Перейти к публикации

logo_soul.png.aac74a92d237db04160d11697a0d69ba.png

Grek

Тепер і я маю титановий Соул!

Рекомендованные сообщения

Вчора отримав свою машинку, звісно вчора обмивали і т.д. щойно добрався до компа.

Ітак попорядку.

Машина комплектації МІД, купував на Радар-сервісі, лишився задоволеним, жодних нарікань наразі немає. Зробили все вчасно. В комплекатції було все: ключ на 10/12, крюк, відкрутка (хрестовина), ну і запаска домкрат. Дефектів виявлено не було.

Зробив: сигналку, тонування, захист двигуна.

Вже проїхав першу сотню км. До того їздив на єшці 124 Мерседесі. В порівнянні з ним:

- задній обзор заважють стойки (в мерсі голову повернув і все бачиш), але зеркала великі, габарити меньші тому просто привикнути орієнтуватися по зеркалам.

- стук від камінчиків в соулі чути, спочатку аж страшно було, але вже і звик.

- посадка подобається, люблю "вертикальне" положення за кермом, тому це плюс.

- місця досить як спереду так і ззаду.

- динаміка розгону - в Соулі краща, машина легша, 5 передача тримає добре, мерсу треба було крутити двигун з старту бо машина важка.

- педаль газу дуже легенька, звик до жорсткої - але вже перевчився :).

- розхід наразі тримає 9-10 з кліматом.

А так позитивні враження, нова машина то є нова, плюс до того взяв те, що подобається.

По мірі експлуатації буду дописувати.

• Like 2

Поделиться сообщением

Молодець! :drinks:

Львівських Соуловодів прибуло!

Тепер тільки не зникай.

Нехай машина тільки радує!

• Like 1

Поделиться сообщением

Вчора отримав свою машинку, звісно вчора обмивали і т.д. щойно добрався до компа.

Ітак попорядку.

Машина комплектації МІД, купував на Радар-сервісі, лишився задоволеним, жодних нарікань наразі немає. Зробили все вчасно. В комплекатції було все: ключ на 10/12, крюк, відкрутка (хрестовина)...

викрутка універсальна, вона виймається із ручки і переставляется на плоску

Поделиться сообщением

Тепер i я маю титановий Соул :)

хоча насправдi хотiла "насичений чайний", але зараз його треба чекати 2 мiсяцi...

то ж тепер маю змогу вiдписати саме в цiй вiтцi форума :)

теж зi Львова, теж на Радарi, теж MID :)

Поделиться сообщением

УРА  у Львові +1!!!!!!111

Вітаю!!! :yahoo:   :clapping:

Поделиться сообщением

Вітаю Львівян з поповненням! :yahoo:

Поделиться сообщением

"А зараз на честь новоприбулих гостей прозвучить цей козацький марш..."

Щиро приєднуюся до привітань! :clapping:

УРА  у Львові +1!!!!!!111

Ігор, зразу пропонуй брати участь у весільному соулопробізі :biggrin:

Поделиться сообщением

Ігор, зразу пропонуй брати участь у весільному соулопробізі :biggrin:

ага, я вже прочитала :)

боюся обiцяти: весiлля - дiло серйозне ;)

справа в тому, що машинка моя ще в салонi доробляється, і обіцяли до п'ятниці віддати... але ж то лише обіцянки.

так що я ще соуловод без соула поки що :) без душі получається :)))

Поделиться сообщением

Вітаю!

справа в тому, що машинка моя ще в салонi доробляється, і обіцяли до п'ятниці віддати... але ж то лише обіцянки

Хто обіцяв, Віталік? І що саме доставляла?

Поделиться сообщением

Вітаю!

Хто обіцяв, Віталік? І що саме доставляла?

Віталік. :)

Поки що тільки сигналізацію і доводку вікон (із старої машини залишилась небезпечна звичка лишати вікна відчиненими, покладаючись на сигналізацію :) постійно лишаю татову машину із відкритими вікнами через це :))

зараз ще думаю щодо захисту і парктроніку.

думки? ;)

Поделиться сообщением

Стосовно усіляких питань та допів - у профільні гілки, будьласка. :pardon:

Тут тільки вітаємось та розповідаємо про себе. :drinks:

Новеньким - Вєлкам та хай щастить на дорогах.

Поделиться сообщением

Віталік.

Поки що тільки сигналізацію і доводку вікон

Думаю завра забереш. Сьогодні післяобіду позвони поцікався. Парктронік як кому - для мене це лишнє, але якщо зручніше зним.

Поделиться сообщением

Всем здрасте! Наконец то дождался свою титановую душу. Принимайте в общину))

Поделиться сообщением

Привет всем! Вот и я стала счастливым владельцем KIA SOUL Ванильки. Поставила в салоне сигналку, защиту картера, тонировку и антикор. Как человек несведующий, не думала, что он так воняет и ужасно этим расстроена. Как только села в машину голова разболелась, у деток по-моему вообще аллергия началась. В салоне сказали выветрится через неделю, в другом через две, а знакомые вообще сказали не меньше месяца, это зараза такая. В общем поставила я свою машинку на стоянку на свежем воздухе чтобы выветривалась. Все в ней очень нравится, но антикором расстроена, как будто бы взяла и испачкала ее всю.( Может успокоите, кто такое себе делал, и когда выветрилась машина? Боюсь теперь деток в машину сажать( ,снова проверять не хочется, итак заболел малой.

Поделиться сообщением

Привет всем! Вот и я стала счастливым владельцем KIA SOUL Ванильки. Поставила в салоне сигналку, защиту картера, тонировку и антикор. Как человек несведующий, не думала, что он так воняет и ужасно этим расстроена. Как только села в машину голова разболелась, у деток по-моему вообще аллергия началась. В салоне сказали выветрится через неделю, в другом через две, а знакомые вообще сказали не меньше месяца, это зараза такая. В общем поставила я свою машинку на стоянку на свежем воздухе чтобы выветривалась. Все в ней очень нравится, но антикором расстроена, как будто бы взяла и испачкала ее всю.( Может успокоите, кто такое себе делал, и когда выветрилась машина? Боюсь теперь деток в машину сажать( ,снова проверять не хочется, итак заболел малой.

всё зависит от смеси , которую на машинку наносили.

По сухой погоде дорога Вам на пыльное поле.

Побольше вонючек с разными запахами в салон и почаще открывайте окна , только аккуратно.

Поделиться сообщением

Приклеїти вітровики і їздити з привідкритими вікнами на 2-3 см

Поделиться сообщением

глупости какие-то пишешь.

антикор сделала - значит умница, ухаживаешь за машинкой.

ну повоняет чутток и перестанет. лишнее, что по кузову полетело - надо будет смыть, а потом только радоваться.

у меня 2-3 недели воняло.

Поделиться сообщением

Всем привет. Сегодня поехал заказать Соул в салоне "Радар-сервис", перед этой поездкой ездил на ланосе, жду машинку.

Поделиться сообщением

Сегодня поехал заказать Соул в салоне "Радар-сервис"

а як заарз вже немає в наявності в них?

Поделиться сообщением

Взял себе базу, где-то месяц назад в "Автоцентре на Борщаговке". Сразу же заказал сигналку, антикор обработку, защиту картера, тонировку - за день все это сделали и установили, и на другой я уже приехал и забрал свой Титанчик. В принципе машинкой очень доволен, есть маленькие минусы, но они ничтожны по сравнению с плюсами.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Создать...