Перейти к содержимому

Добро пожаловать на форум KIA SOUL Клуб Украина | Клуб владельцев Kia Soul
Зарегистрируйтесь сейчас, чтобы получить доступ ко всем функциям. После регистрации и входа в систему вы сможете создавать темы, отвечать на сообщения в существующих разделах, изменять репутацию другим пользователям, получать личные сообщения, обновлять свой статус, управлять профилем, смотреть прикрепленные фото и многое другое. Если у вас уже есть учетная запись, жмите Авторизация - если нет, жмите Регистрация
Фотография

Рулевая рейка.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 217

Lunix

Lunix
  • Пользователи
  • 130 сообщений
Voroniak1696 может ты до конца не дочитал пост, там речь не о датчике, а о штоке, который ударяется об что-то. Вот прочти внимательно http://hyundai-club....&postcount=2688

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

Voroniak1696 может ты до конца не дочитал пост, там речь не о датчике, а о штоке, который ударяется об что-то. Вот прочти внимательно http://hyundai-club....&postcount=2688

В нас  у Львові нема  таких спеців  , які би взялись це зробити - бояться  навіть туди лізти ) 

shurikits

shurikits
  • Пользователи
  • 58 сообщений

а у нас эур такой же как на спортеже 3 или другой? тут вон решают проблему смазкой и подкладкой какой то резинки

https://www.drive2.ru/l/7018794/

http://kiaclub.ru/fo...?t=4483&page=47

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

Там все простіше  , виявляється  зношується  шуруп ,  який прижимає червячну передачу  ,  знос був маленький , може міліметр  ,  але за рахунок цього , шестерня відійшла від червяка  , і от саме з цього місця йде стук , особливо при навантаженні  )    Завтра їду до токара виточувати  новий )

Це все можна зробити не знімаючи колонки .

Завтра  буду збирати її  і все пофоткаю )  

Але  це тільки на рестайлінгу   , в боксі був мій ,   і ще один соул  ( 2010  р )  там колонка зовсім інша   , відверто    по їзді , таке враження  , що це зовсім різні машини . 

VET_MD

VET_MD
  • Пользователи
  • 1 731 сообщений
Упс а чим різні
Изображение

Изображение

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

Упс а чим різні

В до рестайлінгових   , мотор  стоїть горизонтально по  відношенню  до колонки  , в новіших  вертикально   ,  ну і сама конструкція  трошка інша 

Lunix

Lunix
  • Пользователи
  • 130 сообщений

Там все простіше  , виявляється  зношується  шуруп ,  який прижимає червячну передачу  ,  знос був маленький , може міліметр  ,  але за рахунок цього , шестерня відійшла від червяка  , і от саме з цього місця йде стук , особливо при навантаженні  )    Завтра їду до токара виточувати  новий )

Завтра  буду збирати її  і все пофоткаю )  

Але  це тільки на рестайлінгу   , в боксі був мій ,   і ще один соул  ( 2010  р )  там колонка зовсім інша   , відверто    по їзді , таке враження  , що це зовсім різні машини . 

відверто    по їзді - у чому різниця?

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

відверто    по їзді - у чому різниця?

Таке враження  , що в дорестайлінгових - ходова збитіша   до купи ,  так вона гримить   , але не так як в новіших  , ну і робота , смого рульового , дещо інша .   Мені комфортнішие було в дорестайлінговому   -  тільки мотор більш шумний , і нехватає 6-тої передачі ) 

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

Таке враження  , що в дорестайлінгових - ходова збитіша   до купи ,  так вона гримить   , але не так як в новіших  , ну і робота , смого рульового , дещо інша .   Мені комфортнішие було в дорестайлінговому   -  тільки мотор більш шумний , і нехватає 6-тої передачі ) 

shurikits

shurikits
  • Пользователи
  • 58 сообщений

Там все простіше , виявляється зношується шуруп , який прижимає червячну передачу , знос був маленький , може міліметр , але за рахунок цього , шестерня відійшла від червяка , і от саме з цього місця йде стук , особливо при навантаженні ) Завтра їду до токара виточувати новий )
Завтра буду збирати її і все пофоткаю )
Але це тільки на рестайлінгу , в боксі був мій , і ще один соул ( 2010 р ) там колонка зовсім інша , відверто по їзді , таке враження , що це зовсім різні машини .

Ну что у Вас получилось починит эур?

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

Тепер звітую   .

Коли ми встановили той болт (на 1мм більший )  - руль став  трошка важче крутитись  , але він став збитішим  і без вібрацій  , тобто по рейсах він вже не стукає  , по бруківці  в принципі також   .    Стук проявився  , тльки раз   , але вібрацій по рулі небуло   .       Болт сфоткаю і виложу ввечері . 

yeti

yeti
  • Пользователи
  • 1 354 сообщений
voroniak1696, ждём фото

Bob72

Bob72
  • Пользователи
  • 203 сообщений

секретный болт.

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

Тепер  ,  після того  як  я відїздив   ,  6000  тис  ,  з тим новим  болтом  ,  звітую  .   Нічого  ,  воно  толком не дало  ,  стук  який був  , такий і лишився   ,  буду міняти колонку   .    

Sanja

Sanja
  • Пользователи
  • 640 сообщений

К львовской брусчатке просто сложно болт подобрать качественный. Ну а по сути я так и не понял как он должен был работать, поджать вал чтоб не люфтил?

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

К львовской брусчатке просто сложно болт подобрать качественный. Ну а по сути я так и не понял как он должен был работать, поджать вал чтоб не люфтил?

Саме так , але  після 3-4 тис км  , все як було так  і лишмилось (  Тому поміняв  рульову колонку ) 

Maris

Maris
  • Пользователи
  • 3 864 сообщений
  • Авто:Киа Соул 6MT (бензин/газ) 2012 F/L ГБО: эл. Stag 4 Q-Box Basic, ред. Tomasetto Alaska, ф-ки Hana (красные), бал. Atiker 47 л. (180х650 мм)

Саме так , але  після 3-4 тис км  , все як було так  і лишмилось (  Тому поміняв  рульову колонку ) 

С новой рулевой сколько проехал, стук не появился?

Если человек хочет жить, медицина бессильна...
А если человек хочет хорошо жить, то бессильно даже законодательство
История Kia Soul Base 2012 F/L

voroniak1696

voroniak1696
  • Пользователи
  • 102 сообщений

С новой рулевой сколько проехал, стук не появился?

Десь 4 тис , ще ні  , чекаю :grin:

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей