Перейти до змісту

voroniak1696

Рулевая рейка.

Рекомендовані повідомлення

Voroniak1696 может ты до конца не дочитал пост, там речь не о датчике, а о штоке, который ударяется об что-то. Вот прочти внимательно http://hyundai-club.com.ua/showpost.php?p=643867&postcount=2688

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Voroniak1696 может ты до конца не дочитал пост, там речь не о датчике, а о штоке, который ударяется об что-то. Вот прочти внимательно http://hyundai-club.com.ua/showpost.php?p=643867&postcount=2688

 В нас  у Львові нема  таких спеців  , які би взялись це зробити - бояться  навіть туди лізти ) 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

а у нас эур такой же как на спортеже 3 или другой? тут вон решают проблему смазкой и подкладкой какой то резинки

 

https://www.drive2.ru/l/7018794/

 

http://kiaclub.ru/forum/showthread.php?t=4483&page=47

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Там все простіше  , виявляється  зношується  шуруп ,  який прижимає червячну передачу  ,  знос був маленький , може міліметр  ,  але за рахунок цього , шестерня відійшла від червяка  , і от саме з цього місця йде стук , особливо при навантаженні  )    Завтра їду до токара виточувати  новий )

Це все можна зробити не знімаючи колонки .

Завтра  буду збирати її  і все пофоткаю )  

Але  це тільки на рестайлінгу   , в боксі був мій ,   і ще один соул  ( 2010  р )  там колонка зовсім інша   , відверто    по їзді , таке враження  , що це зовсім різні машини . 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Упс а чим різні

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Упс а чим різні

В до рестайлінгових   , мотор  стоїть горизонтально по  відношенню  до колонки  , в новіших  вертикально   ,  ну і сама конструкція  трошка інша 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Там все простіше  , виявляється  зношується  шуруп ,  який прижимає червячну передачу  ,  знос був маленький , може міліметр  ,  але за рахунок цього , шестерня відійшла від червяка  , і от саме з цього місця йде стук , особливо при навантаженні  )    Завтра їду до токара виточувати  новий )

Це все можна зробити не знімаючи колонки .

Завтра  буду збирати її  і все пофоткаю )  

Але  це тільки на рестайлінгу   , в боксі був мій ,   і ще один соул  ( 2010  р )  там колонка зовсім інша   , відверто    по їзді , таке враження  , що це зовсім різні машини . 

відверто    по їзді - у чому різниця?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

відверто    по їзді - у чому різниця?

Таке враження  , що в дорестайлінгових - ходова збитіша   до купи ,  так вона гримить   , але не так як в новіших  , ну і робота , смого рульового , дещо інша .   Мені комфортнішие було в дорестайлінговому   -  тільки мотор більш шумний , і нехватає 6-тої передачі ) 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Таке враження  , що в дорестайлінгових - ходова збитіша   до купи ,  так вона гримить   , але не так як в новіших  , ну і робота , смого рульового , дещо інша .   Мені комфортнішие було в дорестайлінговому   -  тільки мотор більш шумний , і нехватає 6-тої передачі ) 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Там все простіше , виявляється зношується шуруп , який прижимає червячну передачу , знос був маленький , може міліметр , але за рахунок цього , шестерня відійшла від червяка , і от саме з цього місця йде стук , особливо при навантаженні ) Завтра їду до токара виточувати новий )

Це все можна зробити не знімаючи колонки .

Завтра буду збирати її і все пофоткаю )

Але це тільки на рестайлінгу , в боксі був мій , і ще один соул ( 2010 р ) там колонка зовсім інша , відверто по їзді , таке враження , що це зовсім різні машини .

Ну что у Вас получилось починит эур?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Тепер звітую   .

 Коли ми встановили той болт (на 1мм більший )  - руль став  трошка важче крутитись  , але він став збитішим  і без вібрацій  , тобто по рейсах він вже не стукає  , по бруківці  в принципі також   .    Стук проявився  , тльки раз   , але вібрацій по рулі небуло   .       Болт сфоткаю і виложу ввечері . 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти
@voroniak1696, ждём фото

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

секретный болт.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Тепер  ,  після того  як  я відїздив   ,  6000  тис  ,  з тим новим  болтом  ,  звітую  .   Нічого  ,  воно  толком не дало  ,  стук  який був  , такий і лишився   ,  буду міняти колонку   .    

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

К львовской брусчатке просто сложно болт подобрать качественный. Ну а по сути я так и не понял как он должен был работать, поджать вал чтоб не люфтил?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

К львовской брусчатке просто сложно болт подобрать качественный. Ну а по сути я так и не понял как он должен был работать, поджать вал чтоб не люфтил?

Саме так , але  після 3-4 тис км  , все як було так  і лишмилось (  Тому поміняв  рульову колонку ) 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Саме так , але  після 3-4 тис км  , все як було так  і лишмилось (  Тому поміняв  рульову колонку ) 

С новой рулевой сколько проехал, стук не появился?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

С новой рулевой сколько проехал, стук не появился?

Десь 4 тис , ще ні  , чекаю :grin:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привет всем. При вывороте руля  в крайние положения появился гул. Где искать?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Гул? Если у тебя дизель то шланг от кулера упирается в защиту.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...