Перейти до змісту

mcsimpson06

SOULоводи Львова

Рекомендовані повідомлення

Їдь по трасі Київ-Чоп. От там справжній кайф. Хоча, Якщо тобі на Варшаву, то мабуть по Варшавці.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

хотілось би почути про стан дороги Луцьк-Володимр Волинський

(хто знає ??)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Мда, а тут в нас взагалі тема "кипить" - новеньких - нема!!!

 

я так розумію львівський автоклуб так і залишиться з 4 активними драеверами????

 

kuryloff

 

Igorloz

 

yura

 

veg!!!!

 

а де всі інші - по місту соулів завались......я вам всім фафакаю, руками машу......невже не цікаво в клюбі??? :nea:

 

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Всіх до клубу!!! :clapping:

 

Вже більше року з Душею і тільки тепер - у клуб!:)))

 

_ZDoxMjkxOTI4NDAwLHU6LHQ60JzQuCDRgNCw0LfQvtC8LGI6OCxjOjExLHM6MCxrOjA=.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Краще пізно, ніж ще пізніше :biggrin::rofl:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Оскільки планується прибуття групи соловодів з Києва і не тільки - пропоную висловлювати своє бачення, плани на 29,04,12 -02,05,12!!!!

І до речі, як тільки потеплішає - треба зібратись!!!!:yahoo::drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Як не хочеться зізнаватись - але крім мене, ІгорЛоз та Юри і Вега - гілка Львова не розвивається.......Львів, Вам не соромно???

по Львову Соулів - завались, але всу такі пасивні......

Пора нам зустріч Забабахати,Львів!!!!!!!!!

Що скажете про травневі свята????:drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Я також щаслива власниця Соулика) Підкажіть будь-ласка, де можна нормально якісно і не так гіпер дорого як на офіційному сервісі поставити обігрів дзеркал. ну він мені дууууже потрібен, і хотілося б встигнути до зими. перечитала тему про обігрів зеркал, але всі місця, які вони рекомендують в Києві. Чуть далековато... Буду дуже вдячна)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Без поняття.......

Є один електрик....та чи він зробить - без поняття!!!! :pardon:

спочатку треба дістати безпосередньо сам підігрів, а там вже поставлять.... :drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Якщо ставити і потім щось по електриці буде - то з гарантії злітаєш - скажуть самостійне втручання в електричну систему.

Тому якщо важлива гарантія то тільки в оф. сервісах

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

то з гарантії злітаєш

 

в момент!!!!

 

 

+ мені вже якось звиклось..... очищати від льоду дзеркала, от сподіваюсь на дашки, встановлені над дзеркалами...... думаю на 50% буде менше снігу, льоду..... :pardon:

дашки (вони ж козирьки) тут

 

Подивитись можна в реальності на козирьки і на інші всяки штучки в машині - заїжай до зал. вокзалу......або до нас на зустріч!!

Змінено користувачем kuryk

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

думаю шо можна порішати:) якшо сертифіковане обладнання і станція теж з всіма необхідними документами, то з гарантії не мають права знімати. вони там обнагліли. моя машина ставлю шо хочу (тільки щоб було якісне і на нормальній станції). І все буде гуд:)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
:pardon:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

все правыльно,якщо обладнаннясертефиковане и е заключення про його встановлення и все чисто то ПО УМОВАМ ніяких притензій не мае бути....та і взнати що там стоїть підігрів буде складно,Якщо все аккуратно завести через трубку (в дверях і тд) тоді ніхто і не помітить.

 

ПС ФА ФА сьогодні біля Сихівського автовокзалу (13-15) Тітану (жінка за кермом)....

В райноні аеропорта (біля 13-14 год)

На виїзді зі Львова (нова дорога біля Арени) двум чорним соулам (близько 15-16год)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Власне я так і кажу. Люди не давайте себе дурити! Вони ставлять Вам те саме, шо ви собі самі можете поставити вдвічі дешевше.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

вдвічі дешевше.

Якісно з серитфікатом і дешево - речі не суміжні. Якщо шукаєш майстра в два рази дешевше то про які сертифікатим можна говорити? Всі "нормальні" станції це офіційні сервіси тих чи інших моделей - в яких ціни +/- однакові. Дешевше тільки дяді пєті в гаражі.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

+100 мета сервісів - заробити гроші... В них гіршоі якості може бути товар + ціни космос.... Тут крайності: або в оффів і дорого і не факт, що якісно, або у толкового дяді васі і дешевше і з своіми матеріалами, товаром і часто якісніше і ефективніше..... За 2 роки спілкування з оффами можу сказати, що з ними треба спілкуватись при купівлі машини, або з приводу гарантійноі заміни, або то, якщо хочеш ти ту гарантію і на цьому " все" :wacko::pardon:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Може хтось підкаже якогось доброго електрика, який розуміється на Соуликах, і шрот? Дуже дякую:)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

про соулівський шрот не чув :biggrin: якщо про підігрів дзеркал - звертаємось до viro!!!

 

 

а електрика - просто хорошого може підказати yura!!!1

 

Але чи вартий все-таки підігрів дзеркал зняттю з гарантії???? ось це питання!!!!!

 

І паралельно дивимось цю тему

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

про соулівський шрот не чув :biggrin: якщо про підігрів дзеркал - звертаємось до viro!!!

 

 

а електрика - просто хорошого може підказати yura!!!1

 

Але чи вартий все-таки підігрів дзеркал зняттю з гарантії???? ось це питання!!!!!

 

І паралельно дивимось цю тему

про власне шрот не чула теж, але багато розбірок сьогодні підшукала в неті. завтра буду туда дзвонити. підігрів вже підшукала на Вашингтона. але подумала про то шо якшо вже буду робити підігрів, то можна зразу електрорегулювання зеркал поставити. а для того треба знайти зеркала. та і порадитися з толковим електриком пасувало б. так шо поки ше шукаю. якшо є якісь пропозиції буду дуже рада :rolleyes: тему по зеркалах вже читала. Дякую) просто цікавлюся може хтось шось знає конкретно у Львові)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...