Перейти до змісту

Авторизація  
Vladimir

Дороги Украины. Киев - Ивано-Франковск

Рекомендовані повідомлення

Подтверждаю печальку

 

11539788_988804721152462_815069987614549

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

То все без привички)))

Дорога то дурниця, а от скільки задоволення від прикарпаття, від карпат, закарпаття! Мальовничість нашого краю компенсовує любу дорогу, точніше напрямки))))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


Дорога то дурниця, а от скільки задоволення від прикарпаття, від карпат, закарпаття! Мальовничість нашого краю компенсовує любу дорогу, точніше напрямки))))

 

:drinks:  Це безумовно! В мене зріє ідея проїхати повністю Карпати від Буковини до Львова. Якось так. Або в інший бік. Поки думаю.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

О то дуже добра ідея! Якщо людина має бажання та час, можливість, фінанси найдуться! Тим паче воно того вартує!

+1     :drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

:drinks:  Це безумовно! В мене зріє ідея проїхати повністю Карпати від Буковини до Львова. Якось так. Або в інший бік. Поки думаю.

Були першого травня з нашими велосипедистами туристами туром Камянець - Чернівці - Яремче - Микуличин -  Буковель - Косонь - Мукачеве - Львів і додому. ДОрога Яремче - Мукачеве це повна дупа. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


ДОрога Яремче - Мукачеве це повна дупа. 

 

На ділянці Косів-Кути мені хотілося вийти і фоткати глибину ям. Сантиметрів 30 точно!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ми їхали автобусом частину дороги по закарпатській області близьько 6 годин (десь меньше 200 км)

post-1006-0-97733700-1437503602_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Что скажете по поводу этого сервиса http://uaroads.com/ , соклубники? Если исходить из того, что зеленый цвет - это можно ехать 60 км/час и даже может быть и по-более, желтый - 30-60км/час и того и жди подвоха в виде кучи ям, а красный - 5-10км/час, а лучше возьми машину под мышку и иди пешком, то как бы и нормально... :grin:  

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

приблизительно такая же тема http://navizor.com/#map/5/49.5252/36.6064

можно ставить на Андроид приложение

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Вчера вернулся с Карпат. Ехали по маршруту viro. До Дубно дорога идеальная. С Дубно до Ивано-Франковска через Тернополь дорога плохая, ям практически нет, но наплывов немерено и очень глубокие, по-этому лучше в колее не ехать, только по верху. Местом дислокации было с. Стрымба (Надворнянский р-н). Оттуда съездили в Буковель, Яремчу, Ворохту, Верховину и Маняву. Дороги за Надворной отвратительные, куча ям и наплывов. Ворохта, это вообще стрёмное место. Как сказал мой малой, в ней ям больше, чем населения. Верховина - отличный городишко. Тихий, спокойный. Искупался там в горной речке Чёрный Черемош. Супер!!! В Маняве посетили монастырь Манявский Скит. Буковель, конечно, вне конкуренции. Канатная дорога и Озеро Молодости - фантастика!!! В озере вода очень холодная, но это не грязное и заплёванное море, а чистейшая горная река (там построили дамбу и получилось типа озеро). Походили в лес, поднялся разок на гору недалеко от Стрымбы, надышались чистейшим воздухом. Кстати, первые три дня ходили, как чумные от избытка кислорода. В общем, Карпаты - это сказка, особенно летом!!!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Щойно повернувся з Львова, від знаку Львівська область і до самого міста Лева дорога зроблена, так в це важко повірити але я їхав по дорозі без ям :yes:  :biggrin2: ! А от від почтку Івано-Франківської обл і нажаль до самих карпат як було так і залишилось. Трохи почали ремонт на вже не придатних для проїзду ділянках! Так що хто на відпочинок у Карпати то знайте, дороги в нас вже кращі :bye:  :bye:  :bye:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...