Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В общем, сабж продается на авто.риа уже почти месяц и если кто-то будет искать машину или гуглить номер телефон продавца, возможно, найдет эту тему и не будет тратить на неё свое время. 

 

https://auto.ria.com/auto_kia_soul_21045225.html

https://auto.ria.com/auto_kia_soul_20988972.html

https://auto.ria.com/auto_kia_soul_21001315.html

 

Продавана зовут Владимир Васильевич, его телефоны:

+38 (068) 768-47-82 / 0687684782

+38 (097) 965-11-64 / 0979651164

+38 (095) 399-94-01 / 0953999401

 
upd:
Автомобильный номер: AE7226IK
 

Город Каменское (Днепродзержинск)

 

Дальше по пунктам:

  • Продавец по телефону утверждал, что авто с первой регистрацией (по факту: поставлена на учет в декабре 2017 уже минимум третьим хозяином);
  • Пробег в объявлении от 76 до 80к (по факту: на одометре 97к, что, считай, сотня);
  • Утверждал, что без подкрасов (по факту: есть подкрас правой задней арки, капот посечен, немного притерта опять же задняя арка и бампер, чуть-чуть ударены правые двери на их стыке, правая дверь пассажира тоже с каким-то ударом по центру, размером с половину спичечного коробка, краска сдерта);
  • Умолчал про треснутый лобаш, который, к слову, посечен очень сильно (по оговоркам продавца можно сделать вывод, что авто скорее всего ездила из Польши на западную с покупками туда-обратно, пока была у второго хозяина (также к этому выводу подталкивают затертости по салону));
  • Новая дорогая зимняя резина, которой так хвалился продавец, стерта на 45-50%;
  • Продавец - перекуп. Судя по кэшу гугла, уже не первая машина, которая так продается через него, описание очень схожи (прикрепил скрины).

 

В целом-то я потерял не так много времени и денег на дорогу, услуги подборщика, но не стал бы ехать, если бы продавец говорил правду или хотя бы немного её искажал, а не врал в лицо. Да и авто не особо плохое, ценник +/- адекватный (торговался до 11300 - 11200). Но покупать что-то у человека, который вот так в лицо врет и не краснеет - совершенно не хочется. 

 

 

Всем удачных продаж и покупок. А Владимиру Васильевичу - нихера не заработать и быть чуточку честнее.

post-5713-0-08677100-1516028069_thumb.png

post-5713-0-86430200-1516028075_thumb.png

post-5713-0-50558000-1516028080_thumb.png

post-5713-0-43099200-1516028084_thumb.jpg

post-5713-0-46525000-1516028088_thumb.jpg

post-5713-0-17422600-1516028133_thumb.jpg

post-5713-0-39039400-1516028137_thumb.jpg

  • Like 3

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Гість shark

Это же надо так, по всем форумам прошелся с этими соплями...
как будто впервые машину покупаешь...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Это же надо так, по всем форумам прошелся с этими соплями...

как будто впервые машину покупаешь...

Правильно сделал! Чтобы люди зря время на урода не тратили. Некоторые в другой город за машиной едут, а по приезду видят корыто....

  • Like 5

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Это же надо так, по всем форумам прошелся с этими соплями...

как будто впервые машину покупаешь...

Запостил аналогичный топик еще на двух форумах, если это "все форумы", то я даже хз, что ответить. 

 

Если 10 минут потраченного мной времени в купе с моими соплями помогут хоть кому-то избежать лишних трат (а телефоны благодаря паре форумов  уже гуглятся нормально), я буду только рад.

 

>как будто впервые машину покупаешь...

Машины тут даже ни при чем. Просто не люблю, когда в лицо врут. Кроме того, затратив немного времени, могу сделать относительно полезное дело. Это плохо?

 

Правильно сделал! Чтобы люди зря время на урода не тратили. Некоторые в другой город за машиной едут, а по приезду видят корыто....

Собственно, ради этого и постил, так как сам потратил 3 часа рабочего времени на поезду из зп в днепр и осмотр машины. 

  • Like 4

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
Гість shark

Ну ведь сам же запостил расследование про перекупа.

Или ты сначала поехал, а потом гуглить начал? :)

Тут даже клубное авто покупаешь и потом такие подводные камни вылазят, что хочется поехать немного лицо рихтануть.

 

А все тобой описанные минуса, кроме подкрасов, можно и по слайдам увидеть, без поездок по нашей стране.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ну ведь сам же запостил расследование про перекупа.

Или ты сначала поехал, а потом гуглить начал? :)

Тут даже клубное авто покупаешь и потом такие подводные камни вылазят, что хочется поехать немного лицо рихтануть.

 

А все тобой описанные минуса, кроме подкрасов, можно и по слайдам увидеть, без поездок по нашей стране.

 

 

А что видно по слайдам? Пробег, дату оформления птс, треснутый лобаш?

 

Гуглил и перед поездкой, пару раз говорил по телефону, при этом подозревал, что говорю с перекупом. Задавал прямые вопросы: "Что по кузову, будем смотреть с умом, заметим косяки.", "Кто вписан в птс, действительно ли первый хозяин, как написано в объявлении?" и т.п.

Был готов приехать и увидеть крашенную в круг тачку, но не рассчитывал, что там будет банально не тот пробег, к примеру. 

 

А что видно по слайдам? Пробег, дату оформления птс, треснутый лобаш?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
Гість shark

Видно, пробег, по номерам можно увидеть серию и через знакомых узнать всю историю.

А через мессенджер попросить дополнительные детальные фото, если идёт в отказ, значит идём искать дальше.

 

Но на киа пробег реальный тяжело узнать, отмотать там элементарно, по времени пол часа, по бюджету 10$

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
Оп-па, чувак выложил объяву с другого номера и даже заново отфотографировал авто) 

 

Автомобильный номер: AE7226IK (забыл отметить в шапке)

Новый мобильный: +38 (095) 399-94-01 / 0953999401

Ссылка на объявление: https://auto.ria.com/auto_kia_soul_21174584.html

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

Оп-па, чувак выложил объяву с другого номера и даже заново отфотографировал авто) 
 
Автомобильный номер: AE7226IK (забыл отметить в шапке)
Новый мобильный: +38 (095) 399-94-01 / 0953999401
Ссылка на объявление: https://auto.ria.com/auto_kia_soul_21174584.html

 

неплохой домишко у барыжки)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Да уж... Прикольная тема...

Я так примерно год назад поехал смотреть машину с Киева аж во Львов... Хозяин утверждал, что на машине муха не сидела... В результате оказалось, что мухи ее засидели уже так, что машина только на свалку и годится...

Не вижу более смысла искать машины в других городах, только в своем...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Навіть в своєму місті потрібно бути готовим до частої брехні, я теж кучу передивився хламу. Найбільш запам"ятався Рено Сімбол 2012 року - по оголошенню і розповіді продавця: машинка після "майже" пенсіонера з Черкас, 80 т.км. пробіг, не бита, не фарбована, свіжий салон - все супер, як нова і т.д. А по факту - машина фарбована вся, а ззаду так ввалена, що шпаклівки більше сантиметра, там навіть товщиноміра не потрібно було. Шпаклівка лущилася і шматочки відвалилися, не виведена геометрія згинів на багажнику. Але саме цікаве було в багажнику - місце під запаску (тай вся підлога) була не від машини, а просто вварено листи металу, ще й під кутом і тому запаска була просто прив"язана якимись шнурками. При заведенні двигуна він дуже сильно розхитувався на подушках і ручка КПП була витерта в хлам, тай і весь салон затертий, скручено "дохера" тисяч. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

  • Схожий контент

    • Автор lenivets
      Моя эпопея с гарантией длиться уже пол года.
      Руль все также стучит, нечего не исправляют.
      Решили меня заткнуть и без моего ведома сняли автомобиль с гарантии, точнее внесли запись в базу и мне отказывают в гарантийном ремонте. (напомним, так делать нельзя).
      Как я это узнал ? Я наконец нашел сервис в котором мне нашли причину стука — Мотор электро усилителя.
      Сделали запрос, а в ответ — В гарантийном ремонте отказано, автомобиль снят с гарантии.
      Мне пришлось требовать написания рекламационного акта, с которым я стану человеком (ведь без бумажки я никто).
      Расписывать всю ситуацию с гнойными, колхозными диллерами не вижу смысла.
      Могу сказать одно: Больше марки KIA в моей жизни и в окружении НЕ БУДЕТ ! Чего и вам советую.
      И вина тут увы, не самого автомобиля, а дилера и производителя (который нечего не делает).
      Претензия увы на государственном языке и скорее всего будет интересна только жителям Украины, но я думаю труда перевести не составит, текста там не так уж много.
      Продолжение следует… с момента моего последнего визита на сервис, на котором мне не дали не ОДНОГО ответа а тупо рассматривали и лазили по машине прошло — 14дней. Если сегодня не получу ответа — составляю судебный иск.
      Если в Киеве есть желающие присоединится и составить Коллективный иск по любым вопросам к компании KIA — прошу не стеснятся и обращаться в личку. Цена вопроса — 0грн. Так как судебные иски по Правам потребителя — БЕСПЛАТНЫЕ.
      Текст претензии дилеру об отказе в гарантии (применимо к любому дилеру):
      Генеральному Директору АТ «Українська Автомобільна Корпорація»
      м.Київ, вул. Червоноармійська, 15/2
      Фамилия Имя Отчество
      Адрес
      тел.
      e-mail:
      Претензія щодо виявлених недоліків у ДТЗ
      22 квітня 2015 року між мною, Имя Фамилия Отчество, та ПАТ "Українська Автомобільна Корпорація", офіційний диллер KIA "Філія "Автоцентр на Столичному", був укладений договір купівлі-продажу транспортного засобу KIA Ceed JD (VIN : VIN VIN VIN).
      Крім того, на зазначений транспортний засіб ПАТ "Українська Автомобільна Корпорація", офіційний диллер KIA "Філія "Автоцентр на Столичному", встановлена гарантія та відповідно взяті на себе гарантійні зобов'язання.
      На підставі договору купівлі-продажу транспортного засобу та довідки-рахунку, автомобіль KIA Ceed JD (VIN : VIN VIN VIN) був зареєстрований на моє ім'я в органах ДАІ та виданий державний номерний знак АА2523ОТ.
      Згідно з п 20 “Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни дорожніх транспортних засобів”, У разі виявлення у процесі експлуатації ДТЗ недоліку або істотного недоліку Споживач має право звернутися до Виконавця на один з пунктів сервісної мережі, зазначених у Сервісній книжці, за власним вибором.
      Оскільки у процесі експлуатації ДТЗ вивявились недоліки, а тому 06 липня 2016 року я звернувся до Автоцентр на Московському в гарантійний відділ і повідомив про стукіт у рульовому механізмі, склав та підписав претензію щодо виявлених недоліків і передав її особисто в руки менеджеру по гарантії Пігулевіч Л.
      18 липня 2016 року я отримав на свою електронну скриньку поштове повідомлення в якому містилася відсканована копія рекламаційного акту від 18 липня 2016 року. Згідно висновку Рекламаційного акту — «Ремонт ходової автомобіля виконуются за рахунок Властника згідно гарантійних зобов’язань Виробника, а сама згідно пункту «Сервісної книжки» 1.9 Гарантійні зобов’язання Дистрибютора втрачають силу у випадку: підпункту 1.9.4 При використанні властником неоригінальних запчасних частин та підпункту 1.9.10 У разі внесення будь яких змін в конструкцію автомобіля (таких як: налаштування автомобіля для роботи на іншому виді палива, встановлення турбонагнітача, чіп тюнінг електронних блоків і т.ін.) не передбачених Виробником Автомобіля».
      Вважаю, що вказаний рекламаційний акт від 18 липня 2016 року прийнятий із порушенням норм чинного законодавства а тому є недійсним з наступних підстав.
      Так п. 29 “Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни дорожніх транспортних засобів” передбачає що, Виконавець (Продавець або Виробник) зобов'язаний протягом трьох діб розглянути Претензію за участю Споживача та скласти в двох примірниках рекламаційний акт. Рекламаційний акт підписується власником ДТЗ та представниками Виконавця (Продавця або Виробника). Претензію я подав 06.07.2016 року а розглянули її і склали рекламаційний акт лише 18.06.2016 року, що є порушенням строку розгляду претензій. Крім того розгляд моєї претензії і прийняття рекламаційного акту відбувалось без моєї участі про що свідчить і відсутність мого підпису на рекламаційному акті, що також є порушенням п. 29 вищевказаного порядку .
      Крім того хотів би зазначити, що я не згідний із висновком який викладений у рекламаційному акті про те, що мною порушено підпункту 1.9.4 «Сервісної книжки», оскільки на автомобіль встановлювалися лише оригінальні запчастини та використовувалися оригінальні мастила. Всі роботи виконувалися на ТОВ «ПРОМАВТОТЕХСЕРВІС» так як маю відповідні відмітки в сервісній книжці.
      Також не згідний і з висновком про те, що мною порушено і підпункту 1.9.10, оскільки в конструкцію автомобіля не було внесено будь-яких змін, автомобіль не переналаштований на роботу на іншому виді палива, турбонагнітач встановленний заводом Виробника, чіп тюнінгу електронних блоків не було.
      Так п. 30 “Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни дорожніх транспортних засобів” передбачає що, якщо Споживач і Виконавець (Продавець, Виробник) не дійшли згоди щодо причин виникнення недоліків у ДТЗ, Споживач має право вимагати направлення ДТЗ на експертизу до випробувальних центрів та лабораторій, що акредитовані згідно із законодавством України.
      Оскільки я не згідний і висновками які були викладені в рекламаційному акті від 18.07.2016 року, і якби я був присутнім при проведенні розгляду моєї претензії я б наполягав на проведенні експертизи як того передбачає п.30 вищевказаного порядку.
      За таких обставин висновки про те, що мною порушено підпункту 1.9.4 та підпункту 1.9.10 «Сервісної книжки» без проведення відповідної експретизи є недоведеними.
      Так як при розгляді моєї претензії Виконавецем було допущено значну кількість порушень, які я описав вище, це може свідчити лише про те що він безпідставно та необґрунтовано відмовляє мені у виконанні гарантійного ремонту мого ДТЗ.
      Згідно п.20 “Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни дорожніх транспортних засобів”, у разі ухилення або безпідставної чи необґрунтованої відмови Виконавця від виконання гарантійного ремонту ДТЗ Споживач має право звернутися безпосередньо до Продавця або Виробника для усунення цих недоліків і виконання гарантійного ремонту, або до уповноважених органів захисту прав споживачів.
      Оскільки ви є продавцем мого автомобіля і мені Виконавець, Автоцентр на Московському, безпідставно відмовив у виконанні гарантійного ремонту ДТЗ, а тому відповідно до п.20 вищевказаного порядку, змушений звернутися до Вас для усунення цих недоліків і виконання гарантійного ремонту.
      Так як у процесі експлуатації ДТЗ вивявились недоліки в моєму автомобілеві, а саме присутній стук в кермовій колонці при переїзді нерівностей та повороті керма на місці, тому, —
      прошу:
      — Виконати гарантійний ремонт в кермовій колодці (усунення стуків).
      — Видалити запис про відмову у гарантійному ремонті.
      Додаток :
      копія рекламаційного акту від 18.07.2016року
      “ ” липня 2016 року Инициалы Имя
       

×
×
  • Створити...