Перейти до змісту

Кореец

Правильно ли вы выбираете масло?

Рекомендовані повідомлення

Экзист просто продавец. Что поставщик привез, то и продали. Перед конечным покупателем они, конечно несут ответственность. Но это уже постфактум. Когда будет какой то "ой".

Да и дороже у них

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


а туту купить в киоске и плеснуть не глядя в мотор... смело...

Читай внимательно :geek:, купил как раз в сети Фоззи на распродаже по сладкой цене брендовое масло, за время пока канистра лежала и ждала своего часа я выяснил признаки подделки, а вкрытие лишь подтвердило подозрения. Естественно, я это масло не использовал по назначению.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


И где ещё кроме розетки есть тотал.

У меня есть доступ к поставкам этого масла. Сразу говорю - сертификат не дам, тем более, что их отменили. Но если тебя удовлетворит информация, что я себе лично беру там и заливаю в свой автомобиль, то добро пожаловать в личку.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я останнім часом заливаю собі  Shell HX8 ECT 5W-30, проїхав на ньому трохи більше як 40 000 км все добре. Міняю десь в інтервалі 9-10 тисяч, задоволений ним ціна/якість те що треба, ну й допуски є всі потрібні. Коли їздив на регулювання клапанів, заглядував в мотор виглядає чистим як для пробіга 150+ тис.км. 

х8.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
20.04.2023 в 11:43, Mentoll сказал:

Я останнім часом заливаю собі  Shell HX8 ECT 5W-30, проїхав на ньому трохи більше як 40 000 км все добре. Міняю десь в інтервалі 9-10 тисяч, задоволений ним ціна/якість те що треба, ну й допуски є всі потрібні. Коли їздив на регулювання клапанів, заглядував в мотор виглядає чистим як для пробіга 150+ тис.км. 

 

Ты в такой же канистре покупаешь? Просто я тоже на это масле езжу, покупаю всегда через официалов Original helix store, там там на упаковке есть ещё маркировке защитная со сканом кода. Вот как он выглядит на самой канистре.
 

maslo.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

там там на упаковке есть ещё маркировке защитная со сканом кода. Вот как он выглядит на самой канистре."

Думаю,что сами продаваны придумали наклейку для важности,и руками криво клеят.

сейчас подобное заказать не проблема.

Уже 12 лет машинка на таком масле,и нигде доп наклеек не видел.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

можливо й на маркетингові наклейки є допуски: +-градуси ))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
26.04.2023 в 11:14, 2nik сказал:

там там на упаковке есть ещё маркировке защитная со сканом кода. Вот как он выглядит на самой канистре."

Думаю,что сами продаваны придумали наклейку для важности,и руками криво клеят.

сейчас подобное заказать не проблема.

Уже 12 лет машинка на таком масле,и нигде доп наклеек не видел.

Це дивно, тому що цю наклейку ввели десь в 2020 році, я останні 3 каністри брав то вони з кодом були. Ну там же не просто наклейка, там галограмма і т.д + код б'ється на сайті ШеллЧекк т.е треба що б цей серійник був в базі, а його можливо взнати тільки після того, як захисне покриття зітреш. Я замовляю напряму через original helix store, там з наліпкою приходили. В інших оф..магазинах теж наче з наліпкою. Ось буду в Єпіку на вихідних гляну там також з цікавості. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ось в гаражі знайшов літрову пляшку такого мастила ,купляв в епіцентрі в 21рік виготовлення, цифровобуквений код  код на бічній стороні-знизу,як кажуть лазером набито(вплавлено в корпус) 

Думаю гуру КОРЕЕЦЬ ,щось путнє скаже,купував у нього декілька замін.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
02.05.2023 в 15:14, 2nik сказал:

 

Думаю гуру КОРЕЕЦЬ ,щось путнє скаже,купував у нього декілька замін.

Його немає в Україні. Навряд він відповість.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
02.05.2023 в 15:14, 2nik сказал:

Ось в гаражі знайшов літрову пляшку такого мастила ,купляв в епіцентрі в 21рік виготовлення, цифровобуквений код  код на бічній стороні-знизу,як кажуть лазером набито(вплавлено в корпус) 

Думаю гуру КОРЕЕЦЬ ,щось путнє скаже,купував у нього декілька замін.

Короче я пішов далі і подзвонив саме офіціалам Шелл, знайшов на ua.shell,  там 2 компанії представлено, я дзвонив у першу Івент Груп, там мене зв'язали з технічним спеціалістом і ось що мені відповіли. Продукція в 4-5л каністрах має мати код на каністр, а ось в 1л такого маркування немає. Якось так, так що якщо олива офіційна, то наліпка в кожному разі має бути як я зрозумів. Ви про цей код що знизу?

код.jpg

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Так

.Більше нічого не було,відкручую ковпачок і там зразу мастило без ніякого захисту.

може такі літрові  в епицентрі були...

 

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
13.05.2023 в 19:06, 2nik сказал:

Так

.Більше нічого не було,відкручую ковпачок і там зразу мастило без ніякого захисту.

може такі літрові  в епицентрі були...

Захисту і на 4-5л під кришкою нема, але є код який сканується і додатковий серійник. Я так розумію на 1л немає, тому що їх не раціонально підробляти, бо вона мало коштує, а ось 4-5л це вже інша справа. Мабуть тому й Шелл так зробили, в них же, мабуть є якась статистика 100% з цього приводу. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А кто на дизеле использует мотюль масло? какое лучше

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
5 часов назад, VET_MD сказал:

А кто на дизеле использует мотюль масло? какое лучше

Треба шукать яке там має низьку зольність+допуски, те й купувати. Я з цієї логіки купував  Shell HX8 ECT 5W-30, хоча в мене бензинка, але під дизель воно теж гарно підходить. А до цього виробника змінив свої погляди коли дізнався що їх масла ніде не заливають автовиробники з заводу. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
24.05.2023 в 15:44, Mentoll сказал:

Треба шукать яке там має низьку зольність+допуски, те й купувати. Я з цієї логіки купував  Shell HX8 ECT 5W-30, хоча в мене бензинка, але під дизель воно теж гарно підходить. А до цього виробника змінив свої погляди коли дізнався що їх масла ніде не заливають автовиробники з заводу. 

Ну судя с сайта по подбору, так этот Шелл под дизель прямо рекомендовано, наверное пакет присадок противосажевый есть.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
26.05.2023 в 10:40, Dezmont сказал:

Ну судя с сайта по подбору, так этот Шелл под дизель прямо рекомендовано, наверное пакет присадок противосажевый есть.

Цікаво що на цьому сайті Шелл указано заміна раз в 12 міс або 20 000км, це мабуть регламент ЕС. Але, як на мене навіть якщо купувать Helix Ultra ECT C3 5W-30 то 10 000км це max який я міняв би))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
22.07.2023 в 16:05, Mentoll сказал:

Цікаво що на цьому сайті Шелл указано заміна раз в 12 міс або 20 000км, це мабуть регламент ЕС. Але, як на мене навіть якщо купувать Helix Ultra ECT C3 5W-30 то 10 000км це max який я міняв би))

Ага, а для бензиновых на других маслах видел что Шелл рекомендует регламент 7500км для сложных условий и 15 000км для обычный условий. Интересно, что они имеют в введу под трактовкой сложные условия)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Screenshot 2023-09-02 235901.png

Screenshot 2023-09-02 235945.png

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

В дизель 15-40 масло, это прям сильно конечно... Я раньше гонял на мотюль 5W-30 которое по допускам подходило, но потом оно чет резко подорожало и я по скидке выхватил Шелл HX 8 5в30 и так на нему и остался. На следующую замену взял Ультру, пока была скидка 5л за ценою 4л.
 

img1.jpg

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...