Перейти до змісту

Авторизація  
csrc

скрип/стук/скрежет кузовных панелей

Рекомендовані повідомлення

По амортам никто наверняка не скажет пока не снимет и не качнет руками, я это проходил. Ездил со стуком, на сто говорили ходовая в идеале, в итоге снял аморты и один из почти не работал.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Два сто сказали, что все с ними впорядке

Пробуй... работы на пол часа максимум... Может и оно...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А можно подробнее как оно там разбирается потому как у  меня уже с полгода есть писк в р-не горшка как трение метала об метал, такое себе посвистывание.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Прочитав всі сторінки і знайшов лише 1 повідомлення про сторонній звук в районі з-під руля чи щитка приборів якій появляється у мене лише на бруківці або подібним вібраціям. Підкажіть у кого таке і як з цим боротися?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Пачкой пластиковых стяжек, на худой конец, рулончиком изоленты, лентой "антискрипа" из ближайшего автомагазина, демонтажом приборки(на самом деле это не так страшно, как может показаться на первый взгляд), а дальше - подвязывание, подтягивание всего, что телипается. И да... я не капитан очевидность, просто так делают все кого, достаёт посторонний звук, - его нужно локализовать и устранить проблему.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Пачкой пластиковых стяжек, на худой конец, рулончиком изоленты, лентой "антискрипа" из ближайшего автомагазина, демонтажом приборки(на самом деле это не так страшно, как может показаться на первый взгляд), а дальше - подвязывание, подтягивание всего, что телипается. И да... я не капитан очевидность, просто так делают все кого, достаёт посторонний звук, - его нужно локализовать и устранить проблему.

 

Я цілком згідний з таким рецептом, але є одне АЛЕ. Це все можна зробити якщо дати гроші майстру і вн це все грамотно знімить, а потім поставить, а я шукаю варіант такий щоб я це міг зробити сам без додаткових вмінь знань і навичок. Може хтось конкретно знає куди і як залізти, що і де прижати, чим змастити.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я цілком згідний з таким рецептом, але є одне АЛЕ. Це все можна зробити якщо дати гроші майстру і вн це все грамотно знімить, а потім поставить, а я шукаю варіант такий щоб я це міг зробити сам без додаткових вмінь знань і навичок. Може хтось конкретно знає куди і як залізти, що і де прижати, чим змастити.

Если сам не уверен что стучит скрипит, то как форумчане могут подсказать способ лечения. Универсальный способ Дима выложил выше. В том районе много чего может тарахтеть.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...