Перейти до змісту

север

Поломки души

Рекомендовані повідомлення

Перестал работать ручной насос подкачки топлива, обнаружил при пробеге 90 тыс. Прокачать систему невозможно. Заказал, жду.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Підкажіть що робить. Пічка нова почала забиватися через 2-3 тижні. Якщо це дійсно масло підтравляє на якомусь рівні молекулярном))) мені потрібно прокладку головки блока замінить та ще раз звісно посадить на кришку цепа грм на герметик з заміною резинок на ній?! Масло ïсть як завжди ніби. Близько 1л. на 15000. Ну було колись трішки більши один раз, давно.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Масло на колір норм. У бачку ОЖ все норм. Останнього разу я промив систему 25-30л води та залив ориг.антифриз. Промивав поки вода з зеленого кольору не стала прозорою.

Для інфи. Промить то можна кротом. Є небезпека локального пропалювання сотоï. У мене так вже було)) коли радіатор забивсь вдруге. Зря я затянув процес промивки))

post-2983-0-29888900-1492617186_thumb.jpg

post-2983-0-64589100-1492617226_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


Масло ïсть як завжди ніби. Близько 1л. на 15000.

 

Взагалі то Соул масло не їсть. Ти перший, хто про це пише за 8 років.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Взагалі то Соул масло не їсть. Ти перший, хто про це пише за 8 років.

 

 

у меня ест. 1л на 10000. стабильно. с завода так ел.

но у меня трактор с трубиной  :wink2:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Підкажіть що робить. Пічка нова почала забиватися через 2-3 тижні. Якщо це дійсно масло підтравляє на якомусь рівні молекулярном))) мені потрібно прокладку головки блока замінить та ще раз звісно посадить на кришку цепа грм на герметик з заміною резинок на ній?! Масло ïсть як завжди ніби. Близько 1л. на 15000. Ну було колись трішки більши один раз, давно.

Если масло, должны быть маслянистые разводы в антифризе, а не солевые отложения. Исправный атмосферный бензиновый мотор масло практически не ест. Как-то много проблем для одного автомобиля. Как вариант, сдай на анализ отложения, возможно природа их происхождения прояснится.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Виталь, не ест масло. Вообще не ест.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


Промить то можна кротом. Є небезпека локального пропалювання сотоï. У мене так вже було)) коли радіатор забивсь вдруге. Зря я затянув процес промивки))

Крот все-таки предназначен для органических отложений.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У меня тоже бенз мотор 174 тыс пробег масло не ест (100-150 гр. не считается).

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

то же могу сказать про дизель. Не замечал чтобы что то с маслом было не так, никаких потерь.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Совсем по честному, то масло едят все моторы. Но по уровню этого не видно, так как оно замещается не сгоревшим топливом.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Виталь, не ест масло. Вообще не ест.

Тільки що набрав у шприц ож. Нюхав, роздивлявсь)))) ну не має масляноï плівки. Масла я доливаю 1л. Тобто залив 3л. потім через пару тисяч долив трішки, потім ще трішки))) і от так з каністри 4літровоï літруха і пішла. Коли замінюю то масло може бути на мін. Може чуть більш ніж мін. Але зверніть увагу що я мотор до 5000-6000 розкручую більш ніж середньостатистичний нормальний чоловік))))) Оскільки став ïздить на газу з 170000 то із-за жадності чекаю до 45градусів прогрів мотора полюбому)))

А може бути варіант що редуктор флюïдами своïми впливає на ож?!)) я вже скоро 270000 проïду і встановлю ремкомплект редуктора.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

та это вряд ли. Редуктор тут не при чем. А я уже насобирал на следующую замену масло из остатков в канистрах, ни разу не доливал вообще. И тоже езжу на газу. И тоже кручу, часто до отсечки (гады сделали ее как по мне чуток рановато на первой передаче) Виталь, если честно, я все же к пробитой прокладке склоняюсь.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я вже збираю на прокладки болти і т.д. Як раз заміна масла співпаде з заміною гофри вихлопноï яку я купив 150мм, а тепер на 200мм заміню)) викладу фотозвіт)))

Хто знає, можливо, підскаже... Який процент того, що прийдеться шліфувать головку?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

так головку прошлифувать не проблема, да и не дорого это, гивен 300 где-то. А вот разобрать перед этим а потом назад все собрать- вот тут уже интереснее. Но все равно этот вариант лучше чем микротрещина в блоке где нибудь. А про процент вероятности лучше тебя никто не скажет- если грел движок могло и голову повести, там много не нужно, микроны блин. Не грел никогда прям вообще- все нормально должно там быть с плоскостью. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

так головку прошлифувать не проблема, да и не дорого это, гивен 300 где-то. А вот разобрать перед этим а потом назад все собрать- вот тут уже интереснее. Но все равно этот вариант лучше чем микротрещина в блоке где нибудь. А про процент вероятности лучше тебя никто не скажет- если грел движок могло и голову повести, там много не нужно, микроны блин. Не грел никогда прям вообще- все нормально должно там быть с плоскостью.

 

Вань, я колись писав, шо підтравлює масло. Думав там де кришка. От фото зараз. Я думав то сліди старого, але уви. Я все сам зроблю, це фігня)) ціна питання:

Прокладка 600

Болти ГБЦ 590-800

Прокладка випуска 180

Я недавно клапана регулював, так шо прокл.кришки клапанов не мінятиму. Прокладки насоса ОЖ у мене є. Кольца два кришки ГРМ є. Сальник коленвала є. Герметика немає)) Може щось забув))) значить є що забув). Гайки випуска куплю.

 

І питання. Шліфувать полюбому? Вони все помиють потім, чи мені стружку самому відмивать?

post-2983-0-42281800-1492856932_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Мне шлифовали полностью разобранную бошку на ваз99(вытек тосол, нагрев, повело голову). Хотя, в принципе им все равно разобранная твоя головка или нет. Мыл я сам, не доверяю я такие вещи просто. Разбирал потому что менял все направляющие, сальники и т.д. Ведра солярки тебе должно хватить шоб отмыть все самостоятельно. Там не стружка, там мыльная вода с алюминиевой пудрой будет на головке. От шлифовки хуже не будет точно, а  так есть риск повторной процедуры через некоторое время. У меня дружок на Приоре каждые 60-65 тыщ прокладку меняет))) Говорит что шлифовки все эти фигня, главное прокладку хорошо обтянуть :grin:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

кстати, Виталь, звонил пацанам- в один голос кричат что можно не разбирать, эмульсию потом и так отмоешь. У нас прошлифовать от 190 до 300 грн, в зависимости от срочности и жадности, не думаю что у вас дороже

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

кстати, Виталь, звонил пацанам- в один голос кричат что можно не разбирать, эмульсию потом и так отмоешь. У нас прошлифовать от 190 до 300 грн, в зависимости от срочности и жадности, не думаю что у вас дороже

У нас у селі Полтава))) думаю все также.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ой, та бывал я в вашем селе и не раз бывал))) У меня там тётя и сестра живет))) не такое уж прям и село))) особенно класно было когда еще аэрополк не расформировали- я там часами смотрел как самолеты на форсаже звуковой брали)))  кстати в последний раз в феврале у вас был))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...