Перейти до змісту

Авторизація  
viro

КИА Драйв тур 2014 ( и тут же - 2015 и 2016)

Рекомендовані повідомлення

Да это по компу. Вот такой я водитель бестолковый.

У мну та же ситуация. 7,9-8,1. хотя я катаюсь спокойно и тапок особенно не давлю, то же в основном город последнее время.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ну Женя, судя по рассказам там дыру в полике под педалью газа продавил, от того и расход такой :yes:

У меня в смешанном расход 7.5 по компу, так что по городу 8 л. это нормально. Не могу сказать, что мегаактивно езжу, но по центру каждый день езжу, а тут в принципе всегда бодро приходится давить чтобы везде "успеть" влезть. По городу тоже 80 км/ч не больше, по трассе 100. Вообще когда только купил авто, то расход в таком режиме как то меньше был, помнятся мне цифры 6.8 л. на 100 км. по бортовому, сейчас стабильно 7.5.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

у Жени ж дизель - так что давит он прилично!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Первое и основное - должно быть где катиться. А если все время разгон торможение, и маслание на холостом на месте, то вот такой вот расход. Резко стартонуть тоже у каждого по разному. Для меня 1.6 бензин МПИ ассоциируется с расходом в 10. Все короче жёсткий оффтоп.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

у меня пришла смс ,че за драйв тур?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Якшо завтра відвідаю -- розкажу. Але підізрюю шо той самий цирк, але трохи змінив дислокацію

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Основне дійство на тестдрайві

post-192-1414234485,15_thumb.jpg

post-192-1414234500,98_thumb.jpg

post-192-1414234517,37_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

В двох словах: на тестдрайви записалось ніби-то ~200 чоловік. Те шо я бачив, найбільше записувалось на оптіму і соренто. Приїхав без 15 11 а, народ восновному підтягнувся до 12, тому черг я не помітив. Зате помітив mishamc, який категорично відмовлявся кататись на будь-чому. Сам проїхався на оптімі і на дизельному спортеджі. Ламєрські враження: оптіма незвично тісна але якісний салон, у спортеджа салон дешевше ніж у нового соула зате, суб'єктивно, автомат реагує на пару десятих сек швичче ніж оптімовський.

Після покатух зустрів Павлучіні. Кепка, кава, пєчєньки, сік, сусі від найкрутішого в Києві японського шефмайстра, хом'яки і додому.

 

post-192-1414262735,14_thumb.jpg

post-192-1414262747,19_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Подешевці продавався топовий соулик '09

post-192-1414262962,89_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

тоже был сегодня на столичке, катал три машинки оптиму соренто и спортейдж, спортейдж и соренто по трассе ездил, и под хвост давал, нарушал и менеджер был не против 160 что на одном что на втором, ехал! оптиму только в доль забора, обьяснили что машинка одного с менеджеров, и большая очередь ее по тестить. конечно все машины разные, и все понравились. по ощущениям спорт золотая середина.по фуршету и всем остальном тоже было хорошо, продумано, много кто хотел попробовать мальдивського тунца))) подарки розиграши, зачет одним словом. так я был с женой и ребенком понравилось что на площадке был аниматор, молодая красивая девушка, которая не давала деткам скучать.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

...Після покатух зустрів Павлучіні. Кепка, кава, пєчєньки, сік, сусі від найкрутішого в Києві японського шефмайстра, хом'яки і додому.

Все аналогічно... правда я досидів до кіцевого розіграшу . І не даремно, виграв один з сертифікатів. Сертифікат на 1000грн на обслуговування. Ось тепер сиджу і думаю як ним скористатись.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Все аналогічно... правда я досидів до кіцевого розіграшу . І не даремно, виграв один з сертифікатів. Сертифікат на 1000грн на обслуговування. Ось тепер сиджу і думаю як ним скористатись.

 

хто чекає -- той виграє...

окрім тебе ще хтось досидів? :biggrin2:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

хто чекає -- той виграє...

окрім тебе ще хтось досидів? :biggrin2:

народу все меншало і меншало. Другий захід на суші вже був майже без черги. А що до розіграшу призів починалось з Парасольки,... футболки,... автонабори... 5л омивачки,... багато каністр 5л мастила Тотал. Потім сертифікат - 1000грн на сервіс , сертифікат -4000грн на колеса і СУУУПЕР ПРИЗ - знижка на купівлю авто 3%(чи 5?... забув). Ось так. Чесно кажучи, заїхав випадково. Але не шкодую. Ведучий молодець!!! - веселив як міг.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А я виграв нічього :'(

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ничого лучше, чем ничего :)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Виграний мною сертифікат (1000грн на технічне обслуговування) для заміни гуми - не проканав. :( Буду користатись акцією все по 1,20грн

УВАГА!

Можливо комусь скоро (до кінця місяця) проходити ТО?

І можливо цей хтось, є прихильником АЦ на столичному?

Короче, віддам сертфікат в клубні руки.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

цікаво, а почьом у них тео-60?..

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Поки я тут, можу спитати.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

якшо не важко...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...