Перейти до змісту

Юрчег

Поездка на термальные источники Закарпатья

Рекомендовані повідомлення

Плануємо з сімєю їхати в Берегове на тиждень, з 24 по 31 березня.

Плануємо трихи поляпятись :biggrin: у місцевомцу термальному басейні.

 

Тарас, звідти до тебе через Мукачеве 70 км.

Як на те буде жінчина ласка, то з'їздимо до Ужгорода на екскурсію.

Буду пробувати вмовити її - там є на що подивитись :good:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

...

Плануємо трихи поляпятись :biggrin: у місцевомцу термальному басейні.

...

Рекомендую поїхати в Косино(48.25932,22.492855) на термальні води, 800 м від Косоні та в 20 км від м. Берегова розташована зона відпочинку ”Шошто-Термал”.

В Берегово просто басейн, переодівся - поплавав - переодівся - вийшов. Довго в теплій воді не просидиш, а вийти з води нема куди крім роздівалки. Зовсім інша справа в Косино, посередині дубового гаю парують два басейни, (в одному басейні температура води 38 градусів, а в другому-33 градуси), збоку — дерев’яні будиночки(бєсєдки), кафе з рестораном, готельчик. Територія обнесена огорожею. Поруч — автомобільна стоянка. Погрівся в басейні - виліз попив пивка, ще раз заліз в басейн - вийшов з'їв бограча і т.д.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Рекомендую поїхати в Косино(48.25932,22.492855) на термальні води, 800 м від Косоні та в 20 км від м. Берегова розташована зона відпочинку ”Шошто-Термал”.

В Берегово просто басейн, переодівся - поплавав - переодівся - вийшов. Довго в теплій воді не просидиш, а вийти з води нема куди крім роздівалки. Зовсім інша справа в Косино, посередині дубового гаю парують два басейни, (в одному басейні температура води 38 градусів, а в другому-33 градуси), збоку — дерев’яні будиночки(бєсєдки), кафе з рестораном, готельчик. Територія обнесена огорожею. Поруч — автомобільна стоянка. Погрівся в басейні - виліз попив пивка, ще раз заліз в басейн - вийшов з'їв бограча і т.д.

Юра, а в тебе є якісь координати готельчику? Буду щиро вдячний :drinks:

Дуже приваблива пропозиція!

 

 

Отель "Вита" в Косине сгорел... :pardon: :bye:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Решение о поездке принято.

Едем в Берегово, останавливаемся здесь

По информации хозяйки мотеля в Берегово уже два бассейна - один известный, а второй новый крытый.

Разведаем.

Обязательно проедем в Шошто-Термал.

Обязательно поедем в Ужгород (Тарас - жди в гости).

Бюджет поездки - по факту

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

...Бюджет поездки - по факту

 

 

давай-давай!!!

 

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ти відгуки читав про цей готель:

1. Уютні та комфортні номери, які пропонують по телефону під час бронювання - це НЕ про ЦЕЙ готель. Відпочиваючи там, ми просто спотворили свій відпочинок,особливо гостинністю, яка нас зустріла та під час виселення, коли без присутності відпочиваючих, речі вистали за двері. Номери, НЕ закриваються під ключ, відбуваються кражі, за які ніхто відповідає. Брудно!!! Умови на кухні нас вразили, особливо по чистотті! За період перебування ніхто не прибирав, навіть коли не спрацьовувала каналізація! Ми просто в шоці з готелю - не радимо зупимняти свій вибір на даному

 

2. Враховуючи вигідне розташування готелю до басейну, не компенсовує бруд та некомфортність номерів, які пропонують господарі. Відпочинок,на який претендують люди, бронюючи номери, не виправдовує їх сподівання. Інформація яка подана на сайті щодо опису готелю є спотворена та неправдива! Це просто жах, а не умови!!! Бруд, холод,забита каналізація та несправність сантехніки є найбільшою проблемою відвідувачів. Умови, які викладені в інтернеті на сайті не відповідають дійсності, особливо щодо харчування, яке пропонується. Читаючи рекламну агітацію не радимо вірити словам, адже реклама - це основний спосіб приваблення клієнтів, витягуючи тільки гроші, і обіцяючи золоті гори , в реальності ви залишитесь ні з чим. Не радимо цей готель , якщо це так назвеш, для відпочинку!

 

3. жах!вражаюча гостинність, швейцар ,що потребує особливої Уваги. Фірмові стави,які пропонують за 10км.від проживання...один плюс. що близенько до басейну і тільки.Я не рекомендую, а застерігаю!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А москалям туди можно iз Донбасу? Щоб не зробили москальску ковбасу . Це я про себе!!!

 

Я за цього москаля можу поручитися, якщо треба!!!!! :laugh3:

Звичайно, це шутка! Я багато проїхав по Західный Україні, дуже люблю цей край і хоч частіше всеж таки розмовляю на "великом и могучем", ніди не мав ніяких проблем!!! Люди у більшості своїй щирі й привітні, сервіс нормальний, ціни гуманні.... А дураків - їх же скрізь вистачає!!! Ібо дурак - понятіє інтернаціональноє!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Як на те буде жінчина ласка, то з'їздимо до Ужгорода на екскурсію.

 

Юра, а вы,видать, Соулом едете, потому как у тебя лишь право соглашательного голоса???? :laugh3:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

1. yura

 

Спасибо, почитаю еще... :wacko:

 

2. Ребята, давайте "про хохлів та москалів" не здесь...

 

3. Warrior

 

Я отдыхаю в Карпатах уже который год. Все нормально. :good:

 

4. Galas

Юра, едем Сориком, но мнение "Начальника штаба" в плане размещения и отдыха - решающее. Ну а поездки по замкам и красотам мы согласовываем и обсуждаем вместе:drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ребята, я пошутил, простите! :rolleyes: Очень хочется к Вам еще раз посмотреть ваши красоты :yahoo: , а то наши терриконы изрядно надоели :wacko: . В следующем году, не считая автопробега в этом году, планирую к Вам! 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

давай-давай!!!

Предварительный расчет бюджета следующий:

1. Затраты на топливо (ДТ 200 л х 10 грн/л) - 2000 грн

2. Проживание втроем на 9 дней (9 с х 300 грн/сут) - 2700 грн

3. Питание (200 грн х 9 сут) - 1800 грн

4. Разное (сувениры, экскурсии, пиффо) - 1500 грн

 

Итого 8000 грн

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

...Затраты на топливо (ДТ 200 л х 10 грн/л) - 2000 грн...

 

 

?

 

бориспіль -- ужгород = 860км

 

туди назад = 1720км + покататися = 2000 км

 

10л/100км ?

 

 

 

 

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

?

 

бориспіль -- ужгород = 860км

 

туди назад = 1720км + покататися = 2000 км

 

10л/100км ?

Борисполь-Берегово - 840 км (Житомир, Ровно, Львов, Мукачево)

Туда-назад 1680 км.

Расход 8,5-9 л / 100. Грубо - 152 л. По 10 грн/литр. 1520 грн на дорогу.

Остальное - на всяк случай. Цена взята с запасом. Останется - будет резерв на п.3 :biggrin: и п.4 :drinks:

 

Не стоит забывать, что дороги в Закарпатье и в сторону Прикарпатья в основном перевалы. А там расход может слегка подняться. :pardon:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

дороги в Закарпатье и в сторону Прикарпатья в основном перевалы

 

что означает вверх - піхтишь, а в низ идешь с 0,0 по бортовику мнгновенного рассхода.....компенсирует, потому рассход как правило не разнитССо сильно с участками без уклонов!!!

Часто ездю в те края!!!:drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Парни, я выдал пессимистичный расклад по топливу.

Не забывайте еще о купаниях по 30 грн с человека :wacko:

А купание предстоит по два раза в день - утром и вечером (180 грн за день или 1620 грн за поездку).

Я, кстати, эту статью расходов забыл...

Итого где-то в девятку/десятку вылетит поездка...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Итого где-то в девятку/десятку вылетит поездка...

 

скромненького отдыха

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

скромненького отдыха

Это ты щаз что - позавидовал? 8)

И как тебе не ай-ай-ай... ;)

Это-же не на Бали... :p

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Да нет, не завидовал!!!!!

Просто - получается, чтобы 3 чел. подлечились за 1 недельку надо больше 1 тык. уе, - 9 минимальных зарплат!!!!:wacko:

при чем не 5* - а просто подлечится!!!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Если ехать по трассе Киев-Чоп - там все гуд, начиная с Житомирской объездной.

До Житомира дорога убитая, неделю назад чуть колеса в ямах не оставил :nea: Буду на днях на Автодоре, отругаю! ;)

А расход на участке Львов-Ужгород не должен быть больше, по крайней мере у меня он был в норме.

З.Ы. Советую также посетить руины Невицкой крепости на горе, что в 15-20 км от Ужгорода. Красивое место :good:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

З.Ы. Советую также посетить руины Невицкой крепости на горе, что в 15-20 км от Ужгорода. Красивое место :good:

Отэта огромное СПАСИБО! :drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...