Перейти до змісту

Авторизація  
dima150777

Замена отбойника (кат.ном 553482K000) в задней подвеске наших авто

Рекомендовані повідомлення

Собственно моя предыстория... в конце прошлого года во время дальней поездки "умер" задний амортизатор, но домой было еще несколько сотен километров, в результате был отбит крайний сегмент полиуретанового отбойника. Амортизатор заменил по приезду (дома как раз был запасной), а вот до отбойника - руки не дошли (сразу замечу, что это очень не правильно, т.к. задняя подвеска получает возможность двигаться с большей амплитудой, что в свою очередь, при сжатии вызовет быструю поломку нового амортизатора).

Итак, замена... сразу отмечу, что продается полиуретановый отбойник вставленным в металлическую черную обойму, которая, в свою очередь, прикручивается болтом М6 к кузову. Страдает и подлежит замене именно полиуретановая часть, срок же службы металлической чашки практически равен сроку службы самого авто, потому откручивать ее потребности нет, достаточно с усилием вытянуть старый полиуретановый отбойник, вставить в чашку новый.

Вариант первый (для людей с невероятной силой в руках) просто с ровного пола, без ямы или подъемника:

- открутить нижний крепеж заднего амортизатора и освободить его, вынув крепежный болт;

- поддомкратить заднее колесо (колесо можно не снимать) и обеспечить безопасность, при этом задняя пружина значительно растягивается;

- со стороны заднего бампера через витки пружины руками с помощью вращательных движений вынуть старый отбойник из чашки;

- и теперь самое интересное - вынуть отбойник через межвитковое пространство пружину, а это под силу не многим...

- собрать в обратном порядке.

Вариант второй (для рядовых обывателей, к которым принадлежу и я):

- открутить нижний крепеж заднего амортизатора и освободить его, вынув крепежный болт;

- поддомкратить авто и снять заднее колесо;

- отгибая рычаг балки вниз, вынуть пружину;

- руками с помощью вращательных движений вынуть старый отбойник из чашки, вставить новый и собрать в обратном порядке.

Был и один курьез во время этих работ... Снял пружину, и еще до демонтажа отбойника, собирался рассмотреть болт, которым прикручена чашка отбойника. Рассматривал просто, рассматривал с помощью фонарика - ну не могу рассмотреть, пальцем нащупываю болт, а рассмотреть его не могу, мешает какая-та белая сеточка. С усилием вынул отбонник, смотрю на свет, а там паучок на зиму свил себе зимнее "логово". Ну, блин, нашел "тихое, уютное и теплое местечко"... Результат работ на фото (сразу отмечу, одно фото одолжил у Самоучки).

post-1954-0-84552600-1412269982_thumb.jpg

post-1954-0-36478700-1412269994_thumb.jpg

post-1954-0-06803100-1412270008_thumb.jpg

post-1954-0-19930200-1412270025_thumb.jpg

post-1954-0-90689800-1412270030_thumb.jpg

post-1954-0-87040200-1412270036_thumb.jpg

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Усим привіт. Суть така.... Зажидив на ориг. 553482K000 купив Febest. Раніш він проходив 80000км. Останнього разу, один розсипавсь у руках у магазині, інший виходив аж 2тижні. 2місяці я катавсь з надірваним буфером... І чудо.. Прижині п...ц. Так як ориг. 553482K000 коштує 1800грн, почав вмикати мозги)))

Купив ориг. від Sorento 553262B000 та 553262P000.

Різниця між ними одна. 553262P000 має висоту на 5мм вищу. Десь 90мм.

Різниця буферів між ориг. Soul і Sorento 553262P000 у діаметрі вінця металевої чаші. На 10мм у Sorento більший. Сам елемент без проблем можна вставити у стокову металеву чашу від Soul.

Діаметр отвору для монтажу до рами авто. однаковий.

У Soul висота відбійника враховуючи металеву чашу, складає 85-86мм.

Так що купуйте ориг. від Sorento 553262P000 і будетвам щастя))) Ціна питання 420-465грн...

post-2983-0-80592900-1534933606_thumb.jpg

post-2983-0-01729600-1534933627_thumb.jpg

post-2983-0-76824400-1534933656_thumb.jpg

post-2983-0-31200000-1534933673_thumb.jpg

post-2983-0-55952900-1534933685_thumb.jpg

post-2983-0-61333400-1534933699_thumb.jpg

  • Like 3

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Это ты хорошо придумал, с учётом цен.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Mrdi10.   А почему отбойники так быстро изнашиваются, сколько прошел родной?  Что ты с ними делаешь?

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Mrdi10.   А почему отбойники так быстро изнашиваются, сколько прошел родной?  Что ты с ними делаешь?

Рідний десь 150т.км Потім ставив фебест. Десь по 80т.км. Що я роблю з ними)? Просто вони тріскаються. Думаю все залежить від того де машина їздить. У місті менша ймовірність забивання пружини снігом...замерзання/намерзання у низу балки...місця де працює відбійник... От і все.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Тобто ти намагаєшся боротися з наслідками і незважаєш на причину?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Тобто ти намагаєшся боротися з наслідками і незважаєш на причину?

Да))) Я зараз проживаю не у місті... Люблю літать по лісу взимку з ручником... Часто сніг набивається на задню підвіску.. Потім вона намерзає, зменшує відстань між відбійником і поверхнею балки... От і не витримує відбійник.. Це моя одна з думок..

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

   Ні, я про інше... В 2015 році через поломку стокової задної пружини ти робишь заміну, при цьому переходишь на аналог. Твій аналог дешевший по ціні за оригінал, але і жорсткість має меншу. Саме до цьої думки приходишь і ти трохи згодом у своїй темі про "Заміну задніх пружин". Саме через низьку жорсткість старого оригіналу, що проїхав 173 тис, потім і пружин-аналогів ти втратив відбійники на своїму авто. Поглянь на свої фото - відбійники "не по-детски" лупили балку, робили це із достатьньою регулярністю і залишили на ній значні відбитки. Це моя думка. 

  А ще в мене питання - Форум вже достатньо ретельно описав лікування цієї хвороби, якою страждають як і Соули інших власників, так ї взагалі досить багато авто бюджетного цінового сегменту. Лікування полягає в установці комплекту підсиленних пружин, при чому вони можуть бути як стокової довжини, так і трохи довші, адже  на твоїму авто встановлений комплект ГБО, а це які-не-які, а зайві 50кг на задню підвіску. Ціна питання лежить десь посередині поміж ціною встановлених тобою аналогів і оригінальних пружин, а про пробої задньої підвіски, а значить і про швидке руйнування відбійників, забуваєшь надовго. Чому не пішов цим шляхом, адже у 2015-му тема підсиленних пружин була вже досить наповнена змістом? 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ні, я про інше... В 2015 році через поломку стокової задної пружини ти робишь заміну, при цьому переходишь на аналог. Твій аналог дешевший по ціні за оригінал, але і жорсткість має меншу. Саме до цьої думки приходишь і ти трохи згодом у своїй темі про "Заміну задніх пружин". Саме через низьку жорсткість старого оригіналу, що проїхав 173 тис, потім і пружин-аналогів ти втратив відбійники на своїму авто. Поглянь на свої фото - відбійники "не по-детски" лупили балку, робили це із достатьньою регулярністю і залишили на ній значні відбитки. Це моя думка. 

  А ще в мене питання - Форум вже достатньо ретельно описав лікування цієї хвороби, якою страждають як і Соули інших власників, так ї взагалі досить багато авто бюджетного цінового сегменту. Лікування полягає в установці комплекту підсиленних пружин, при чому вони можуть бути як стокової довжини, так і трохи довші, адже  на твоїму авто встановлений комплект ГБО, а це які-не-які, а зайві 50кг на задню підвіску. Ціна питання лежить десь посередині поміж ціною встановлених тобою аналогів і оригінальних пружин, а про пробої задньої підвіски, а значить і про швидке руйнування відбійників, забуваєшь надовго. Чому не пішов цим шляхом, адже у 2015-му тема підсиленних пружин була вже досить наповнена змістом?

 

Я прочитаю тему. Дякую. Щодо гбо, я згоден...балон заходить за вісь задньої балки, а це сила на плече, от тобі і Момент який діє саме на задню вісь.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ні, я про інше... В 2015 році через поломку стокової задної пружини ти робишь заміну, при цьому переходишь на аналог. Твій аналог дешевший по ціні за оригінал, але і жорсткість має меншу. Саме до цьої думки приходишь і ти трохи згодом у своїй темі про "Заміну задніх пружин". Саме через низьку жорсткість старого оригіналу, що проїхав 173 тис, потім і пружин-аналогів ти втратив відбійники на своїму авто. Поглянь на свої фото - відбійники "не по-детски" лупили балку, робили це із достатьньою регулярністю і залишили на ній значні відбитки. Це моя думка.

А ще в мене питання - Форум вже достатньо ретельно описав лікування цієї хвороби, якою страждають як і Соули інших власників, так ї взагалі досить багато авто бюджетного цінового сегменту. Лікування полягає в установці комплекту підсиленних пружин, при чому вони можуть бути як стокової довжини, так і трохи довші, адже на твоїму авто встановлений комплект ГБО, а це які-не-які, а зайві 50кг на задню підвіску. Ціна питання лежить десь посередині поміж ціною встановлених тобою аналогів і оригінальних пружин, а про пробої задньої підвіски, а значить і про швидке руйнування відбійників, забуваєшь надовго. Чому не пішов цим шляхом, адже у 2015-му тема підсиленних пружин була вже досить наповнена змістом?

 

Дім, прочитав тему щодо підсилення.

Скажу свою думку, і не буду спорить ні з ким.

Стокові пружини задні спокійно можуть проїхати більш 150-200тис.

Щодо відбійника, то фебест чи оригінал?! Відмінність у ресурсі. І дивлячись на останню якість фебеста, то все ж ориг.краще ставити.

У мене лопнув ориг.при морозах -22-25град. Щодо стану відбійника, не памятаю. Останнього разу, коли лопнула пружина, щоб розуміли...відбійник був надірваний до чорного пластикового кільця))) я так проїздив близько 1-1,5 місяці.

Дивлячись по прожинам...то ориг.пружина після 180тис майже не просіла, на відміну від поставленого мною аналога... Який за 150тис. просів на 5-8мм. Але я поставив гбо... І цей пробіг проїздив з балоном.

Так от...ставити пружини інші чи амортизатори....не вважаю за необхідне...дивлячись на ресурс їх, по звітах форумчан, а саме 100000км.

Щодо амортизаторів.... То у мене, що каяба, що сакс...виходить 80-100тис.км. жодного разу не текли..

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Хорошо бы фото не просевшего за 100 тыс. км. авто увидеть) В Киеве каждый день вижу много Соулов и, очевидно, у многих пробег меньше 100 штук и гбо не у всех подряд есть, но корма у всех просевшая, если там не стоят усиленные пружины. Это очень хорошо заметно, когда на парковке около моего Соула стоит такой же на стоковых пружинах.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Хорошо бы фото не просевшего за 100 тыс. км. авто увидеть) В Киеве каждый день вижу много Соулов и, очевидно, у многих пробег меньше 100 штук и гбо не у всех подряд есть, но корма у всех просевшая, если там не стоят усиленные пружины. Это очень хорошо заметно, когда на парковке около моего Соула стоит такой же на стоковых пружинах.

Я виставляв фото двоих пружин...нової та бу рідної.

От те фото..

post-2983-0-03973700-1535444132_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

а усталость материала уже отменили? я понимаю что пружина элемент упругий, и сталь там идет углеродистая.

Но ведь и количество циклических напряжений там просто зашкаливает!

фактически она принимает на себя каждую неровность дорожного покрытия! 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...