Перейти до змісту

Авторизація  
nCuXoJIuPuK

Скрип сцепления

Рекомендовані повідомлення

У мене зараз якийсь прикол з зчепленням. Коли машина холодна все норм, стоїть поїздити і починає рипіть при повільному натисканні на педаль. Ну хз що це. Я раніше писав, що упор вилки не металічний, рипіти не може, підшипник не металічний всередині. Звук або від дотику вилки до підшипника вижимного або сама корзина су....а репить))) ну проїхав почти 30 тис після заміни зчеплення і нічого не було.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Загоняй нагретую машину на яму, кого-то с хорошим слухом в яму, и айда потихоньку выжимать педаль сцепления, так глядишь и локализируешь место скрипа. Своих Ванг у нас на Форуме мало, да и комплекты сцепления поменяли еще не многие, потому и "базы данных возможных косяков" данных запчастей еще как таковой нет. Будем нарабатывать... а ты держи в курсе развития событий со сцеплением, потому как многие при выборе нового комплекта сцепления будут опираться на твое развернутое сообщение с картинками http://soul-club.in.ua/topic/1368-tiaguchij-zvuk-pri-dvizhenii-zadnim-khodom-na-stcepl/page-7?do=findComment&comment=109294, и про возникающие косяки в работе хотелось бы узнавать из первых уст.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Взагалі заміна зчеплення це формальність. Переплутати там нічог не реально. Притирка мабуть. У суботу драгрейсинг))) протру ще краще)) тільки не підкалувать коло воно після розсипиться)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Скрипит снаружи или внутри салона?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


У мене зараз якийсь прикол з зчепленням. Коли машина холодна все норм, стоїть поїздити і починає рипіть при повільному натисканні на педаль.

Наблюдал аналогичную картину на протяжении определенного периода времени. Как и писал, прошло само собой. Ни смазка штока из салона, ни смазка вилки со стороны двигателя не помогла ни разу. Когда слушал скрип, то сначала казалось, что скрипит в районе педалей, но потом, прислушавшись, пришел к выводу, что скрипит таки в районе вилки где то, но особо в конструкции не разбирался, поэтому хз даже шо там скрипеть может.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Короче надо сначала локализовать, где скрпит.

 

1438638479-6cda378cbac32e6b1294c4ed985ba

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

районі корзини. Внутрі. Я нашпував смазки де упор вилки внутрі. Не допомогло. Значить час вилікує)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Коли машина постоїть тривалий час звук пропадає. Через 20-30 хвилин їзди потріху зявляється. Я не смазував підшипник вижимний, бо він пластмасову втулку має. Можливо його смазать?!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Виталька, пробуй, если есть возможность. У нас тут никто наверняка не выяснил что там нужно смазать. Более того, скрип сцепления активно обсуждается и в других автоклубах на форумах, так там тоже ни к чему не пришли, даже замена отдельных деталей многим не помогает)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Замена машины помагает? :)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Замена машины помагает? :)

Да)) гроші дай)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

1 грн. - це гроші? :)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Змазав втулку по якій підшипник вижимний ходить, ніби все норм. Завтра проїдусь ще напишу.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Скрип пропав. Ура) 130 км проїхав.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ну так давай с картинками шо мазал или номер детали, которую мазал хотя бы)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Ну так давай с картинками шо мазал или номер детали, которую мазал хотя бы)

На фото червоним обведено)) як ви його змажете від вас залежить, оскільки важко нащупать втулку. Берете шприц, надіньте трубочку з чого-небудь сантиметрів 15, і через отвір де стоїть пильник вилки вижимного підшипника, пропихаємо трубку, відчуваємо і видавлюємо)

post-2983-0-14401600-1439640023_thumb.jpg

post-2983-0-91326500-1439640099_thumb.jpg

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Хорошие картинки для понимания процесса Я так смазывал смазкой спреем через пластиковую трубочку-насадку, мне не помогло, хотя тональность скрипа поменялась на какое то время, то есть скрипит точно там, но вот смазывать вслепую приходится и не всегда смазываешь то, что нужно)))

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Хорошие картинки для понимания процесса Я так смазывал смазкой спреем через пластиковую трубочку-насадку, мне не помогло, хотя тональность скрипа поменялась на какое то время, то есть скрипит точно там, но вот смазывать вслепую приходится и не всегда смазываешь то, что нужно)))

У мене втулка підшипника вижимного не металева, та і упор вилки теж не такий. Можливо із-за цього метал важче змазати.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Замовив за 200 грн таку хрень як на фото)) так як все таки відчуваеться інколи "шоргання" підшипника. Ну незначне тертя підшипника по втулці. От і подивимось що я змазував))) доречі я використаю цю річ для огляду "испарителя" кондеціонера, бо пиль вже з...а))

post-2983-0-42051700-1440836989_thumb.jpg

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Хто нібудь має вихід на офіц.ділерів кіа, щоб узнать чи міняється направляюща втулка вижимного підшипника зчеплення?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...