Перейти до змісту

Авторизація  
mrdi10

Заміна фіксаторів дверей

Рекомендовані повідомлення

Одного разу помітив, що при невеликому нахилі машини задня дверка погано фіксується у відкритому положенні і самовільно закривається.

Недовго думаючи було замовлено три фіксатора, оскільки четвертого не було у наявності.

79390-2K000

79380-2K000

79490-2K000

79480-2K000

Тільки при порівнянні бу і нового фіксатора можна побачити доволі немалий ізнос.

Примітка.

Не потрібно відклеювати всю плівка, тільки низ щоб рука пролізла, і все легко виймається. Тобто фіксатор.

post-2983-0-82999400-1439640936_thumb.jpg

post-2983-0-19732900-1439641028_thumb.jpg

post-2983-0-94493500-1439641135_thumb.jpg

post-2983-0-98649800-1439641297_thumb.jpg

post-2983-0-76867000-1439641324_thumb.jpg

post-2983-0-85436400-1439641355_thumb.jpg

post-2983-0-24517500-1439641383_thumb.jpg

post-2983-0-59006600-1439641449_thumb.jpg

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

сколько лет машине и сколько стоят фиксаторы? и дала ли замена это какой-то эффект в тч и на двери которая сама закрывалась?

 

зы: а это у всех так пленка красиво беленьким приклеена? у меня черный герметик и не слишком аккуратно нанесен... :(

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

сколько лет машине и сколько стоят фиксаторы? и дала ли замена это какой-то эффект в тч и на двери которая сама закрывалась?

 

зы: а это у всех так пленка красиво беленьким проклеена? у меня черный герметик и не слишком аккуратно нанесен... :(

Щодо пленки.

При тонуванні машини її просто порвали. Колись був класний інт.магазин скрінавто.парампапам)) де я її купив за 30-50 грн. Жалко що дві купив. А герметик чорний мене просто за.....) я купив білу ізоленту і чудо)))

 

Щодо чи допомогло.

Як раз упора лівого заднього не було))))) а так відчуваю на інших дверках, особливо на водійській.

 

Скільки років.

5 років рівно 191тис.км.

Але все залежить від того як часто ви їх відкриваєте. Як приклад із-за частого відкривання багажнику чи прой... проект.кіа, одного разу замкнуло проводку у задній дверці багажника. Тупо перелом провода плюсового на обігрів стекла заднього. При нагріві провід розплавив інші проводи, і через один із мінусів просто їх склеяв. Прийшлось замінить проводку багажника та навіть поставить розєм додатковий під обшивку в салоні для зручності заміни проводів.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Одного разу помітив, що при невеликому нахилі машини задня дверка погано фіксується у відкритому положенні і самовільно закривається.

Недовго думаючи було замовлено три фіксатора, оскільки четвертого не було у наявності.

79390-2K000

79380-2K000

79490-2K000

79480-2K000

Тільки при порівнянні бу і нового фіксатора можна побачити доволі немалий ізнос.

Примітка.

Не потрібно відклеювати всю плівка, тільки низ щоб рука пролізла, і все легко виймається. Тобто фіксатор.

Та же ситуация, задние двери уже почти не фиксируются. По чем покупал? может и себе заморочится по етому вопросу.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я пару купив близько до 200 грн. за шт. Один за 80 грн ще давно. А так десь на екзісті 784 грн три штуки стоятимуть. Задній лівий чекать 15 днів за 250 грн прийдеться))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

250 грн :dash2: , как-то жирновато. но похоже можна раздобыть дешевле.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Виталий, а сделать аккуратно вскрытие болгаркой или еще чем этому фиксатору можно с целью выяснения строения "внутренностей" этого самого фиксатора? Может там можно что-то подогнуть, нарастить, исправить, тем самым возвратив 100%-ую работоспособность? Цена на задний левый заставляет задуматься: он востребован автолюбителями наиболее (скорей всего выходит из строя по причине наименьшего количества открываний этой самой двери), соответственно и цену на него загоняют. Надо найти другой выход, кроме как покупку нового, для восстановления работоспособности. З.Ы. Самое смешное, что и у моего Соула фиксатор плохо удерживает именно заднюю левую дверцу.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

250 грн :dash2: , как-то жирновато. но похоже можна раздобыть дешевле.

Знайдеш і мені?!))) Я куплю)

Виталий, а сделать аккуратно вскрытие болгаркой или еще чем этому фиксатору можно с целью выяснения строения "внутренностей" этого самого фиксатора? Может там можно что-то подогнуть, нарастить, исправить, тем самым возвратив 100%-ую работоспособность? Цена на задний левый заставляет задуматься: он востребован автолюбителями наиболее (скорей всего выходит из строя по причине наименьшего количества открываний этой самой двери), соответственно и цену на него загоняют. Надо найти другой выход, кроме как покупку нового, для восстановления работоспособности. З.Ы. Самое смешное, что и у моего Соула фиксатор плохо удерживает именно заднюю левую дверцу.

Машину продать) Якщо чесно то нічого не зробить.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Стесняюсь спросить, а что если не на косогоре, то уже и прапаковаться негде, чтоб дверь не закрывалась  :biggrin2: А если уж только косогор везде, так мордой вниз ставить - все двери точно будут фиксироваться.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Стесняюсь спросить, а что если не на косогоре, то уже и прапаковаться негде, чтоб дверь не закрывалась  :biggrin2: А если уж только косогор везде, так мордой вниз ставить - все двери точно будут фиксироваться.

Не стесняюсь ответить... Жень, с таким подходом пускай задние пассажиры через правые задние двери входят, за ними водитель и передний пассажир - вообще экономия и безопасность будет на высоте или чего по-лучше в открытые окна лезут. Ну не в этом же вопрос - раз этот фиксатор есть, значит он должен работать.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У меня та же проблема-с правой задней.... 

Я сталкивался с этим вопросом на мазде.приговор тот же-- только замена.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


Машину продать) Якщо чесно то нічого не зробить.

А если попробовать стертые наплывы наварить и довести точилом?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюсь то він пластмасовий))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюсь то він пластмасовий))

Не может быть, пластик там бы стерся очень быстро. :biggrin2:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Их походу надо пока они новые хорошенько силиконом побрызгать, трение то там для фиксации не важно. Или важно? А то я смотрю прям как наждаком сточено.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Их походу надо пока они новые хорошенько силиконом побрызгать, трение то там для фиксации не важно. Или важно? А то я смотрю прям как наждаком сточено.

Вони змазані з заводу. Прозора якась фігня.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюсь то він пластмасовий))

А пошкрябай ка старый фиксатор, тогда точно узнаем.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А пошкрябай ка старый фиксатор, тогда точно узнаем.

Та вони точно пластмасові.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Та вони точно пластмасові.

Вот как, тогда понятно почему долго не живут.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


Знайдеш і мені?!))) Я куплю)

Вчера где-то видел по 150грн

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...