Перейти до змісту

Авторизація  
nCuXoJIuPuK

Скрип сцепления

Рекомендовані повідомлення

Хто нібудь має вихід на офіц.ділерів кіа, щоб узнать чи міняється направляюща втулка вижимного підшипника зчеплення?

Это ту, которую ты обвел красным на фото? post-2983-0-14401600-1439640023.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Хто нібудь має вихід на офіц.ділерів кіа, щоб узнать чи міняється направляюща втулка вижимного підшипника зчеплення?

ИМХО, если такой детали нету на схеме с отдельным номером, то что у тех официалов спрашивать. Да и какой на них выход? Набери в сервис да спроси, но опять же если нету номера, то шо они тебе скажут..

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У багатьох норм. машинах втулка знімається)))) у нас випресовувать і виточувать))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У багатьох норм. машинах втулка знімається)))) у нас випресовувать і виточувать))

А ты хочешь сказать, что пластмассовая внутренняя обойма прежнего выжимного подшипника критично износила эту направляющую (она из алюминия. если не ошибаюсь)? Спрашиваю. потому как "не в материале", а в скором времени предстоит замена комплекта, потому хочу знать больше о "возможных подводных камнях". 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Это ту, которую ты обвел красным на фото? 

Да. Я перечитав багато інф. і розумію, що проблема у втулці і підшипнику. У мене був ізнос втулки незначний, але я проїздив 33 тис. норм. і тут цей скрип. Але я втулку не змазував, як у книжці пишуть. Після того як змазав стало краще, але при тривалій їзді зявляється знову. Є два варіанта)))) отримать по гарантії новий компл. зчеплення і замінить, або розібрать і перемазать ідеально всю втулку)) хоча надіюсь що це вийде з допомогою відеокамери.

А ты хочешь сказать, что пластмассовая внутренняя обойма прежнего выжимного подшипника критично износила эту направляющую (она из алюминия. если не ошибаюсь)? Спрашиваю. потому как "не в материале", а в скором времени предстоит замена комплекта, потому хочу знать больше о "возможных подводных камнях".

 

Мені теж здалось що вона алюм. і ніби лита з корпусом.

Тобі порада. Зараз дуже класна ціна опори вилки зчеплення на екзісті. Порядка 90 грн. Це так навсяк випадок))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Дай сноску, я вижу вилку только за 207 грн.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А на реал-авто 48грн)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Понимаю, что 48 грн. или 90 грн. - деньги не большие, но ни в одной сноске представленный артикул товара не совпадает с артикулом вилки Соула, а играться в "подбери аналог" я не хочу.

О, последняя сноска от Мобиса - вроде она, правда за 158 грн.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Понимаю, что 48 грн. или 90 грн. - деньги не большие, но ни в одной сноске представленный артикул товара не совпадает с артикулом вилки Соула, а играться в "подбери аналог" я не хочу.

О, последняя сноска от Мобиса - вроде она, правда за 158 грн.

То опора вилки а не вилка. Фігня що справа від обведеной красним втулки. Тільки з пластмасовою поверхнею. Ржавіть не буде.

post-2983-0-96201500-1441050101_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

То опора вилки а не вилка. Фігня що справа від обведеной красним втулки. Тільки з пластмасовою поверхнею. Ржавіть не буде.

Блин, а что ты с этой опорой умудрился сотворить?  84a69a5e7048.jpgНеужели стер до квадратного состояния? Ну понимаю еще вилку в местах зацепления с подшипником затереть, а опоре-то что сделал?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я фото скину яка вона стала))) її потрібно було б поліровать, бо були царапини немалі.

Моя думка - мінять нада 100% і на ту що з пластмасовою поверхнею, бо 41471-32000 повинна бути металічна повністю.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я фото скину яка вона стала))) її потрібно було б поліровать, бо були царапини не малі.

Виталик, ты монстр! Тебя автопроизводители должны в штат брать как тест-пилота для оценки максимального износа и минимального ресурса узлов и агрегатов авто.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

К стати я когда менял себе комплект сцепления то тоже была выроботка небольшая на посадочном месте подшибника. Ну мне тогда показалось что это не втулка а просто сам вал. Смазка внетреней части там где выжимной ездит по валу (втулке) я думаю процес губительный для самой втулки. В смазку попадают частички фередо и начинают потихоньку грызть. Собственно я и привязую выроботку у себя к смазки втулки (начала подклинивать педаль в нижней часть, смазал - проехал около 1 тыс. км, розобрали а там выше изложеное).

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Добрый всем день, подскажите пожалуйста появился небольшой "треск" при отпускании сцепления, чё эт может быть?

КИА Соул дизель 2011год

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Це у салоні чи у моторному відсіку чути?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Це у салоні чи у моторному відсіку чути?

в моторном

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

в моторном

http://soul-club.in.ua/topic/7271-skrip-stcepleniia/

Причин може бути багато, але після методів тика питання вирішується) спочатку шток відполіруйте і змажте. Можливо у ньому проблема.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Короче))) зняв, помив-перетер)) поставив назад. А, ще шток наждачкою 2500 -кою трішки полірнув поверхшю для ідеальності. Взагалі шток упирається у пластмасовий поршиньок з пружиною.

Не знаю що дало те що зробив, проїду сьогодні скажу, чи є посторонній звук при натисканні зчеплення. А так, був скрип при натисканні педалі перші пару сантиметрів її руху. Тобто, нажав - зарипіло, невідпускаючи ногу натискаєш, все норм, тільки убрав ногу і нажав - знову скрипить.

Ну все на втулках пластмасових у конструкції приводу педалі, ну що їй у житті мало - бог знає(((

 

Ще. Щоб знять циліндр,потрібно відкрутити дві гайки зі сторони салону на 12 та відєднати трубку що йде ввд бачка у який ви заливаєте тормозну рідину. зворотнього монтажу циліндра, потрібна прокачка зчеплення з доливання 200-400 грам рідини тормозной.

post-2983-0-26153700-1441678726_thumb.jpg

post-2983-0-82500400-1441679000_thumb.jpg

post-2983-0-22940900-1441679085_thumb.jpg

post-2983-0-95420800-1441679223_thumb.jpg

post-2983-0-81841800-1441679462_thumb.jpg

post-2983-0-08885500-1441679572_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


потрібна прокачка зчеплення з доливання 200-400 грам рідини тормозной

А как правильно прокачивать сцепление?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...