Перейти до змісту

Авторизація  
catep_keuh

Разбили стекло боковое

Рекомендовані повідомлення

Нехорошие люди взламывали машинку, - разбили стекло, повредили направляющие, уплотнители.

 

Ждать минимум 3 недели, но готовлюсь к 1,5 месяцам, посему:

 

Кто-то знает/подскажет, где вырезают из оргстекла?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Давно было...

У меня в Тоёте тож вынесли боковое... А т.к. машинка была ЧИСТО японческая (в Европу не поставлялась), то стекло стоило бы заоблачных денег...

На птичьем рынке у мужиков что аквариумы из оргстекла клеют был куплен лист 4 мм толщины, по оставшемуся стеклу сделан шаблон и вырезан "протез"...

Вставлен был наглухо (не открывался)... Бо лень было баловаться с изгибом. Само выгнулось по направляющим.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Посмотри мою тему http://www.soul-club.in.ua/index.php/topic/2424-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%BE/ мне тоже били, вырезала сама только с пол карбоната самого дешового , оргстекло дорого , стекло быстро прийдет не переживай, а вот все остальное вопрос, у меня еще не все поменяли после того случая

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Нехорошие люди взламывали машинку, - разбили стекло, повредили направляющие, уплотнители.

 

Ждать минимум 3 недели, но готовлюсь к 1,5 месяцам, посему:

 

Кто-то знает/подскажет, где вырезают из оргстекла?

 

Посмотри здесь: http://razborka.com.ua/kia/soul--2008-2012?page=10

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Продовжую отримувати вітання... Сьогодні мене поздоровили прямо на території пологового будинку! В подарунок розбили водійське скло, а за це взяли відеореєстратор. поки я прийшов, охорона вже викликала міліцію. але чекали її ще 50хв. зняли "пальці" (правда хз чиї). зібрався "консиліум" з охоронців, завгоспа і головного лікаря з "помічниками": випадок другий за три дня і, кажись, восьмий за місяць. недавно встановили відеоспостереження і автоматичні ворота. протокол-заява, відеозаписи, поняті -- підпис здець...

 

прохання до раніше постраждавших: киньте сюди координати хто де брав скло

пс. кажуть в районі байкового є якась скло-контора хтось шось чув про таке?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Серега, тебе до Белой Церкви недалеко, перезвони туда http://avtosklo.in.ua/

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Продовжую отримувати вітання... Сьогодні мене поздоровили прямо на території пологового будинку! В подарунок розбили водійське скло, а за це взяли відеореєстратор. поки я прийшов, охорона вже викликала міліцію. але чекали її ще 50хв. зняли "пальці" (правда хз чиї). зібрався "консиліум" з охоронців, завгоспа і головного лікаря з "помічниками": випадок другий за три дня і, кажись, восьмий за місяць. недавно встановили відеоспостереження і автоматичні ворота. протокол-заява, відеозаписи, поняті -- підпис здець...

 

прохання до раніше постраждавших: киньте сюди координати хто де брав скло

пс. кажуть в районі байкового є якась скло-контора хтось шось чув про таке?

вот жеж пид.... !!! Ловить таких и пальцы по локоть под пресс!!!  Без милиции :hang2:

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Мені Вітя підганяв

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


прохання до раніше постраждавших: киньте сюди координати хто де брав скло

 

Оригінал зараз близько 2х тис грн.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 

Скорее всего это цена без доставки. А доставка 8$ килограм. Плюс будет обрешоточка. А это уже объемный вес итд. Так шо соточка как пить дать.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


Сьогодні мене поздоровили прямо на території пологового будинку

Для заметки, пожалуйста скажи какой это роддом?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

5-тий. Про сам пологовий нічього паганого сказати не можу. більш того, поява перших людей (головний лікар, завгосп) о 23-тій годині, по-мойму, свідчить про те шо там намагаються шось змінити...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сергей, я в феврале ставил Секюрит. Почитай мой бортовик, обрати внимание на цвет стекла (если у тебя передние не тонированные). Цена по твоей ссылке вкусная ;)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

5-тий. Про сам пологовий нічього паганого сказати не можу. більш того, поява перших людей (головний лікар, завгосп) о 23-тій годині, по-мойму, свідчить про те шо там намагаються шось змінити...

Серега, почисть личку! :smile3:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Серега, почисть личку! :smile3:

Готіво!

Сергей, я в феврале ставил Секюрит. Почитай мой бортовик, обрати внимание на цвет стекла (если у тебя передние не тонированные). Цена по твоей ссылке вкусная ;)

Не тоновані. Дякую! Тільки ти там не написав наскільки воно підійшло, чи помітна якась різниця і теде :)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


(если у тебя передние не тонированные)
то шо, боковые атермальные низзя?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

то шо, боковые атермальные низзя?

Ну то треба парой міняти. Бо будуть різні

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Серега, стекло, которое я поменял, по оттенку такое же как мое тонированное атермальной пленкой. Кто не знает - вряд ли найдет разницу. А вот если у тебя одно прозрачное, а второе с зеленоватым оттенком - разницу будет хорошо заметно. Ну а так - стекло как стекло... Насколько оно атермальное не знаю - оно со стороны пассажира )))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...