Перейти до змісту

Авторизація  
shpila

Узел 91-915: Электропроводка пола

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу доби шановні форумчани!

Сталась в мене біда з моїм хом'ячком - задимівся блок запобіжників після того як "спеціалісти" підключили розетку для причепа, сталось це ще 05.01, але так як був святковий період то самого блока було знайти не реально, чекав я на нього аж до середини лютого, та й бог з ним - є ще одне авто, та й роботи було купа, не до того було.

Приїхав блок, поставили і от сюрпрайз - повороти закорочені, цз не працює, постійно горить лампа бензину.

Розібрали ми обшивки і тут просто нема слів, половина дротів вже без ізоляції - яким чином так довго воно плавилось не відомо.

Ітого, штукувати дроти нема особого бажння, продайте, або підкажіть де купити повну косу проводки: HYUNDAI/KIA 915112K445, првда на наклейці ще присутня буква F в кінці, не знаю чи то важливо.

Також чекаю коментарів стосовно причини даного випадку, може хто має здогадки.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Фото

post-2730-0-57038000-1520680431_thumb.jpg

post-2730-0-51109800-1520680522_thumb.jpg

post-2730-0-91389700-1520680550_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Было дело...

Сам подключил розетку фаркопа,через несколько месяцев начали гореть предохранители поворотов и аварийки.

Хотел поставить предохранители помощнее но одумался...вовремя.

Причина:лопнула стяжка крепления провода возле заднего бампера,провод упал на глушитель,подплавился и оголенные провода весело раскачиваясь на ветру чиркали по глушителю(коротили на массу).

В данном случае можно перепаять негодные куски проводов,пайку изолировать термоусадкой во избежания попадания влаги,потом все изолировать  и будет как новое.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Там вже нема що рятувати толком, по всій косі ізоляція поплавлена, я так розумію процес був довгий, а підключення причепу було останнім вздохом.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...