Перейти до змісту

voroniak1696

Рулевая рейка.

Рекомендовані повідомлення

Скорее всего это позиция 10.

См видео

 

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

итого поменял рейку тарабаны под капотом прошли а вот тарабан в руле и в салоне наоборот усилился. гримит по прежнему на брусчатке че делать не знаю  на бдлиц авто ехать на брусчатку отказываются далеко а у них та мне гремит. посему два вопроса что еще может гриметь и как это доказать  :unknown:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Витя и вопрос к тебе оффтоп у тебя будет время помочь поставить розетку в багажнике ?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Витя и вопрос к тебе оффтоп у тебя будет время помочь поставить розетку в багажнике ?

 

Та можно. К стати, смотрели откручена ли гайка на рейке?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Не они вообще отказались старую смотреть отдали сразу на склад

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Якщо рестайлінг   , то тарабанить електропідсилювач , сьогодні рейку перебрали , навалили смазки  , вібрації на руль менші , але стук в салоні лишився ( 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Рестайлинг, перебрал уже все стойки втудки стаба рейку остался усилитель но тарабан остался а что в усилителе тарабанит нашел два тсб один по рио о недостатке смазки и второй по сиду но до 2008 про гибкую муфту, по солу есть тоже про эту муфту и мой год даже попадает но там про то что на месте щелкает при повороте правда на блиц авто сказали что они такие работы не делали никогда и вообще не уверены что это поможет

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Рестайлинг, перебрал уже все стойки втудки стаба рейку остался усилитель но тарабан остался а что в усилителе тарабанит нашел два тсб один по рио о недостатке смазки и второй по сиду но до 2008 про гибкую муфту, по солу есть тоже про эту муфту и мой год даже попадает но там про то что на месте щелкает при повороте правда на блиц авто сказали что они такие работы не делали никогда и вообще не уверены что это поможет

 

 

  Я цю муфту поміняв  , скажу так  ,    та шо там стоїть - ідентична тій , що дають під заміну -  зносу було - 0  .  А тарабанить  , майже перед валом  , я доліз тільки до  датчику повороту руля - далі забоявся ,   там є плата ,  яка вся в жовтій смазці  , а вже під нею -  той стук )   

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

...по солу есть тоже про эту муфту и мой год даже попадает но там про то что на месте щелкает при повороте...

а можно плиз глянуть на эту TSB? или хотя бы номер?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

TSB_CHA_044r3.compressed.pdf гуглится по этому если не найдете скину на почту а то я с телефона

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я цю муфту поміняв , скажу так , та шо там стоїть - ідентична тій , що дають під заміну - зносу було - 0 . А тарабанить , майже перед валом , я доліз тільки до датчику повороту руля - далі забоявся , там є плата , яка вся в жовтій смазці , а вже під нею - той стук )

А вот это не пробывали http://kiaclub.ru/firmware/KCR09-61-P090-JB.rar

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

В мене  був тарабан   ще з салону  , я заставив  їх поміняти рульову рейку  , потім і еур  ( пробіг 3500 км був  , по гарнтії )  в нас бруківка тому це чути зразу було.  Зараз  92 тис , стук збільшився , і віддає на руль .  Був в свого гарантійщика   , який поговорив дистрибюторами   , можна зробити буде заміну колонки  на нову   ціна питання 8500  грн і пів року гарантії  , але мені  трошка впадло такі гроші викидати . 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я не совсем понял Вы меняли эур и оно не помогло или помогло а щас опять начало зачем колонку менять если это эур ?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


можна зробити буде заміну колонки  на нову   ціна питання 8500  грн і пів року гарантії  , але мені  трошка впадло такі гроші викидати . 

 

Колонка 8500 грн? Вона ж йде з підсилювачем разом. Старими грошами коштувала до 20 тис грн. Як таке може бути? Чи зараз зйомні пішли?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Колонка 8500 грн? Вона ж йде з підсилювачем разом. Старими грошами коштувала до 20 тис грн. Як таке може бути? Чи зараз зйомні пішли?

  Вона зараз   40  тис коштує , але мені дистрибютор пішов на  зустріч  , довго пояснювати  -)     

 

 

А на рахунок тарабану , то так   , вона стукала  з самого початку   ,поміняли рульову, потім колонку    ) Він вродіби зменшився  , але як мені пояснили це в них хвороба , і тарабанить в всіх  під рулем .  Просто  воно прогресує   , і цей тарабан збільшується  .

 

Еур  в нас з колонкою   , - йде як одна деталь  . 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Так добряче пішов на зустріч де 40 тис а де 8500

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Так добряче пішов на зустріч де 40 тис а де 8500

 

 Скажим так  - я їм колись поміг ,  в одній справі ) 

В нас там датчик  з самого верху   , а стук йде з низу   , і там трошка не такий  електропідсилювач   , але я не вірю , щоб такий стук неможливо забрати   , шо б там не було ,  втулка , шестерня   чи щось інше )   Проблема туди долізти ...( 

  

Просто якшо поміняти  - то через якийсь час він знов вилізе  - там треба якесь конструктивне рішення . 

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


Вона зараз   40  тис коштує , але мені дистрибютор пішов на  зустріч  , довго пояснювати  -)    

 

О!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...