Перейти до змісту

Авторизація  
kuryk

HOW MUCH або скільки нас

Рекомендовані повідомлення

Ну і скільки нас у ЛЬВОВІ???????????

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

душа.........титанова срібна...................

ВС..........СН

 

бачив у Львові ще як мінімум 6-8 авто........декілька срібних, оранжевих, чорну, червону......, ванілла........, одну мунлайт блу..............

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

всіх вітаю фафа-фа!!!!!!!!!!!!!!!!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

душа.........титанова срібна...................

ВС..........СН

 

бачив у Львові ще як мінімум 6-8 авто........декілька срібних, оранжевих, чорну, червону......, ванілла........, одну мунлайт блу..............

 

Червоних як мінімум 2, бачив одні припарковану на Левицького, і ще один чорний CRDI є у Винниках, звідки і я.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Червоних як мінімум 2, бачив одні припарковану на Левицького, і ще один чорний CRDI є у Винниках, звідки і я.

 

я в винниках так само бачив червону, одна ванілла стоїть на нечуя-левицького, одна чорна на франка, район чародійки, бачив часто на левицького оранж, я сам на левицького живу...там інколи мій титановий проминає......

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привіт! а наша java brown шо тіко одна у Львові?? :( :unsure:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привіт! а наша java brown шо тіко одна у Львові??  :( :unsure:

 

НЕ знаю, але бачив одну коричневу на сітлофорі поворот з тургенєва на кульпарківську в сторону кульпарківського моста....я з нею порівнявся.....за кермом сидів мужчина 35-40 років....., помахав....і чухнув далі, бо поспішав сильно....

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привіт! а наша java brown шо тіко одна у Львові??  :( :unsure:

 

НЕ знаю, але бачив одну коричневу на сітлофорі поворот з тургенєва на кульпарківську в сторону кульпарківського моста....я з нею порівнявся.....за кермом сидів мужчина 35-40 років....., помахав....і чухнув далі, бо поспішав сильно....

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Вчора бачив кремову Соул, з Коперніка на проспект Свободи повертала - виглядала з рейлінгами. Хто був за кермом - не бачив, затоновані вікна. Хто це?

Ше також часто бачив на Героїв УПА оранжеву Соул. Вони в клубі? Думаю варто видрукувати якісь візитки - шоб запрошувати в клуб.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

HOW MUCH-

 

сполучення використовується для оцінки кількості, яку не можна порахувати.

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

дословно "Как много" to match - задофига соответственно. В насшей среде применимо к баблу. правильнее будет How Many.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

дословно "Как много" to match - задофига соответственно. В насшей среде применимо к баблу. правильнее будет How Many.

 

 

 

ja, das habe ich geschrieben!!!! vielleicht, habe ich schlecht dar"uber gedacht und falsches wort benutzt!!!!

 

aber trozdem bleibt gleichtiger Sinn, und alle verstehen, wor"uber habe ich gefragt!!!!!!!!

 

Перевод:

 

Да, это я написал!!!, возможно я плохо подумал, и использовал неправильное слово!!!!!!!

 

Но несмотря на это остаеться тот же смысл, и все понимают, про что я спросил!!!!!!!!!  :biggrin:

 

 

 

 

А теперь ГУУУгл переводчик, цитирую:

 

 

how much people are here - сколько людей здесь

 

how many people are here - Как много людей здесь

 

:biggrin::pardon::laugh3:

 

 

Змінено користувачем kuryloff

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Всім привіт :bye: ! я вже є на форумі, бачив фото вашої зустрічі шкода що не попав, фото просто бомба, але вам нехватало коричневого, надіюсь на наступній зустрічі буду і ми це виправимо :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...