Перейти до змісту

Авторизація  
Grek

Багжник, як правильно закривати?

Рекомендовані повідомлення

Щось ніяк не можу навчитися закривати. Як його правильно закривати так щоб не стукати? Він повинен сам закриватися якщо я опускаю до низу за внутрішню ручку без усилля чи в кінці треба захлопнути силою?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ти коли його за внутрішню ручку опустиш - він сам захлопнеться....трошки с грюкотом - але сам....

 

підїжай до мене - покажу!! :drinks:

 

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Там есть регулировочные резиновые отбойники с эдакой "резьбой". Их необходимо периодически регулировать - подкручивать туда-сюда, чтобы багажник нормально захлопывался при отпускании ручки за 30...40 см до полного закрытия, и при этом не дребезжал в закрытом состоянии.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

попробував - виходить так що якщо опускаю він якби вібрує..і можливо не закривається (горить лампочка), якщо опускати і притрумувати рукою - все гуд.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я кручу постоянно эти резинки, а ляда всегда стучит зараза. В каком положении они у вас? Сильно закручены или нет?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

у меня озолента намотана на крючек+ почти максимально откручены резинки... :drinks:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У меня тоже сначала крышка гупала, шо хавайся + на брусчатке скрипела/стучала/дребезжала.. Намотанная изолента + отрегулированные фишки малехо помогают конечно, но полная феншуйность процесса закрытия достигнута благодаря задней полке.

 

Полка максимально подогнана мастером под выпуклую форму задней крышки + под карпетом по периметру кромки полки набит 10 мм шланг (мягкий, типа как от капельници).

Уплотнительный бутерброд из шланга и карпета как бы поджимает крышку багажника изнутри и не дает ей вибрировать на неровностях. А при закрытии - не "гупает" по периметру, а мягко поджимает шланг, тихо защелкиваясь в замок.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...