Перейти до змісту

bratishka24

задние подшипники ступицы

Рекомендовані повідомлення

Питанні ціни/якості. А так я б купив SKF за 3000 грн))) і все.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Та нормальные ступицы Iljin, себе тоже поставил, как оказалось по ошибке,- резина гудеть начала, уже на новых станицах 28 тыс., полёт нормальный...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ну 28 тыс.для ступиц вообще не показатель, особенно на 15-16 колесах и с учетом того что оригинал 150 проезжает без проблем.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Приїхали ступиці Iljin. Виявилось що у мене зараз теж такі стоять, які я замінив десь при 130 тис.км. здається. Написано кіа хюндай))

post-2983-0-80036300-1463246667_thumb.jpg

post-2983-0-02145500-1463246688_thumb.jpg

post-2983-0-15363300-1463246857_thumb.jpg

post-2983-0-20432000-1463247161_thumb.jpg

post-2983-0-63049700-1463247206_thumb.jpg

  • Like 2

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Перший раз коли купив ступицю, було затерто номер на пластмасовій частині корпуса, але є надпис на металі лазером чи чим там)) IJ113035. На цих навпаки, є надпис на пластику, на металі нема.

post-2983-0-56328900-1463327393_thumb.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Странно как то затерто..

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Странно как то затерто..

 

Кто то не хотел показывать клиенту номера, наверное

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Кто то не хотел показывать клиенту номера, наверное

Это каким дибилом надо быть, чтобы новую деталь так портить)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Это каким дибилом надо быть, чтобы новую деталь так портить)))

Суть ніби у доставці із-за границі. Чи з Еміратів чи ще звідкись, потрібно було так зробить, казали.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Суть ніби у доставці із-за границі. Чи з Еміратів чи ще звідкись, потрібно було так зробить, казали.

Ну такая причина выглядит как то более разумно, чем то, что Витя озвучил. В том смысле, что затереть номера для того чтобы налогов меньше заплатить при растаможке это ладно, но чтобы скрыть от клиента номер это как то ваще по свински)))

 

Ты хоть отпишись, на этот раз подшипники реально умерли и сколько проехали в общем?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


но чтобы скрыть от клиента номер это как то ваще по свински)))

 

Я вас умоляю  :biggrin2:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ну такая причина выглядит как то более разумно, чем то, что Витя озвучил. В том смысле, что затереть номера для того чтобы налогов меньше заплатить при растаможке это ладно, но чтобы скрыть от клиента номер это как то ваще по свински)))

 

Ты хоть отпишись, на этот раз подшипники реально умерли и сколько проехали в общем?

Реально, навіть натяку не має на люфт. Я відос скину як підшипники переберало коли крутив ступицю.

А так, смішно, коли я її зняв, звук пропав)))) Да, відчуваеться що там все ж шарики є, але не на стільки щоб замінити. Пробіг десь 95 тис.км. Рідні при 130 тис.км. взагалі нічого не створювали, хіба що клац маленький при одному оберті. Це наскільки тихо було що аж жаба бля давить))) Нафіг я замінив із-за покришки))

І ще. При зніманні задньої ступиці, готуйтесь що ви її можете не знять))) вона заржавіє так у кожуху металевому до якого торм.циліндр, колодки кріпляться, що я перший раз молотом ледве вибив)))

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


молотом ледве вибив)))

 

Хорошая машина была ГАЗ 24: масло с пихла реками текло по передней подвеске, а из заднего моста - по задней. И ничего не ржавело, и откручивалось без ВДшки... Не зря же говорят: если из волги не течет масло, значит оно кончилось.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

в кого які були симптоми  , при заміні ступиць ??   В мене маленкі щолкання  на двох колесах  ,  люфтів нема .  Майстр сказав їздити і непаритись  .  Незнаю  що робити .  

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

в кого які були симптоми , при заміні ступиць ?? В мене маленкі щолкання на двох колесах , люфтів нема . Майстр сказав їздити і непаритись . Незнаю що робити .

Ступицы обычно начинают гудеть на скорости, когда приходит их час. Не совсем понятно о каких щелканья речь, когда колеса крутятся щелкает что ли?

И на каких колесах, задних или передних?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Задні  , колеса   ( Барабанні  томоза)  , машина була на підйомнику , крутнули одне колесо , потім друге ,- почули тихеньке клацання,  потім поставив ручний тормоз в першому положенні (до першого щолчка) , крутнули знов , звук не пропав , розібрали ступицю ,  знов крутнули ,  звук йде з підшипника , але він не гудить , саме цікаво що з двох коліс звук однаковий )  Майстр сказав доки не гудить  не лізти .  Просто часто їджу в відрядження , не хочу десь стати в полі ) 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Задні  , колеса   ( Барабанні  томоза)  , машина була на підйомнику , крутнули одне колесо , потім друге ,- почули тихеньке клацання,  потім поставив ручний тормоз в першому положенні (до першого щолчка) , крутнули знов , звук не пропав , розібрали ступицю ,  знов крутнули ,  звук йде з підшипника , але він не гудить , саме цікаво що з двох коліс звук однаковий )  Майстр сказав доки не гудить  не лізти .  Просто часто їджу в відрядження , не хочу десь стати в полі ) 

Да с подшипником встать в поле это нужно очень "везучим" быть. Они мрут достаточно медленно и громко. У меня уже по отца машине опыт есть и с оригиналом и с откровенным китаем, и то и то, после того как загудело, отъездило не одну тысячу км по городу и трассе, конечно, больше 110-120 км/ч никто не ездил после того как загудело, но, в общем, до СТО доедешь когда точно будет слышно, что пора менять. Так что мастер тебе в принципе верно сказал. Какой пробег у тебя?

  • Like 2

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Да с подшипником встать в поле это нужно очень "везучим" быть. Они мрут достаточно медленно и громко. У меня уже по отца машине опыт есть и с оригиналом и с откровенным китаем, и то и то, после того как загудело, отъездило не одну тысячу км по городу и трассе, конечно, больше 110-120 км/ч никто не ездил после того как загудело, но, в общем, до СТО доедешь когда точно будет слышно, что пора менять. Так что мастер тебе в принципе верно сказал. Какой пробег у тебя?

108 тис . Дякую  за пораду ) Так ы зроблю. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Всем привет. И у меня задняя ступица просится под замену (пробег 127тыс)... Подшипник гудит достаточно громко. Подскажите оригинальный каталожный номер пожалуйста (527502K000 - это он?). Ну и может кто что посоветует по заменителям?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Задняя ступица только в сборе, номер 

52750-2K000

Цены и заменители https://www.autoklad.ua/buy/hyundai-kia_527502K000https://plat.in.ua/284290.html

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...