Перейти до змісту

voroniak1696

My SOUL

Рекомендовані повідомлення

Нарешті виділив час , для того , що б тут трошка пописати . Свій Соул (база , бензин механіка ) , брав в березні 2012 р , автомобіль мій не перший , до того їздив на Мерседесі 124 , 2 літра бензин (1995 р. ) , після нього була Форд Фієста 1.4 бензин (2007 р . ) Ну і 2012 р пересів на Кіа . В двох словах роскажу про свої враження , про цю машинку . Скажим так , автомобіль , в принципі досить хороший , ціна - якість , повністю себе виправдовують . Плюсів дуже багато , але роскажу що мені несподобалось ,

1 - це дуже багато дешевого пластику , який дуже легко царапається .

2 - це те що корейці пожаліли шумоізоляції , крім того панель ростряслась , і чути , як вона тарабанить , особливо коли їдеш по бруківці .

3 - мотор трошка тупуватий , скажим так , крутний момент , могли зробити кращим .

 

Ну і 4 - це жосткість підвіски , особливо неподобається цей постійний "тарабан" під ногами

 

 

Решта все сподобалось , особливо штатна акустика , тут kia , мене дуже здивувало , а також до плюсів , можна добавити зручність передніх крісел , з попереднім авто (фієста) можна навіть непорівнювати .

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Першим ділом що зробив , коли виїхав з салону це поставив туманки , ці заглушки мене почали нервувати , ще коли машина стояла в салоні , туманки вийшли мені і 1200 грн + плюс встановлення 200 грн , виводдили на пряму , і поставили просто кнопку , біля коректора . Нехотів витрачати зайвих грошей на , перемикач .

 

Після цього поміняв резину , і поставив диски . Резина Мішелін 16 *215 *55 , брав Б.У , але в дуже хорошому стані (200 дол за 4 шт ) , диски ставив , фірми ZW , сподобався дуже їхній вигляд , брав нові - комплект 330 дол , разом з болтами , планую на весну , їх помалювати в білий колір , і зробити чорну "окантовку"

post-1469-0-43306600-1384814083_thumb.jpg

post-1469-0-31055500-1384814102_thumb.jpg

post-1469-0-89632300-1384817471_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Наступна проблема , яка в мене , виникла , це дешевий пластик - спочатку хотів , обтягнути плівкою , але потім передумав , і було вирішено просто його пофарбувати , фарбували , звичайною сірою фарбою , а також давали 2 слої лаку , що б в разі пошкоджень , можна було його полірнути . о Фарбування + зняття , встановлення , обійшлось , мені в 100 дол .

 

Потім , я дуже захотів , нижню "полку" , робили з фанери , обтягували , чорним карпетом , - обійшлась , вона мені близько 300 грн , але хочу її попробувати зробити з орг скла .

 

Також були обезшумленні двері , шумив зі знайомим , який цим займається більше , 7 - ми років , матеріал фірми SGM - на всі двері , пішло 5 листів трійки , і 4 листа двійки , сплен і антискрип , нерахую . Загальна вартість матеріалів , обійшлась мені в 110 дол ., ну і цілий день роботи , - ефект відчув зразу , музика почала грати , так я хотів , на рахунок шуму , то різниця , мінімальна .

 

Так як мені пояснив товариш - що б забрати , шум , потрібно обезшумлювати весь автомобіль .

 

В подальшому , що буду робити , по шумці , це панель , планую зняти її, і повністю всі пластмаси , обробити антискрипом .

post-1469-0-82643700-1384815241_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Давно хотів , поставити штатний , спойлер , - хотів купити , і пофарбувати в чорний колір , але стримувала його ціна , близько 90 євро , а тут побачив що Oberwolf продає його , по дуже хорошій , ціні , крім того , чорного кольору , взяв , незадумуючись - вартість 350 грн .

 

 

Паралельно наклеяв чорну захисну плівку , на задній бампер - брав структурну , вона , виглядає , так само , як вставки на бампері ,крім того сподобалась іі цупкість - клеяв з товаришем , сам . Вартість плівки - 30 грн .

post-1469-0-60558700-1384817344_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Вчора приїхали , мої лінзовані фари , хотів оригінал , близько двох місяців , шукав їх , по більш , менш , нормальній ціні , найшов б.у в Польщі , фари + доставка - обійшлась в 680 євро . Встановлював з другом , самостійно .

post-1469-0-93063900-1384818445_thumb.jpg

post-1469-0-33077400-1384818467_thumb.jpg

post-1469-0-03586700-1384818499_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Дякуючи , Ігору (kuryk) , отримав , клубні наклейки .....)

post-1469-0-54224200-1385164225_thumb.jpg

post-1469-0-75464900-1385164251_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Нарешті , поставив буфер. Ставив "10" в штатне місце. Прийшлось вирізати більшу , дирку в кузові , оскільки вона була для "8". Єдина проблема , яка виникла , це - те що , потрібно було випаяти , лінійні виходи в штатній магнітолі

 

Саббуфер 700 грн

Підсилювач 800 грн

Шумоізоляція "SGM" 5 листів - 260 грн

Кабель на на плюс 5 м - 100 грн

Лінійний кабель ( з ремувт) - 70 грн

Росхідники ( клеми , ворсиста ізолента ) - 50 грн

 

Нарешті , поставив буфер. Ставив "10" в штатне місце. Прийшлось вирізати більшу , дирку в кузові , оскільки вона була для "8". Єдина проблема , яка виникла , це - те що , потрібно було випаяти , лінійні виходи в штатній магнітолі

 

Саббуфер 700 грн

Підсилювач 800 грн

Шумоізоляція "SGM" 5 листів - 260 грн

Кабель на на плюс 5 м - 100 грн

Лінійний кабель ( з ремувт) - 70 грн

Росхідники ( клеми , ворсиста ізолента ) - 50 грн

Фанера 50 грн

post-1469-0-33791800-1394693752_thumb.gif

post-1469-0-39790400-1394693795_thumb.gif

post-1469-0-37051700-1394693847_thumb.gif

post-1469-0-96240500-1394693887_thumb.gif

post-1469-0-18559600-1394693944_thumb.gif

  • Like 2

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

пластик обшивки не дребезжит при прослушивании?если так..хорошо поднавалить!?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

пластик обшивки не дребезжит при прослушивании?если так..хорошо поднавалить!?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Дмитрий, даже если написать третий и более раз - не факт, что будет ответ... Тарас уже 9 месяцев не заходил на Форум.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

пластик обшивки не дребезжит при прослушивании?если так..хорошо поднавалить!?

Больше всего дребезжит катушка ремня безопасности, дребезжит задняя фара, обшивке там не от чего дребезжать особо. С Тарасом общался в свое время, у него норм играло на определенных настройках, но заставить играть там качественный саб как нужно невозможно, разве что дохлый дин какой то. У Тараса как раз саб такой себе стоял, он кстати машину поменял давно вроде, поэтому вряд ли ответит тут)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Дмитрий, даже если написать третий и более раз - не факт, что будет ответ... Тарас уже 9 месяцев не заходил на Форум.

с телефона пишу,поэтому по несколько раз,,не видно,ушло или нет)

Больше всего дребезжит катушка ремня безопасности, дребезжит задняя фара, обшивке там не от чего дребезжать особо. С Тарасом общался в свое время, у него норм играло на определенных настройках, но заставить играть там качественный саб как нужно невозможно, разве что дохлый дин какой то. У Тараса как раз саб такой себе стоял, он кстати машину поменял давно вроде, поэтому вряд ли ответит тут)))

так что получается...смысла нет ставить саб в штатное место??? пока зима,не езжу,думаю музыку поставить,задумался о штатном месте...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

так что получается...смысла нет ставить саб в штатное место??? пока зима,не езжу,думаю музыку поставить,задумался о штатном месте...

Я бы категорично не говорил что нету, ведь в стоке бывает динамик в том месте, правда, он скорее сч чем саб думаю.

Моя попытка установки саба в штатное место описана в моем БЖ, я очень хотел поставить именно туда саб. Я пытался 8" сабовый дин туда поставить (6.5 не было в доступности по вменяемой цене), но в итоге сколько вибры с герметоном я там не налепил дребезг внешнего пластика и "запирание"/паразитная вибрация динамика всё равно осталась даже на громкости на уровне 5...

ИМХО одной из главных причин почему у меня не вышло заставить играть там саб это то, что я вместо стокового размера 6.5" пытался внедрить 8" дин, из-за чего мне пришлось колхозить новые места креплений и подиум для саба.

Лично я верю, что 6.5" саб там можно заставить играть.

Исходя из этого опыта могу посоветовать тебе скурпулезно промерять стоковую нишу для саба, расстояние между штатными креплениями, подумать о какой то 20 мм (больше не стоит делать, если делать в принципе ИМХО) прокладке/подиуме между кузовом и дином, покупать сабовый дин исключительно в размере 6.5" который войдет в нишу как родной и установится на штатные крепления, перед установкой предварительно проклеить всё внутреннее пространство ниши, куда достанет рука, а так же внешнюю часть кузова внутри багажника виброй толщиной не менее 3 мм, так же виброй 1-2 мм проклеить максимальную площадь внутренней части пластиковой обшивки в багажнике.

Советую так же обратить внимание на расстояние от пластиковой обшивки до кузова в том месте где дин будет стоять, Тарасу пришлось дин по сути и к пластику крепить, с 6.5" дином такой необходимости не будет, но нужно продумать как вывести звук за обшивку, то есть изолировать тот промежуток между дином и обшивкой.

Если все эти моменты правильно рассчитать и учитывая что 6.5" дин не требует большого объема и не создает слишком много низов, то саб в штатном месте вполне может заиграть достойно, как минимум, он будет играть полностью гармонично со штатной акустикой.

В своё время я именно так и планировал сделать, но не удалось мне найти 6.5" дин, а купленный 8" ЖБЛ (около 200 Вт) оказался слишком мощным для того объема...

Сейчас я поставил 8" Альпайн (120 ВТ) в ящике ФИ и он идеально дополняет басом штатную акустику, даже перекрикивает её если подкрутить басов на нем, то есть 6.5" качественного дина на 100 Вт там будет хватать с головой.

Вот такое вот моё мнение. Была бы у меня стоковая дырка цела я бы всё таки попыталя в стоковую нишу втулить 6.5" дин, поскольку даже маленький ящик в багажнике отнимает около 25 % объема багажника плюс не дает без демонтажа достать докатку или перевезти что то громоздкое...

  • Like 2

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я бы категорично не говорил что нету, ведь в стоке бывает динамик в том месте, правда, он скорее сч чем саб думаю.

Моя попытка установки саба в штатное место описана в моем БЖ, я очень хотел поставить именно туда саб. Я пытался 8" сабовый дин туда поставить (6.5 не было в доступности по вменяемой цене), но в итоге сколько вибры с герметоном я там не налепил дребезг внешнего пластика и "запирание"/паразитная вибрация динамика всё равно осталась даже на громкости на уровне 5...

ИМХО одной из главных причин почему у меня не вышло заставить играть там саб это то, что я вместо стокового размера 6.5" пытался внедрить 8" дин, из-за чего мне пришлось колхозить новые места креплений и подиум для саба.

Лично я верю, что 6.5" саб там можно заставить играть.

Исходя из этого опыта могу посоветовать тебе скурпулезно промерять стоковую нишу для саба, расстояние между штатными креплениями, подумать о какой то 20 мм (больше не стоит делать, если делать в принципе ИМХО) прокладке/подиуме между кузовом и дином, покупать сабовый дин исключительно в размере 6.5" который войдет в нишу как родной и установится на штатные крепления, перед установкой предварительно проклеить всё внутреннее пространство ниши, куда достанет рука, а так же внешнюю часть кузова внутри багажника виброй толщиной не менее 3 мм, так же виброй 1-2 мм проклеить максимальную площадь внутренней части пластиковой обшивки в багажнике.

Советую так же обратить внимание на расстояние от пластиковой обшивки до кузова в том месте где дин будет стоять, Тарасу пришлось дин по сути и к пластику крепить, с 6.5" дином такой необходимости не будет, но нужно продумать как вывести звук за обшивку, то есть изолировать тот промежуток между дином и обшивкой.

Если все эти моменты правильно рассчитать и учитывая что 6.5" дин не требует большого объема и не создает слишком много низов, то саб в штатном месте вполне может заиграть достойно, как минимум, он будет играть полностью гармонично со штатной акустикой.

В своё время я именно так и планировал сделать, но не удалось мне найти 6.5" дин, а купленный 8" ЖБЛ (около 200 Вт) оказался слишком мощным для того объема...

Сейчас я поставил 8" Альпайн (120 ВТ) в ящике ФИ и он идеально дополняет басом штатную акустику, даже перекрикивает её если подкрутить басов на нем, то есть 6.5" качественного дина на 100 Вт там будет хватать с головой.

Вот такое вот моё мнение. Была бы у меня стоковая дырка цела я бы всё таки попыталя в стоковую нишу втулить 6.5" дин, поскольку даже маленький ящик в багажнике отнимает около 25 % объема багажника плюс не дает без демонтажа достать докатку или перевезти что то громоздкое...

спасибо большое за совет!тогда не буду мудрить,а послушаю тебя и остановлюсь на 6,5 размере

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...