Перейти до змісту

Авторизація  
Dimon

Воздушный фильтр

Рекомендовані повідомлення

В последнее время заметил, что двиг нехотя набирает высокие обороты, думал бенз - заправился на другой заправке - тоже самое. На Ланосе такое было... Думаю - дай гляну воздушный фильтр. Достал, а он в пыли весь. Засрался за 7 тыс, вот и не хватает воздуха видать Душе :pardon:http://www.soul-club.in.ua/public/style_emoticons/default/nea.gif . Сколько он стоит, никто не знает? Просто на Ланосе я его менял каждые 5-6 тысяч, стоит он 15 грн... :rolleyes:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

...не хватает воздуха видать Душе :pardon:http://www.soul-club.in.ua/public/style_emoticons/default/nea.gif . Сколько он стоит, никто не знает? Просто на Ланосе я его менял каждые 5-6 тысяч, стоит он 15 грн... :rolleyes:

 

Так і є - в наших умовах повітряні фільтри не живуть більше 5-6 тис. кілометрів. А на сервісі не пробували купити? Чи ви шукаєте якогось стороннього виробника й подешевше? Якщо так, то варто подивитися продукцію Champion чи Delo - може бути дешевше.

теоретично має підійти той, що й для CEE'D з відповідним двигуном, але я не впевнений у цьому на 100%. Гляньте тут: www.filterplus.com.ua/?action=catalog_part_view&data[id_make]=648&data[id_model]=6234&data[id_brand]=&data[id_model_detail]=26636

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Можно и нужно посмотреть на Exist.ua А вообще фильтры рекомендованно каждые 4-5тыс продувать сжатым воздухом.(Альтернатива только замена)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

вчера купил за 115 гривен на авто рынке Вереснева - Харьковский район

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...