Перейти до змісту

Авторизація  
Marvin

Прокат SOUL

Рекомендовані повідомлення

Я дуже звик їздити за кермом SOUL і зараз, коли планую здавати авто на капремонт (а він затягнеться на довго), виникла проблема у тому, як організувати своє пересування по місту. Варіант, що я залишуся без автомобіля, не розглядаю, бо весь мій день розпланований так, щоб під рукою було авто. Отже, планую брати авто на прокат, ось знайомий порекомендував цей https://rentdrive.ua/ua/brand/orenda-kia-kyiv/ , але проблема в тому, що в них немає моєї улюбленої моделі. Тож, я знаю, що серед тих, що там є , набагато простіші моделі, але все ж потрібно якусь обрати. Скажіть, яку краще?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ну то щось я вас не можу зрозуміти. Ви хочете саме SOUL чи згідні на компроміс і візьмете будь-яку KIA? Ну і також ви дивіться по ціні. Бо чим кращий автомобіль, то тим дорожчий прокат. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Напевне піду на компроміс, як ви пишете. Да і ще прикинув, скільки потрібно буде заплатити за прокат, то напевне буду брати саму дешеву модель і не парити собі мозок. Надіюся, що довше тижня ремонт не буде тривати. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...