Перейти до змісту

voroniak1696

щераз про рульову

Рекомендовані повідомлення

арОтже , після заміни рульової , проїхав , ще 20 тис , почалося знов ті самі стуки , рульової ! Але я поміняв резину р16 215*55 . Крім того помалював всі пластмаси в середині машини . Як думаєте , гарантійщики можуть мені відмовити ??

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

арОтже , після заміни рульової , проїхав , ще 20 тис , почалося знов ті самі стуки , рульової ! Але я поміняв резину р16 215*55 . Крім того помалював всі пластмаси в середині машини . Як думаєте , гарантійщики можуть мені відмовити ??

ну прям беда какая то.

Тарас, а Курылёв тоже со Львова, понимая что у вас дороги :wacko: - брусчатка, и Ваш возраст.............., может встретиться с ним, он подскажет обьездные пути этого камня.

С другой стороны, пластиковая втулка стоит 35грн на эксисте, в основном она разбивается-стучит (если не притормаживать перед, а вытормаживаться при повороте непосредственно на камне-брусчатке), меняется за пару часов.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ну прям беда какая то.

Тарас, а Курылёв тоже со Львова, понимая что у вас дороги :wacko: - брусчатка, и Ваш возраст.............., может встретиться с ним, он подскажет обьездные пути этого камня.

С другой стороны, пластиковая втулка стоит 35грн на эксисте, в основном она разбивается-стучит (если не притормаживать перед, а вытормаживаться при повороте непосредственно на камне-брусчатке), меняется за пару часов.

а можна детальніше про цю втулку(код і як саме міняєтся?)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

блин тоже самое на 10 тыщ. типа поменяли рейку прошел 10 тищ и опять ... застучало уже думал ехать за горло держать гарантийщиков но смотрю я не один..п.с. то же катаюсь по брусчатке..

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

а які саме стуки?

в мене теж час від часу стукає, іноді пропаде, а іноді появиться - проїдуся хвилин 10-15 пропаде, а може не проспасти.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...