Перейти до змісту

Авторизація  
mrdi10

При ввімкненні кондиціонера зявляється скрегіт

Рекомендовані повідомлення

При ввімкненні кондиціонера помітив незрозумілий звук. Тільки муфта входить у зчеплення, так і зявляється скрегіт. При добовлянні газу, звук пропадає чи можливо на фоні роботи мотора менш помітний. Я думаю що здох підшипник шківа компресора кондиціонера.

По екзісту шків має номер 97643-3X500.

Чомусь номер на малюнку (97646с) 97646-2K000 показує як підшипник (думаю що шайба але не підшипник).

Хто-небуть зіштовхувавсь з такою проблемою?

Мені потрібен номер підшипника або його розміри.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ніби знайшов)) Точніше знайшли на СТО. Одягли стетоскоп, посліхали і сказали, що шумить підшипник шківа що натягує ремінь.

Для інф.

Перший проїздив 100тис.км. і я його поміняв навмання.

Другий проїздив виходить 82 тис.км.

Доберуть до гаража у пт. напишу.

Дякую всим))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У нас же есть еще клубные машинки которые больше 100 тыков пробежали? Еще кто-нибудь этот подшипник менял? Просто хочу понимать приблизительные сроки замены. Или это строго индивидуально.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ваня, лежит у меня дома на полочке уже скоро как годик (т.е. 50 тыс.км. пробега назад купленный) и подшипник этот, и ручейковый ремень. Лежат они дружненько и ждут своего часа, подшипник не шумит, состояние ремня отслеживаю постоянно... за спиной в общем уже 151 тыс.км., т.е получается, что время замены подшипника, да и ремня - дело достаточно индивидуальное, зависящее от от условий эксплуатации авто. 

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ваня, лежит у меня дома на полочке уже скоро как годик (т.е. 50 тыс.км. пробега назад купленный) и подшипник этот, и ручейковый ремень. Лежат они дружненько и ждут своего часа, подшипник не шумит, состояние ремня отслеживаю постоянно... за спиной в общем уже 151 тыс.км., т.е получается, что время замены подшипника, да и ремня - дело достаточно индивидуальное, зависящее от от условий эксплуатации авто. 

ооо... Именно это я и надеялся услышать, спасибо Дима:)   Еще пару-тройку машинок должно быть с такими пробегами- народ, как у вас дела обстоят?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У меня 114т. пробега пока без свистунов обошлось.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ремінь замінив при 100 тис.км. Але думаю, що поставлю назад, коли той що стоїть порветься))))) Стан у нього норм... Та і ціни веселі зараз))))

Думаю все залежить від того яка чистота моторного простору. Якщо мить хоть раз у місяць або два то довше проживе.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

То есть замена была произведена только потому что "хотелось", а не потому что "нужно"?  Беспокойный ты человек однако:) И в головку заглянул, и цепь с натяжителем, и ремни, и шрузы...  Ну то такэ, было бы желание:)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

То есть замена была произведена только потому что "хотелось", а не потому что "нужно"?  Беспокойный ты человек однако:) И в головку заглянул, и цепь с натяжителем, и ремни, и шрузы...  Ну то такэ, было бы желание:)

Я на роботу їзджу за 50 км у один бік кожен день почти. І людей доволі часто підвожу. Як би сам їздив то пф. А так. Уви))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я поставив паразитний ролік б/у свій старий і звук ніби пропав. Все ж таки вирішив подивитись на номер підшипника шківа компресора кондец. оскільки не дуже сподобавсь радіальний люфт підшипника. А виявилось що у мене стерта фрікціонна накладка на шківу. На сьогодні замовив підшипник NSK (японія), ремінь донжіл і ролік параз. фебест (гляну що за підшипник у ньому стоїть) якщо дермо то поверну і ориг.замовлю. Як ви думаєте, наскільки фігово що стерто на шківу накладку?

 

Примітка:

35BD5220 підшипник.

post-2983-0-43105000-1433845557_thumb.jpg

post-2983-0-43136500-1433846226_thumb.jpg

post-2983-0-43339700-1433846319_thumb.jpg

post-2983-0-29432400-1433846422_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...