Перейти до змісту

Авторизація  
Taras!

АЗС ЛЬВІВ!!!!

Рекомендовані повідомлення

Вчора вечером заїхав на лукойл по Львівській обЇздній, заправив 95!!! бензин просто супер!!! Розхід при 90-100- 5.0літра. Дуже сподобалась їзда машини!!!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Повезло, там як правило продають говніще. Товаришу на мікру там залили, краще сказати вдули, 20 літрів повітря, поки він не помітив що лічильник крутить а в бак не тече!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Повезло, там як правило продають говніще. Товаришу на мікру там залили, краще сказати вдули, 20 літрів повітря, поки він не помітив що лічильник крутить а в бак не тече!

Ни хрена себе :wacko: :wacko: :wacko: .....Шо, и такой развод бывает????........Ничего, вот наступит ЕВРО 2012, приедут к нам господа заграничные, и узнают они, что такое разводы по славянски за месяц больше, чем в Европе они видели за всю жизнь..... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

я на вог тільки одній заправляюся та що біля бомби бувшої. Наразі по місту розхід 8,1 по БК з кліматом

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

я останнім часом заправляюсь тільки на окко 95 звичайний. розхід по місту 8л

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я теж останніх 7 років запавляюся тільки на ОККО.

P.S. Заправлятися потрібно на великих заправках( де багато продається пального і часто приїжджають бензовози) за такими заправками більший контроль зі сторони начальства і відповідно кращий сервіс і пальне

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...