Перейти до змісту

mrdi10

Заміна задніх пружин.

Рекомендовані повідомлення

При 173 тис. тріснула на один виток пружина. Вибір був між LESJOFORS 4244230 та Kilen 54931. Із-за ціни купив перші. На фото видно, що за такий пробіг стара пружина не просіла взагалі. Доречі відбійники жовті бо виробництва Febest. Тріхи надірвавсь десь при 150тис. і був замінений.

post-2983-0-36683700-1425823019_thumb.jpg

post-2983-0-62398100-1425823096_thumb.jpg

post-2983-0-49387700-1425823407_thumb.jpg

post-2983-0-83845500-1425823446_thumb.jpg

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Опиши процесс замены для дилетантов!;)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Опиши процесс замены для дилетантов!;)

1. Відєднати задній амортизатор внизу (лівий і правий)

2. Надіти пристрій для стягування пружини на одну із пружин, яку знімаєте.

3. Підняти на двох домкратах задню частину нашини.

4. Вийняти пружину (але можливо прийдеться ще стянути пружину пристроєм, щоб її вийняти)

 

Примітка. Якщо ви придирчеві - купіть прозапас резинові прокладки підниз пружини, бо вона з часом стає дирява.

 

Є ще один варіант.

Відкрутить нижні гайки кріплення амортизаторів, піднять машину на двох донкратах, та нятянуть підвіску вниз. Але потрібно підняти щоб колеса були від землі на 5см як мінімум. Тоді без пристроïв всяких пружини випадуть самі.

Змінено користувачем mrdi10
  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

если что пружину можно и не стягивать- 2 амортизатора отцепил и балку вниз, они сами повыпадают. Есть одно "НО"- нужно окрутить болтик крепления провода АБС для увеличения хода балки. Колёса лучше снять, так не нужно будет высоко поднимать. После установки пружины под барабан проставочку и домкратом вниз до нужной высоты, болт в амортизатор и готово:) С этим в принципе любой пряморукий справится на раз.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Підскажіть чи однакові пружини задні на Соулі 2010 та 2012 років? У мене хочуть купить цілу пружину, що залишилась, але здається вони різні.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Изновья они одинаковые, но потом уже высота пружины зависит от пробега и условий эксплуатации, и отклонения могут составлять до 4-5 см.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Изновья они одинаковые, но потом уже высота пружины зависит от пробега и условий эксплуатации, и отклонения могут составлять до 4-5бу,м.

Висота то у мене не змінилась. Я порівнював нові з бу що залишилась ціла. Я думав що товщина прутка та діаметр або кількість витків різна.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

c9ecae009293.jpg Нижняя пружина - моя стоковая после 150 тыс., считай витки, сравнивай, толщина прута моей стоковой 11,4мм.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Все ж таки щось не воно))) чи балон з газом розкачує))) чи хз. Ну не було минулої зими такі пробої. Заміна амортизаторів мабуть відіграли 20-40% ефективності, але все ж таки пружини просажені або хз. На фото пружина 08 березня 2015 і 23 січня 2016. Думаю сьогодні або завтра, витащить пружину і зробити заміри висоти. Можливо LESJOFORS 4244230 мягші?! Хто знає висоту пружини 55330-2K400?

post-2983-0-38860000-1453565800_thumb.jpg

post-2983-0-73358800-1453565868_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Їду у гараж))) ждіть, відпишусь)

Висота 4244230 / 309-122-11,5 / Kia Soul - 309мм як я зрозумів.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

309мм як я зрозумів.

это исходя из фото понял или из другого источника?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Виталька, я какое то время тоже ездил и был уверен, что не пробивает, ездил тогда много сам и по трассе. А потом когда стал ездить в основном по городу, где горбуль на горбуле, то понял, что пробивает задницу очень часто, особенно на полицеских и поперечных стыках на мостах/эстакадах..баллон гбо тоже свою роль играет. Тут развод не развод, а об усиленных пружинах задумываешся поневоле, хотя ездить можно и так без проблем, особенно если скоро продавать собираешься.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

это исходя из фото понял или из другого источника?

На форумі побачив перелік. Можливо не на нашому.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Виталька, я какое то время тоже ездил и был уверен, что не пробивает, ездил тогда много сам и по трассе. А потом когда стал ездить в основном по городу, где горбуль на горбуле, то понял, что пробивает задницу очень часто, особенно на полицеских и поперечных стыках на мостах/эстакадах..баллон гбо тоже свою роль играет. Тут развод не развод, а об усиленных пружинах задумываешся поневоле, хотя ездить можно и так без проблем, особенно если скоро продавать собираешься.

Продавать ))) добавте - продам))) а так 305 мм. Я ГБО і пружини поставив/замінив весною. Я ще не їздив на них по нашим зимовим чарівним дорогам.

Хоч спать норм буду)))) не 200мм пружини)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Фото замірів скину пізніш, нет глючить.)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У мене ліва сторона на 5-8 мм посажена. Я заміри зробив арка-земля, хід відбійника, висоту зжатої пружини. Можливо було проексперементувати і зробити транспозицію пружин?!

До речі фебест відбійники ще живі))

post-2983-0-59386600-1453579299_thumb.jpg

post-2983-0-52260200-1453579473_thumb.jpg

post-2983-0-81964800-1453579682_thumb.jpg

post-2983-0-91174700-1453579829_thumb.jpg

post-2983-0-20010100-1453580731_thumb.jpg

post-2983-0-00843400-1453582344_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

На ТО 75 обнаружили лопнувшую пружину. Обломался один виток. Стал вопрос замены пружин. 

Усиливать мне ничего не нужно (ГБО нет, картошку не вожу). Что подскажите? Какие взять?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Новые или б/у?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

БУ допускаю, но где ж их нормальные найти?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Тогда свистни на Форуме, уже пару десятков форумчан перешли на комплекты усиленных пружин. причем некоторые переходили еще при небольшом пробеге и абсолютно непросевших стоковых задних пружинах, возможно и продадут... взять хоть бы и Тарасия, насколько я помню у него именно такая ситуация плюс он уже и Соул продал-поменял, так что комплект стоковых задних пружин ему возможно и ни к чему... кто ищет, тот найдет... кто хочет, тот получит

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...