!!!

Рекомендованные сообщения

Вчора вечером заїхав на лукойл по Львівській обЇздній, заправив 95!!! бензин просто супер!!! Розхід при 90-100- 5.0літра. Дуже сподобалась їзда машини!!!

Поделиться сообщением

Повезло, там як правило продають говніще. Товаришу на мікру там залили, краще сказати вдули, 20 літрів повітря, поки він не помітив що лічильник крутить а в бак не тече!

Поделиться сообщением

Повезло, там як правило продають говніще. Товаришу на мікру там залили, краще сказати вдули, 20 літрів повітря, поки він не помітив що лічильник крутить а в бак не тече!

Ни хрена себе :wacko: :wacko: :wacko: .....Шо, и такой развод бывает????........Ничего, вот наступит ЕВРО 2012, приедут к нам господа заграничные, и узнают они, что такое разводы по славянски за месяц больше, чем в Европе они видели за всю жизнь..... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Поделиться сообщением

я на вог тільки одній заправляюся та що біля бомби бувшої. Наразі по місту розхід 8,1 по БК з кліматом

Поделиться сообщением

я останнім часом заправляюсь тільки на окко 95 звичайний. розхід по місту 8л

Поделиться сообщением

Я теж останніх 7 років запавляюся тільки на ОККО.

P.S. Заправлятися потрібно на великих заправках( де багато продається пального і часто приїжджають бензовози) за такими заправками більший контроль зі сторони начальства і відповідно кращий сервіс і пальне

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Создать...