Перейти до змісту

Авторизація  
Jarry Mouse

Калюжа під мотором

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні помітив таку фігню під час парковки - мостився між машинами - рядок крапель на асфальті з-під мого капота. Заглянув під мотор - капає, майже тече. Що саме капає, встановити не можу, бо не дотягуюся рукою до місця, звідки тече. На око - майже посередині, трохи з боку пасажира. В мануалі написано, що це може бути конденсат з кондиціонера (користуюся постійно, бо жарко). На масло не схоже, бо швидко випаровується, слідів не залишає. Всі рідини в нормі, запаху бензина немає. Заглушив мотор, відійшов хвилин на 20, повернувся, заміряв рівень масла, все ОК. Завів мотор (кондиціонер був виключений), почекав хвилин 5, облазив машину знизу - ніфіга вже не капає, калюжа на асфальті висохла, слідів нема.

Може ще хтось спостерігає таке явище?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Конденсат из кондишки, нормальное явление.Не переймайся:clapping:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Однозначно конденсат с кондея.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Однозначно конденсат с кондея.

 

+1 паддиржал

 

цЭ конденсат превращенный в воду от кондера

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

+1 паддиржал

 

цЭ конденсат превращенный в воду от кондера

 

Млін, я просто не думав, що він такий продуктивний - тече як з крана:drinks:) Хоча реально допомагає в спеку.

А що там за кондиціонер, хто знає? Їх начебто не так багато виробників виготовляють.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Однозначно с кондера у меня на Carens тоже самое. :good:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Кондер, и ничего другого! :good: Так нужно, наслаждайся машинкой!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Кондер, и ничего другого! :good: Так нужно, наслаждайся машинкой!

 

 

Сегодня стоял минут 15-ть с включенным кондеем. Ждал жену. Жена подошла испугалась что из тебя так течет!? http://www.soul-club.in.ua/public/style_emoticons/default/blink.gif Я вышел-реально огромная лужа :good: с кондея накапало.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сьогодні помітив таку фігню під час парковки - мостився між машинами - рядок крапель на асфальті з-під мого капота. Заглянув під мотор - капає, майже тече. Що саме капає, встановити не можу, бо не дотягуюся рукою до місця, звідки тече. На око - майже посередині, трохи з боку пасажира. В мануалі написано, що це може бути конденсат з кондиціонера

 

Извините, но Вы очень мнительный персонаж, я думал у меня проблемы - легкая паранойя, но Вы просто суппер!

Я бумажку подсунул, понюхал, что ж накапало, не пахнет, не масляное - значит вода, так и подумал, что конденсат и забил на это :biggrin:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...