Перейти до змісту

так бывает

свечи зажигания на 1.6, какие и как самостоятельно менять

Рекомендовані повідомлення

Фільтр на Кіа Соул можна купить оригінальні за 25 грн а не за 45 грн. Фільтр повітряний Mаndo на Кіа Соул можна купить за 45-50 а не за 70. Пишу бо просто нагоріло.

 

 

Може відкриєш свій магазин краще? Непоганий бізнес. Дивися, тут сотні тупих таряться в Корейця. Здаю бізнес-ідею. А через рік відпишешся як справи і чи є що їсти. Звідки береться думки типу всі навколо тупі? Невже ти і справді думаєш, що тут ніхто не знає порядку цін? Якщо так - то погані справи.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Перед новым годом сделал ТО-30 не по гарантии, все согласно сервисной книге купил сам (кроме свечей), поменяли масло, фильтр масляный - обошлось все в до 700грн. По гарантии это до 1300-1400грн... Вопрос вот в чем - нужно ли менять свечи согласно сроков? Или можно ездить пока все в норме? Спасибо

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Родные свечи, скорее всего, таки свое уже отбегали. Хоть осмотри.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Родные свечи, скорее всего, таки свое уже отбегали. Хоть осмотри.

 

каченя :tongue:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

каченя :tongue:

 

Я знал шо ты это напишешь :biggrin:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я знал шо ты это напишешь :biggrin:

Я знал, что ты знал шо я это напишу :yes:

когда будут кнопки и накладки на руль?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
Гість dccdcc

Да, все можно!

И за 15 грн. можно купить фильтр. Только вот вопрос, как долго потом будет ездить машина...

БОТ? Или конкурент? biggrin.gif

)))))))))))) та ні. Та чомусь у мене машина проїхала 110 000 на тих що за 15 і все ок. А от на твоїх напевно 200 000 проїде. Твоя поведінка просто смішна.)))))))))))))))))))))) Я не проти, що люди заробляють гроші як можуть. Але писати, скажу не скажу . . .

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
Гість dccdcc

Може відкриєш свій магазин краще? Непоганий бізнес. Дивися, тут сотні тупих таряться в Корейця. Здаю бізнес-ідею. А через рік відпишешся як справи і чи є що їсти. Звідки береться думки типу всі навколо тупі? Невже ти і справді думаєш, що тут ніхто не знає порядку цін? Якщо так - то погані справи.

І ти знав, що масляний фільтр 25 грн. коштував ?????? )))))))) Я тебе розумію, що по-іншому не вижити, але потрібно вести себе по-дорослому, а не як дитина.

  • Минусую... 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
Гість dccdcc

Може відкриєш свій магазин краще? Непоганий бізнес. Дивися, тут сотні тупих таряться в Корейця. Здаю бізнес-ідею. А через рік відпишешся як справи і чи є що їсти. Звідки береться думки типу всі навколо тупі? Невже ти і справді думаєш, що тут ніхто не знає порядку цін? Якщо так - то погані справи.

Фильтр масляный, оригинал Mobis, KIA, HYUNDAI. 26300-35503 на www.exist.ua коштує 36грн., але всі у корейця за 45 грн. купляють ))))))))))))))))))))

  • Минусую... 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Фильтр масляный, оригинал Mobis, KIA, HYUNDAI. 26300-35503 на www.exist.ua коштує 36грн., але всі у корейця за 45 грн. купляють ))))))))))))))))))))

 

Человек, между магазином и интернет магазином есть разница. И она стоит денег. А свистеть не мешки таскать. Открой магазин, тогда и поговорим. Есть люди, которые вообще совсем далеки от интернета и Экзиста шо им делать? Вспомни еще, что многие к официалам ездят.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
Гість dccdcc

Человек, между магазином и интернет магазином есть разница. И она стоит денег. А свистеть не мешки таскать. Открой магазин, тогда и поговорим. Есть люди, которые вообще совсем далеки от интернета и Экзиста шо им делать? Вспомни еще, что многие к официалам ездят.

я думаю це не тема для розмов.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...