Перейти до змісту

Авторизація  
mrdi10

Капремонт двигуна G4FC

Рекомендовані повідомлення

Ну чо....пацани;) Поміряв я компресію а вона 12 у всих)) о крім четвертого. Там 10. Так як у мене все було, о крім двох комплектів впускних клапанів??? бо провтикав з випускними. Якщо рік тому це по 80грн, то зараз по 220 замовив 8шт))).

Щодо двигуна ...

Я не виклав усих фото, але повірите на словах.

Колінвал у допуску??

Корінні вкладиші зазор 0.021-0.042 (0.05 факт)

Шатунні вкладиші зазор 0.032-0.052 (0.04 факт)

Щодо циліндрів...я не міряв еліпс. Бо буду гільзувати і мені пф)))

Щодо кілець масляни.. Вони рухаються, але ніби зажаті. Не виходят за площину канавки поршня. Не зря 350грам/1000км, а при даванні п...й))) то до 1л/1000км)))

Щодо задирів. Є у двох точно циліндрах, але вони були ще при 270000км. Зараз 462000км.

Щодо ціни на ремонт.

~3000 гільзовка

~3000 заміна направляючих, клапана, шліфовка.

~робота безкоштовна))) роблю я. А так..я взяв би 20000грн з моєю придирчивістю)

~ запчастини десь до 15-18000грн станом на 2021 рік. Якщо на 2022 то це просто пц... Повірте))) (усі прокладки, гільзи, поршня, клапана, направляючі, грм, сальники, резиночки і т.д.)

Десь на днях віддаю на гільзовку, шліфовку, клапана...

Я ж останнім часом звільнився з роботи))) і з 2019 року займаюсь професійно ремонтом авто... Гайкую))) діагностую, підбираю запчастини і т.д.)))

Мене не лякають ці роботи, бо недавно вже розбирав двигун з Sonata 2.0MPI. Дефектував і т.д....

Нагадаю що при 270000 здається я міняв сальники клапанів та прокладку ГБЦ. Мені показалось масло у одному місці двигуна. Я тоді був зеленим і не дожав прокладку. Тому через 50000км соплив антифриз з 4-того і 3-тього циліндра за випускним колектором. Але все залоїлось))) 

На сьогодні у мене є ориг.поршня, клапана і т.д. о крім гільз Колбеншміт.

 

 

 

IMG_20220802_105753.jpg

IMG_20220805_180230.jpg

IMG_20220805_180209.jpg

IMG_20220807_162841.jpg

IMG_20220803_140001.jpg

IMG_20220802_124400.jpg

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

https://drive.google.com/drive/folders/1teOzOOElKatp55qh-Uk5k2wUjFM-SAvQ

Там я добавив ще пару відосів.

Щодо цепу. То гідрік виліз на 5зубів. Я їх ще 100000км назад бачив)))

Нагадаю, що я проїхав 130000км, замінив ГРМ. Потім через ще 130000 поставив назад заводський))) Тобто зараз цеп, що з заводу, проїхав 332000км. На шестернях я не вбачав страшної якоїсь вироботки.

Щодо масла на якому я їздив то це 504/507 допуск???

Aral, ELF та SM, SN Liqui Moly та Xado. Завжди використовував промивку Liqui Moly. Хіба останні пару разів забував про неї))) коли масло їсти почало.

Останні 30000км я їздив на 5W40 Aral бо 5W30 зїдало швидше))) як я помітив.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

я на той неделе поменял цепь, натяжитель вылез на 5 зубов, новая цепь не лучше старой, прям даже расстроился, что полез туда, пробег 290т км

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Мені телефонує майстер...каже пц направляючій одній)) потрібна ремонтна. 10.1мм)) зовнішній. Хтось стикавсь з такою ситуацією?)

Я то шукатиму більші по розміру...на станку токар підточе. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ти мабуть жартуєш?)) Півмільйона пробіг на одному двигуні... ти гадаєш, тут є ще такі?) Це більш питання до сервісів, там то точно стикались з подібною проблемою... Питай більше у колег, власники ж авто з подібними пробігами мабуть вже експлуатують наступний двигун, зважаючи на кількість ввезеного донорного матеріалу з-за океану.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
12 часов назад, mrdi10 сказал:

Мені телефонує майстер...каже пц направляючій одній)) потрібна ремонтна. 10.1мм)) зовнішній. Хтось стикавсь з такою ситуацією?)

Я то шукатиму більші по розміру...на станку токар підточе. 

так и делают, направляйки токаря точат-это нормально, а потом садят холодную на горячую.

 

12 часов назад, dima150777 сказал:

Ти мабуть жартуєш?)) Півмільйона пробіг на одному двигуні... ти гадаєш, тут є ще такі?) Це більш питання до сервісів, там то точно стикались з подібною проблемою... Питай більше у колег, власники ж авто з подібними пробігами мабуть вже експлуатують наступний двигун, зважаючи на кількість ввезеного донорного матеріалу з-за океану.

у меня на СТО черато с G4FC 460т.км, брала масло, помыли димексидом и перестала, мой 297 т.км, не лазаный(масло не ест), от 10 штук машин с пробегом 200+, это самые живучие машины среди тех, что я знаю, про тайоты и остальное не пишите!!!) это всё миф, но есть суббару форрестер с ej20 2002 года с пробегом 570 т.км, у которой хозяин последний год ездил  на 3х цилиндрах, но не разу не ремонтировался.

Сейчас настало время фордов экобустов, gdi -утвари, ланосов их сейчас немеряно перед боксами.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

FRECCIAG 11238 направляйка "ремонтна")))) підібрав.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
9 часов назад, mrdi10 сказал:

FRECCIAG 11238 направляйка "ремонтна")))) підібрав.

вот тебе ещё 4-6 заменителей

 

 

Снимок экрана 2022-08-19 145956.png

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

а вот родные которые по G4FC и тут напрявляйки по чугуну, а ремонтные по бронзе и они больше на 1мм

Снимок экрана 2022-08-19 151100.png

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Щодо цепу. Я завжди чув звук якогось брякотіння. Не памятаю з яйого пробігу починаючи, але зараз його не має. Чомусь думаю що міг бути цеп.

Я так хочу дати п...и машині))) так не дозволяє зимова резина))) на якій я з зими їжджу.

Я замінив газове обладнання з серії Lovato тількина ExP.. Там є лінійне налаштування карти. І я зрозумів, що те що я сам налаштував та проїхав 300тис.км почти була якась х....я)))

Звертаю увагу, що клапана не погоріли. По динаміці прискорення втрачав 0.8-1сек до 100км/год. Весною я відзвітую як їхатиме авто після капіталочки))) що зробив.

До речі, хто хоче, можу зробити двигло))) ой...це реклама мабуть?!)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

https://www.instagram.com/reel/CknpWBhA9Om/?igshid=OGQ2MjdiOTE=

 

От моя ляля на газу з Lovato просто без шліфовки з місця)) Я готовий знову викликати будь-кого на 201м))) або 402м.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Классная работа, в принципе 400+ тыс.км до кап.ремонта это хороший показатель на мой взгляд. Особенно если учитывать наше качество топлива и масла.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...