Перейти к публикации

ipetrovych

Пользователи
 • Публикации

  11
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Репутация

Информация

 • Имя
  Ігор
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів
 • Авто
  Kia Soul Orange Mid

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Думаю номер 3 займе найбільше часу. У всіх буде купу питань по машинці :)
 2. Привіт!!!Є ще якісь пропозиції щодо заходів, проведення зустрічі.....вся інфа у темі програма проведення зустрічі..

 3. Можливо тоді вирішимо, що ж все таки будемо робити :)
 4. Вчора бачив кремову Соул, з Коперніка на проспект Свободи повертала - виглядала з рейлінгами. Хто був за кермом - не бачив, затоновані вікна. Хто це? Ше також часто бачив на Героїв УПА оранжеву Соул. Вони в клубі? Думаю варто видрукувати якісь візитки - шоб запрошувати в клуб.
 5. ipetrovych

  GPS навигация

  Я раніше цим цікавився. Це NTray 6826 (http://www.ntray.com/customized/60-6826). Але на фотках виглядало, що в ньому не дуже якісний дисплей? Як виглядає він в самій машині? Можна фотки? :) Буду дуже вдячний
 6. ipetrovych

  ЗУСТРІЧ

  Мені підходить
 7. Ну та, я то й мав на увазі, шо вони не розбираються, і говорять нема нема. Навіть там де я замовляв, людина не розбиралась. Спочатку порахувала тільки поперечки і загальне кріплення і скалали 60 євриків. Ну я зразу зрозумів шо він не все порахував, і вже на місці розбирався :)
 8. Ну якраз це ті Thule шо я купив.
 9. Тебе видно обманули, бо це оригінальні Thule і вони стоять супер :). На базарі мені також казали шо дуже велика висота від дверки до верху, пропонували рейлінги ставити :). Я шось не дуже розумію, що таке "зацеп стойки" . Якщо кріплення до даху чи дверей - то так, впритик, бо це під Kia Soul спеціально.
 10. ipetrovych

  ЗУСТРІЧ

  Ми теж б 27 до вас приєдналися. Нас буде 2-є, я і брат. Машина в нас на двох :)
 11. Вчора замовили в "Спорт Континент" (http://www.sport-co.com.ua/) багажник на Kia Soul від фірми Thule. Сьогодні вже прийшов, а казали шо буде до тижня часу. Він складається з 4-х компонентів. Можна зайти сюди http://www.thule.com/en-GB/UA/FitGuide.aspx і вибрати відповідні опції шоб подивитись, що це за компоненти. Я б це рекомендував перед тим як купувати - оскільки продавець, що приймав замовлення не дуже розбирався. Ціни такі: Загальне кріплення - 82 євро Унікальні кріплення підібрані під машину - 35 євро Поперечени - 31 євро Замки - 25 євро Разом - 173 євро Але там зараз діє знижка 12% + колега заповнював колись якусь там анкету, і я це їм сказав, то це ше 7% знижки. Ціна зі знижкою - 140 євро Враховуючи, що в Росії (http://www.kia.ru/models/soul/accessories/?section_id=48) офіційні коштують порядку 2500 грн, це досить дешево. Прикріпляю фотки. Лижний багажник шо в нас стоїть Thule Aerotilt 5310.
 12. Привіт. Мене звати Ігор. В мене оранжевий Kia Soul, mid.
×
×
 • Создать...