Перейти до змісту

viro

Покупка в кредит.

Рекомендовані повідомлення

зарєєстрував (постановив на облік) автомобіль у нашому ВРЕР (це типу МРЕВ), отримав номери та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт)

для цього показав авто працівнику ВРЕР і відпустив назад у салон, а сам пішов сплатив такі платежі:

 

- 121,23 грн. - збір за першу реєстрацію колісних транспортних засобів (фізичних осіб), код бюджетної класифікації 12030200

- 135,00 грн. - за послуги та спецпродукцію (це мабуть нові номерні знаки), якийсь код 049021

- 198,00 грн. - за послуги та спецпродукцію (а оце вже здається техпаспорт), код 049211

- 3403,00 грн. - сплата збору в пенсійний фонд, код 24140300

 

була думка вписати дружину у техпаспорт, але вчасно передумали, тому що КАСКО через то може подорожчати: у мого "напарника" водійський стаж нульовий. та й технічно ні до чого вписувати - й так можна їздити, а як дуже припече (за кордон наприклад їхати) - то вже за якусь півсотню гривень тимчасовий реєстраційний талон на її ім'я на будь-який період (50 років вистачить).

 

PS Проїхати на своїй тарабайці не дали, ну то й нехай, накатаємося ще.

 

PPS Знайшов у тексті документу "Договір купівлі-продажу автомобіля із використанням банківського кредиту" відповідь на деякі мої питання:

Цитата
3.1. Право власності на Автомобіль переходить від Продавця до Покупця з моменту державної реєстрації Автомобіля в уповноважених державних органах та оформлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на Автомобіль.

3.1.1. Ризики випадкової втрати й ушкодження Автомобіля переходять від Продавця до Покупця з моменту підписання Акта приймання-передачі Автомобіля.

3.2. Покупець не має права розпоряджатися Автомобілем, крім передачі його в заставу Банку за Договором застави, та користуватися Автомобілем до письмового підтвердження Продавцем отримання грошових коштів у розмірі Повної ціни Автомобіля. До отримання Продавцем грошових коштів у розмірі Повної ціни Автомобіля, Продавець набуває право притримання Автомобіля, згідно ст.594 Цивільного кодексу України та зобов'язаний зберігати Автомобіль до моменту його передаці Покупцю.

 

PPPS З купки документів, що мені дали в автосалоні для МРЕВ, поцупив сканером сертифікати відповідності на Соул (можливо не для цього топіку матеріал, а також не всім буде цікаво з огляду на дату випуску):

 

для автомобілів, що ввозяться в Україну з 30.08.2011 до 29.08.2012:

(прибрав картинки для економії місця на сервері, якщо треба - звертайтеся, надішлю)

для автомобілів, що ввозяться в Україну з 16.08.2012 до 15.08.2013:

(прибрав картинки для економії місця на сервері, якщо треба - звертайтеся, надішлю)

вони самі друкували із сканованого, тому й така зернистість.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Хочу приобрести машину в кредит(киа соул станд комплект),подскажите банк с более надёжными условиями(первый взнос-10%,срок-от5 лет)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

По Николаевской области там свои нюансы. Начни с рекомендаций менеджера в салоне.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сейчас Вы, я предпологаю, не найдете первоначальный 10% ( а если найдете, то это замануха банка. Все равно предложат от 30% и выше). Условия кредитования банки ужесточили. Потом банки требуют полное КАСКО ( 7-8 тысяч грн.) И если в прошлом году была разбивка страховки на 2 или 4 платежа, то сейчас всё и сразу. Оформлял кредит год назад в ПУМБ, страховка Альфа_страх.

 

http://soul-club.in.ua/index.php/topic/2160-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82-%D0%BE%D1%82-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE/

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У банка "Укргазбанк" есть первоначальный 10% и 18,6% годовых. В прошлом году годовые были менше, да...

http://www.ukrgasbank.com/ukr/personal/credits/autocredits/ukravto/

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У "Укравто" (если Вы у них покупаете) свои кредитные менеджеры по салонам сидят. Начинать надо с него. Укравтовский кредитный менеджер предложит Вам варианты, а выбирать уже надо будет из них. Можно, конечно, попробовать пойти против этой системы, но не думаю, что можно в результате что-то сильно уж более выгодное найти.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

вово, так будет ближе к телу делу

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, форумчани. У мене наступне питання. З банку надійшло повідомлення, що НБУ вніс зміни (в саме: "згідно Постанови НБУ №23 від 25.01.2012 «Про затвердження Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями», п.4.17 «Банк здійснює перевірку наявності та стану майна, отриманого в заставу, з такою періодичністю: іншого майна/майнових прав, не рідше одного разу на шість місяців»" - http://zakon4.rada.g...s/show/z0231-12) і тому мені треба надати авто для огляду в компнію БК-Експерт (Компанія БК-ЕКСПЕРТ є незалежним суб’єктом оціночної діяльності і діє на підставі Сертифікату суб'єкта оціночної діяльності № 13795/12, виданого Фондом державного майна України 10.09.2012 року.).

 

В договорі застави передбачено, що банк має право проводити огляд предмету застави раз на 6 міс., але ж БК-Експерт, це стороння організація.....

 

Власне питання:

1) У когось банк вимагає пред"являти авто для огляду?

2) Якісь документи видають (наприклад про стан авто чи його оціночну вартість)?

3) Чи має право проводити огляд авто строння організація, якщо у банку з нею заключений договір?

4) Чи можу я вимагати від банку копію договору між банком і стронньою організацією, яка передбачає проводити огляд?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

1) Конечно требует, з другим вариантом, чтобы банк не требовал, не сталкивался.

2) Представитель банка составляет акт осмотра, ты с ним ознакамливаешься о чем расписываешься, копию без проблем дают или даже второй экземпляр, не помню, я вроде бы не брал - пока никто не злоупотребляет, я не умничаю особо.

3)-4) С юридической точки зрения банк может уполномочить кого угодно осматривать авто, какая тебе разница кого и на каких основаниях? Главное что ты выполнил своё обязательство по договору и один раз за пол года предоставил авто для осмотра, по требованию банка и вот есть документы, которые это подтверждают (письмо и акт осмотра).

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
1) У когось банк вимагає пред"являти авто для огляду?

 

Мені прислали СМСку.

 

 

В договорі застави передбачено, що банк має право проводити огляд предмету застави раз на 6 міс.,

 

Потрібно уточнити. Банк має право перевіряти чи власник зобов'язаний представити авто? Якщо банк має право - то нехай мені подзвонить, узгодить час і собі перевіряє. Я не хочу за свій час та гроші цим займатися. НБУ постановим їм це робити. Хай роблять на здоров'я. У минулому році я отримав акт поштою його заповний і відіслав. Зара почалися відкатні варіанти.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, форумчани. У мене наступне питання. З банку надійшло повідомлення, що НБУ вніс зміни (в саме: "згідно Постанови НБУ №23 від 25.01.2012 «Про затвердження Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями», п.4.17 «Банк здійснює перевірку наявності та стану майна, отриманого в заставу, з такою періодичністю: іншого майна/майнових прав, не рідше одного разу на шість місяців»" - http://zakon4.rada.g...s/show/z0231-12) і тому мені треба надати авто для огляду в компнію БК-Експерт (Компанія БК-ЕКСПЕРТ є незалежним суб’єктом оціночної діяльності і діє на підставі Сертифікату суб'єкта оціночної діяльності № 13795/12, виданого Фондом державного майна України 10.09.2012 року.).

Да, действительно, про изменения в законодательстве читал. Но у меня пока срок предоставления залога на осмотр не подошел. Когда будут просить предоставить к осмотру, отпишусь как у меня все прошло.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Мені прислали СМСку.

 

 

 

 

Потрібно уточнити. Банк має право перевіряти чи власник зобов'язаний представити авто? Якщо банк має право - то нехай мені подзвонить, узгодить час і собі перевіряє. Я не хочу за свій час та гроші цим займатися. НБУ постановим їм це робити. Хай роблять на здоров'я. У минулому році я отримав акт поштою його заповний і відіслав. Зара почалися відкатні варіанти.

 

В договорі написано, що Завтаводержатель (банк) має право перевіряти стан об"єкта застави, а Заставодавець (я) зобов"язуюсь надавати банку необмежені можливості для такої перевірки. Огляд буде здійснюватись на безкоштовній основі. (http://www.ideabank.com.ua/uk/about/news/?newsid=215). Мене не настророжує процесс огляду, якби це було у відділенні банку, а не сторонньої організації, а то мало там що, не передадуть вони в банк акт огляду авто, і плати потім штраф (пеню).

 

Доречі, телефонував в БК-Експрес запитував як буде проходити огляд, то вони внятно нічого не можуть сказати, типу пофотографуємо, складемо акт, якщо Вам (тобто мені) треба, то зроблять мені копію.

 

Може треба вимагати у банку листа, в якому вони зобов"язовують проводити огляд авто саме в цій організації?

 

1) Конечно требует, з другим вариантом, чтобы банк не требовал, не сталкивался.

2) Представитель банка составляет акт осмотра, ты с ним ознакамливаешься о чем расписываешься, копию без проблем дают или даже второй экземпляр, не помню, я вроде бы не брал - пока никто не злоупотребляет, я не умничаю особо.

3)-4) С юридической точки зрения банк может уполномочить кого угодно осматривать авто, какая тебе разница кого и на каких основаниях? Главное что ты выполнил своё обязательство по договору и один раз за пол года предоставил авто для осмотра, по требованию банка и вот есть документы, которые это подтверждают (письмо и акт осмотра).

 

А який лист ти маєш на увазі? Тобі на пошту приходив офіційний лист з банку, в якому вказувалось про проведення огляду авто?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
А який лист ти маєш на увазі? Тобі на пошту приходив офіційний лист з банку, в якому вказувалось про проведення огляду авто?

Про уведомление у тебя в сообщении написано. Я так понял тебе пришло письмо. Если нет, то тогда, когда тебе например позвонят из банка или пришлют СМС о том что нужно показать автомобиль в такой то организации, ты вполне можешь требовать от банка изложить это в официальном письме и предоставить тебе, для личной перестраховки. Думаю этого вполне достаточно чтобы банк не злоупотреблял.

З банку надійшло повідомлення, що НБУ вніс зміни (в саме: "згідно Постанови НБУ №23 від 25.01.2012 «Про затвердження Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями», п.4.17 «Банк здійснює перевірку наявності та стану майна, отриманого в заставу, з такою періодичністю: іншого майна/майнових прав, не рідше одного разу на шість місяців»" - http://zakon4.rada.g...s/show/z0231-12) і тому мені треба надати авто для огляду в компнію БК-Експерт

 

У меня было так: мне из банка позвонил мой менеджер и предложил подъехать в отделение банка в течении недели, когда будет возможность. Я подъехал через пару дней в обед, он осмотрел авто внешне, сделал в акте записи, сфотографировал номер кузова и показания одометра. Дал ознакомится с актом, попросил расписаться в нем, вот не помню брал я себе экземпляр или нет, спешил тогда очень, да и в акте ничего особенного написано не было.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Про уведомление у тебя в сообщении написано. Я так понял тебе пришло письмо. Если нет, то тогда, когда тебе например позвонят из банка или пришлют СМС о том что нужно показать автомобиль в такой то организации, ты вполне можешь требовать от банка изложить это в официальном письме и предоставить тебе, для личной перестраховки. Думаю этого вполне достаточно чтобы банк не злоупотреблял.

 

 

У меня было так: мне из банка позвонил мой менеджер и предложил подъехать в отделение банка в течении недели, когда будет возможность. Я подъехал через пару дней в обед, он осмотрел авто внешне, сделал в акте записи, сфотографировал номер кузова и показания одометра. Дал ознакомится с актом, попросил расписаться в нем, вот не помню брал я себе экземпляр или нет, спешил тогда очень, да и в акте ничего особенного написано не было.

 

Дякую за відповідь!

Мені банк прислав тільки смс, тож коли перетелефонують, то напевно що попрошу від них письмового офіційного листа!

 

Доречі, ніхто не в курсі, якщо інфо розміщена на сайті банку чи являється це "сповіщенням в ЗМІ"?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
Доречі, ніхто не в курсі, якщо інфо розміщена на сайті банку чи являється це "сповіщенням в ЗМІ"?

 

Если их сайт зарегистрирован как СМИ, то является, но поскольку в Украине не предусмотрена возможность регистрации электронных СМИ, то им чтобы сайт считался хоть каким то боком СМИ нужно было зарегить какую то газету/журнал и связать её с сайтом)))) В общем на 99% не является "сповіщенням в ЗМІ".

Тут ещё важно огласить о какой информации идет речь, потому что для определенной ифнормации законодательством четко определено где и в какой способ её следует размещать...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

не згоден із твердженням, що сайт не є ЗМІ, доки не зареєстрований як ЗМІ, адже в законі "Про інформацію" визначено:

 

Стаття 22. Масова інформація та її засоби

1. Масова інформація - інформація, що поширюється з метою її доведення до необмеженого кола осіб.

2. Засоби масової інформації - засоби, призначені для публічного поширення друкованої або аудіовізуальної інформації.

 

 

тобто будь-який інтернет-сайт автоматично є засобом масової інформації (з огляду на інформацію на цьому сайті, яка доступна публічно, без обмежень і паролів).

 

хоча на відміну від друкованих ЗМІ, факт публікації в інтернет-ЗМІ важче довести. зміст сайту може змінюватися щосекунди :)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

не згоден із твердженням, що сайт не є ЗМІ, доки не зареєстрований як ЗМІ, адже в законі "Про інформацію" визначено:

 

 

 

 

тобто будь-який інтернет-сайт автоматично є засобом масової інформації (з огляду на інформацію на цьому сайті, яка доступна публічно, без обмежень і паролів).

 

хоча на відміну від друкованих ЗМІ, факт публікації в інтернет-ЗМІ важче довести. зміст сайту може змінюватися щосекунди :)

Не хочу вступать в дискуссию, но пока что в Украине если ресурс не зарегистрирован как СМИ он не является СМИ и соответственно на него не распространяются положения о СМИ (можете почитать судебную практику, если интересуетесь).

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сегодня звонили мне эти експерты. Типа подъедьте для осмотра. Я ответил, что согласно договора я обязан надаваты можлывости, но не обязан предоставлять авто за свой счет. С НБУ ни в каких договорных отношениях я не состою. Поэтому, если НБУ обязал банк проверить - то пусть банк подымит жопу и проверит. После нескольких неуверенных отмазок типа почитайте на сайте и подобного, звонивший человек сказал - хорошо, где машина? Я рассказал где и он обещал еще раз позвонить и приехать. Не стоит боятся этой проверки. Обьясню для чего она нужна. НБУ проверяет говнобанки на предмет того, правильно ли выдан кредит. Существует ли автомобиль, не дали ли мне под соусом автокредита наличку. Наличный кредит же самый дорогой. Я их понимаю. Надо же чемто заниматся НБУ за наш с вами счет. Я ничего не имею против предмета залого но

 

"СІНО ДО КОРОВИ НЕ ХОДИТЬ"

 

 

Завтаводержатель (банк) має право перевіряти стан об"єкта застави, а Заставодавець (я) зобов"язуюсь надавати банку необмежені можливості для такої перевірки. Огляд буде здійснюватись на безкоштовній основі. (http://www.ideabank....ews/?newsid=215).

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
"СІНО ДО КОРОВИ НЕ ХОДИТЬ"

Формально ты прав, но вот лично мне звонил мой менеджер и он же осматривал авто, то есть я мог конечно "пригласить" его в таком же стиле, но потом где гарантия, что если мне от него что то понадобится он меня так же не пошлет.

То есть тут у каждого ситуация индивидуальная, если менеджер и так г**юк последний, то понятно что нету смысла облегчать ему работу, но если отношения нормальные, то так же нету смысла их накалять из-за такой мелочи.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
То есть тут у каждого ситуация индивидуальная, если менеджер и так г**юк последний, то понятно что нету смысла облегчать ему работу, но если отношения нормальные, то так же нету смысла их накалять из-за такой мелочи.

 

Сто процентов. Однако, что для меня делает банк, взамен чего я потрачу время и бензин? Каждый год подымая проценты через жопу в обход запретов того же НБУ? Да идут они нахер.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...