Перейти до змісту

Авторизація  
Daggett

дорога на Буковель

Рекомендовані повідомлення

підкажіть, будь ласка, хто вкурсі, кудой зараз найкраще їхати на Буковель -- в основному цікавить стан доріг після зими, але думки щодо "комфортності" теж вітаються)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

підкажіть, будь ласка, хто вкурсі, кудой зараз найкраще їхати на Буковель -- в основному цікавить стан доріг після зими, але думки щодо "комфортності" теж вітаються)

останні рази я їхав через Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Івано-Франківськ - Яремче

це найкоротший маршрут

Впринципі тєрпімо - навіть є куски нового асфальту, а є куски і поганенькі 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Це самиц найкращий шлях! Гугл мапс веде по цій дорозі без помилок на Делятин а далі на яремчу!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ну з гребінки воно можливо, але мені треба буде їхати з києва. тому мабуть по житомирській...

от думаю чи "житомир-хмельницький-тернопіль-..." чи краще гак +60км але по київ-чоп...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ну з гребінки воно можливо, але мені треба буде їхати з києва. тому мабуть по житомирській...

от думаю чи "житомир-хмельницький-тернопіль-..." чи краще гак +60км але по київ-чоп...

а де з"їжджати з київ-чоп ?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

а де з"їжджати з київ-чоп ?

 

на об’їзній Рівного

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

на об’їзній Рівного

так я не їздив.

я робив ще більший гак, їхав аж до львова а там уже на франківськ.

там тільки останній кусок  дороги від львова так собі.(як і вся дорога в тих краях)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Дагете, їдь по Київ-Чоп. З'їзжати з траси в місті Дубно! Далі Кременець-Тернопіль-Франківськ. Далі - як хочеш.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


я робив ще більший гак,

 

та то вже не гак... то гачищє

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

На форумі буковеля ціла тема є з цього питання, обговорені всі варіанти, думаю зможеш обрати оптимальний!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

так я не їздив.

я робив ще більший гак, їхав аж до львова а там уже на франківськ.

там тільки останній кусок  дороги від львова так собі.(як і вся дорога в тих краях)

))) А я по цих дорогах кожного дня!!! Нормальна дорога! Від Львова до Івано-Франківська виключаєш режим "розслабон" і головне не пропустити ямку в пів колеса :download:  :download:  :download:  і все буде гуд! Їдьте їдьте побільше до нас!! Може дороги трошки підлатають! А вже від Франківська до Буковеля нормально! :ok:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

))) А я по цих дорогах кожного дня!!! Нормальна дорога! Від Львова до Івано-Франківська виключаєш режим "розслабон" і головне не пропустити ямку в пів колеса :download:  :download:  :download:  і все буде гуд! Їдьте їдьте побільше до нас!! Може дороги трошки підлатають! А вже від Франківська до Буковеля нормально! :ok:

якщо вже від франика до буковеля нормальна, то одеська це взагалі еталон. :rofl2:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ну порівняно по області то так :biggrin2:  :biggrin2:  :biggrin2:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Дагете, їдь по Київ-Чоп. З'їзжати з траси в місті Дубно! Далі Кременець-Тернопіль-Франківськ. Далі - як хочеш.

 

ну да, з Рівного на Дубно...

доре, мо комусь буде корисно -- ремонт в Буському районі

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ну да, з Рівного на Дубно...

доре, мо комусь буде корисно -- ремонт в Буському районі

 

Їхав того року через Бузьк-Золочів-Перемишляни-Рогатин. Не раджу так робити нікому.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Їхав того року через Бузьк-Золочів-Перемишляни-Рогатин. Не раджу так робити нікому.

Та як не! та подивитись наш чудовий край! Та полюбуватись галичиною! Як не!!!! :(

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Та як не! та подивитись наш чудовий край! Та полюбуватись галичиною! Як не!!!! :(

 

Любувався 2 рази. В Золочеві на дорогу виходили косулі і зайці. Але дякую Богу не лише за це, а й за те, що колеса цілі  :biggrin2:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Та там тіки на пів колеса ями! а де ще таке побачити! Драйв! Спортлото попав не попав, загнув диск не загнув!!  :biggrin2:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...