Перейти до змісту

Авторизація  
Grek

Тепер і я маю титановий Соул!

Рекомендовані повідомлення

Вчора отримав свою машинку, звісно вчора обмивали і т.д. щойно добрався до компа.

Ітак попорядку.

Машина комплектації МІД, купував на Радар-сервісі, лишився задоволеним, жодних нарікань наразі немає. Зробили все вчасно. В комплекатції було все: ключ на 10/12, крюк, відкрутка (хрестовина), ну і запаска домкрат. Дефектів виявлено не було.

Зробив: сигналку, тонування, захист двигуна.

Вже проїхав першу сотню км. До того їздив на єшці 124 Мерседесі. В порівнянні з ним:

- задній обзор заважють стойки (в мерсі голову повернув і все бачиш), але зеркала великі, габарити меньші тому просто привикнути орієнтуватися по зеркалам.

- стук від камінчиків в соулі чути, спочатку аж страшно було, але вже і звик.

- посадка подобається, люблю "вертикальне" положення за кермом, тому це плюс.

- місця досить як спереду так і ззаду.

- динаміка розгону - в Соулі краща, машина легша, 5 передача тримає добре, мерсу треба було крутити двигун з старту бо машина важка.

- педаль газу дуже легенька, звик до жорсткої - але вже перевчився :).

- розхід наразі тримає 9-10 з кліматом.

А так позитивні враження, нова машина то є нова, плюс до того взяв те, що подобається.

По мірі експлуатації буду дописувати.

  • Like 2

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Молодець! :drinks:

Львівських Соуловодів прибуло!

Тепер тільки не зникай.

Нехай машина тільки радує!

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Вчора отримав свою машинку, звісно вчора обмивали і т.д. щойно добрався до компа.

Ітак попорядку.

Машина комплектації МІД, купував на Радар-сервісі, лишився задоволеним, жодних нарікань наразі немає. Зробили все вчасно. В комплекатції було все: ключ на 10/12, крюк, відкрутка (хрестовина)...

викрутка універсальна, вона виймається із ручки і переставляется на плоску

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Тепер i я маю титановий Соул :)

хоча насправдi хотiла "насичений чайний", але зараз його треба чекати 2 мiсяцi...

то ж тепер маю змогу вiдписати саме в цiй вiтцi форума :)

 

теж зi Львова, теж на Радарi, теж MID :)

карма :)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

УРА  у Львові +1!!!!!!111

 

Вітаю!!! :yahoo:   :clapping:

 

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Вітаю Львівян з поповненням! :yahoo:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

"А зараз на честь новоприбулих гостей прозвучить цей козацький марш..."

Щиро приєднуюся до привітань! :clapping:

 

УРА  у Львові +1!!!!!!111

Ігор, зразу пропонуй брати участь у весільному соулопробізі :biggrin:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ігор, зразу пропонуй брати участь у весільному соулопробізі :biggrin:

 

ага, я вже прочитала :)

боюся обiцяти: весiлля - дiло серйозне ;)

справа в тому, що машинка моя ще в салонi доробляється, і обіцяли до п'ятниці віддати... але ж то лише обіцянки.

так що я ще соуловод без соула поки що :) без душі получається :)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Вітаю!

справа в тому, що машинка моя ще в салонi доробляється, і обіцяли до п'ятниці віддати... але ж то лише обіцянки

Хто обіцяв, Віталік? І що саме доставляла?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Вітаю!

 

Хто обіцяв, Віталік? І що саме доставляла?

 

Віталік. :)

Поки що тільки сигналізацію і доводку вікон (із старої машини залишилась небезпечна звичка лишати вікна відчиненими, покладаючись на сигналізацію :) постійно лишаю татову машину із відкритими вікнами через це :))

зараз ще думаю щодо захисту і парктроніку.

думки? ;)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Стосовно усіляких питань та допів - у профільні гілки, будьласка. :pardon:

Тут тільки вітаємось та розповідаємо про себе. :drinks:

Новеньким - Вєлкам та хай щастить на дорогах.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Віталік.

Поки що тільки сигналізацію і доводку вікон

Думаю завра забереш. Сьогодні післяобіду позвони поцікався. Парктронік як кому - для мене це лишнє, але якщо зручніше зним.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Всем здрасте! Наконец то дождался свою титановую душу. Принимайте в общину))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привет всем! Вот и я стала счастливым владельцем KIA SOUL Ванильки. Поставила в салоне сигналку, защиту картера, тонировку и антикор. Как человек несведующий, не думала, что он так воняет и ужасно этим расстроена. Как только села в машину голова разболелась, у деток по-моему вообще аллергия началась. В салоне сказали выветрится через неделю, в другом через две, а знакомые вообще сказали не меньше месяца, это зараза такая. В общем поставила я свою машинку на стоянку на свежем воздухе чтобы выветривалась. Все в ней очень нравится, но антикором расстроена, как будто бы взяла и испачкала ее всю.( Может успокоите, кто такое себе делал, и когда выветрилась машина? Боюсь теперь деток в машину сажать( ,снова проверять не хочется, итак заболел малой.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привет всем! Вот и я стала счастливым владельцем KIA SOUL Ванильки. Поставила в салоне сигналку, защиту картера, тонировку и антикор. Как человек несведующий, не думала, что он так воняет и ужасно этим расстроена. Как только села в машину голова разболелась, у деток по-моему вообще аллергия началась. В салоне сказали выветрится через неделю, в другом через две, а знакомые вообще сказали не меньше месяца, это зараза такая. В общем поставила я свою машинку на стоянку на свежем воздухе чтобы выветривалась. Все в ней очень нравится, но антикором расстроена, как будто бы взяла и испачкала ее всю.( Может успокоите, кто такое себе делал, и когда выветрилась машина? Боюсь теперь деток в машину сажать( ,снова проверять не хочется, итак заболел малой.

всё зависит от смеси , которую на машинку наносили.

По сухой погоде дорога Вам на пыльное поле.

Побольше вонючек с разными запахами в салон и почаще открывайте окна , только аккуратно.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Приклеїти вітровики і їздити з привідкритими вікнами на 2-3 см

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привет всем! Вот и я стала счастливым владельцем KIA SOUL Ванильки. Поставила в салоне сигналку, защиту картера, тонировку и антикор. Как человек несведующий, не думала, что он так воняет и ужасно этим расстроена. Как только села в машину голова разболелась, у деток по-моему вообще аллергия началась. В салоне сказали выветрится через неделю, в другом через две, а знакомые вообще сказали не меньше месяца, это зараза такая. В общем поставила я свою машинку на стоянку на свежем воздухе чтобы выветривалась. Все в ней очень нравится, но антикором расстроена, как будто бы взяла и испачкала ее всю.( Может успокоите, кто такое себе делал, и когда выветрилась машина? Боюсь теперь деток в машину сажать( ,снова проверять не хочется, итак заболел малой.

глупости какие-то пишешь.

антикор сделала - значит умница, ухаживаешь за машинкой.

ну повоняет чутток и перестанет. лишнее, что по кузову полетело - надо будет смыть, а потом только радоваться.

у меня 2-3 недели воняло.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Всем привет. Сегодня поехал заказать Соул в салоне "Радар-сервис", перед этой поездкой ездил на ланосе, жду машинку.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сегодня поехал заказать Соул в салоне "Радар-сервис"

а як заарз вже немає в наявності в них?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Взял себе базу, где-то месяц назад в "Автоцентре на Борщаговке". Сразу же заказал сигналку, антикор обработку, защиту картера, тонировку - за день все это сделали и установили, и на другой я уже приехал и забрал свой Титанчик. В принципе машинкой очень доволен, есть маленькие минусы, но они ничтожны по сравнению с плюсами.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...