Перейти до змісту

Авторизація  
kuryk

Найгірші таксі міта Львова

Рекомендовані повідомлення

Таксі 1500 - або міський телефон - (032) 2422000 і економтаксі 093 287 64 27(шалені тарифи на малу відстань перевезення)

не користуйтесь цими таксі ніколи!!!

викливав таксі - після 15 хвилин очікування - передзвонив оператор - сказав, що таксі стоїть за замовленою адресою - таксі не було, оскільки я очікував його 20 хвилин на вулиці(оператор жінка - хам найвищої категоріїї, вона перевершила б найхамовитішу торговку з привокзального ринку) - після того я висказав оперетору своє бачення проблеми на що мене послали далеко і поклали трубку,ПІБ опереатор, що приймав замовлення назвати відмовився....

Таксі так і не було.......,мене повідомили, щотаксіне прибудевзагалі, причому оператор назвав проблему - він надав таксисту невірну алресу....ія після цьогобув винним.......( шановні оператори таксі - акщо ви недочуваєте, чи ще щось - зверніться до такого лікаря ЛОРа - вухо-горло-ніс - і він Вам, маючи відповідну освіту постави діагноз.........і Якщо Ви глухі-то якщо Ви ним працюєте, недочуваючи,Ви хабарник і таким самим методом влаштувались на роботу. чи просто везунчик.......,в кого проосто не вимагали медоглад, перед влаштуванням на роботу, тим самим порушуючи законодавство України)

 

ВАС КИНУТЬ, ЛЮБІ ОДНОКЛУБНИКИ....

 

я користувався цим таксі багато разів, але після такого( 20 хвилин післяочікування машини, котру обіцяв мені оператор, і 30 хв. пішки додому) - не рекомнедую....ніколи не викликайте таксі 1500!!!!!:bad:

 

і отож висновок ТАКСІ 1500 - Я не рекомендую.....хіба що Вам подобається йти о 01,00 додому пішки!!!

Змінено користувачем kuryloff

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

может у девушки день плохой был, может ее парень бросил, или ребенок заболел, или, не дай Аллах, помер хтось з родычив...

такэ , воно, звисно, не повынно видображатысь на роботи и у ставлэнни до клиэнтив...та що ж поробыты, колы особлыво жинка не можэ контролюваты эмоцийи...

 

понять и простить

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Таксі 1500 - або міський телефон - (032) 2422000 і економтаксі 093 287 64 27(шалені тарифи на малу відстань перевезення)

не користуйтесь цими таксі ніколи!!!

 

 

...............

 

я користувався цим таксі багато разів, але після такого( 20 хвилин післяочікування машини, котру обіцяв мені оператор, і 30 хв. пішки додому) - не рекомнедую....ніколи не викликайте таксі 1500!!!!!:bad:

 

і отож висновок ТАКСІ 1500 - Я не рекомендую.....хіба що Вам подобається йти о 01,00 додому пішки!!!

 

 

Респект. Судя по посту - погуляли хорошо. Ну а если по темме - любое такси это просто пипец. Например кто пробовал вернуть переплаченные деньги? У меня было раз. Таксист остановку по маршруту пощитал новой точкой и посчитал мне два маршрута. Я его предупредил, что буду жаловатся. Он сказал давай. Я позвонил в офис, пересчитали, да я был прав, переалатил в два раза но они никак это не компенсировали. Они не могут сделать ничего, ни деньги вернуть ни дать новой поездки. РЕчь о киевском такси "Халява". Ну понимаю, сам виноват. :drinks: :drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...