Перейти до змісту

viro

Покупка в кредит.

Рекомендовані повідомлення

Итак как происходит покупка машины в кредит. Кредит обычный.

 

1. Вы выбираете машину и салон. Учитывайте многие факторы. Например удобство ездить туда для подписание всяких бумаг. Или количества банков партнеров. Больше всего их у УкрАвто.

2. Идем к кредитному менеджеру и он советует Вам что и как согласно полноты кармана. Определяетесь на каких условиях будуте подавать заявку и берете перечень необходимых документов.

3. С пакетом документов снова в салон. С кредитным менеджером подаете заявку на получение кредита. На одинаковых условиях Вы можете отправить несколько заявок в разные банки. Например аванс 30% на 4 года. Нельза отправлять разные заявки в разные банки в одно время.

4. Ждем, пока банк(и) Вас проверят. Если решение положительное - банк посылает салону гарантийное письмо о том, что Вам кредит на сумму ХХХ ХХХ будет выдан. Иногда в гарантийном письме могут быть условия донести такуюто справочку, такуюто справочку переделать по форме итд итп. Исполняем, если надо.

5. На основании гарантийного письма с салоном заключается трехсторонний договор покупки продажи. Салон-Вы-Банк.

6. Вносите предоплату за авто оговоренную в договоре купли-продажии п.5. Даете менеджеру капусту для регистрации Вашего авто в МРЕО.

7. Салон регистрирует Ваш автомобиль.

8. Кредитный менеджер передает Ваши документы менеджеру по страхованию (иногда это один менеджер 2в1). Страхоменеджер Вас вызывает в салон. Вы оговариваете условия страхования КАСКО (часто не оговариваете, а берете то, что дают). Менеджер отдает вам счета на оплату страховок КАСКО и ГО. Платеж по КАСКО можно делить на части до 4х. Но при кредите, обычно, банки не разрешают это делать. Менеджер Вам отдает Ваш техпаспорт и все документы. Талон ГО, договор по КАСКО, квитанцию о транспортном сборе етк.

9. Оплачиваете страховки и предьявляете менеджеру квитанции. Можно по емейл.

 

После проведения всех этих процедур можна подписывать кредитный договор.

 

10. Определяетесь с кредитным менеджером где будет подписан кредитный договор назначаете время и являетесь туда с полным пакетом документов своих, которые предьявляли при заполнеении заявки, учитывая условия, которые поставил банк! (если поставил). Также имеем с собой техпаспорт, договора страхования все все.

11. Подписываем договор, внимательно его прочитав. Подписание договора не состоится если: Не внесен первоначальный взнос салону. Необходимо предоставить квитанцию.

12. Оплачиваете услуги нотариуса по внесению вашего авто в реестр залогового движимого имущества.

13. Через день Вам звонят из салона, чтобы сообщить, что банк перечислил суму Вашего кредита. Машину моно забирать. Оговариваете время когда.

14. Приходим с документами и забираем машину.

15.Обмываем и фотоотчет на форум.

 

Ну както так. Задавайте вопросы, дополняйте. Поможем друг другу.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Уважаемые кредитчики! Просьба отписатся кому подняли процентные ставки по кредитам и чем аргументировали?

Моя рекомендация в "Плюс-банк" ныне "Идея-банк" лучьше не ходите.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Вообще кредитные ставки сильно выросли. Начали скакать со средины осени и под Новый год дошли до 20 и выше процентов. Я этот момент мониторю, т.к. планирую кредит формлять. Не удивительно, что ставки пересмотрели по уже выданым кредитам.

А сколько нарисовал "Плюс-банк"? Вообще, он какой-то "волшебный", стремновато, когда отделений нет, а сидят только кредитные менеджеры по салонам.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Не советую связыватся с банком, которого нету в Вашем городе. Судится далеко ездить надо будет. Мне во Львов, например

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Кредит оформляли в Правекс-Банке, когда мониторил банки это был оптимальный вариант, а нет ещё был один Львовский банк, единственный офис в Киеве на м. Левобережной находился, сейчас не знаю..

 

Процедура у нас была следующая:

1) Выбрали авто (KIA Soul :-) )

2) Подъехали с пакетом документов в отделение банка

3) Получили в Банке гарантийное письмо, передали в салон

4) Дождались авто, оплатили первый взнос

5) Заключили договора: Кредитный, Залоговый, Страхования

6) Оплатили страховку КАСКО, ГО, ДГО

7) Передали манагеру деньги на регистрацию авто (тут тупанул сам, дал 3% ПФ от полной стоимости, а не от суммы без НДС)....

8) Приехали в салон забирать машину, а так же приехал представитель Банка, Страховой и товарищи :) оценить выбор :)

 

Где-то так...

Фак-апы салона (Свит-авто) которые оставили осадок:

1) В момент получения авто не был готов талон тех осмотра, пришлось ехать за ним в ГАИ.... С моей стороны все было передано своевременно, просто "лоханулся" манагер, так как в ГАИ при нас печатали талон.... Ждать несколько дней и ехать в салон за ним не было желания....

2) Обещанные подарки не подарили, придумали кучу отмазок...

 

Да, забыл, всю волокиту с Банком (напрямую) и Страхованием (напрямую) занимался сам, так как не люблю когда навязывают определенные банки, и страховые - аля Укравто (Експресс Кредит, Експресс страхование)...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

плюс банк даже письменных уведомлений не присылают.звонят мне на мобильный,и говорят"мы застраховали вашу жизнь на 2000 тысячи.теперь ты нам должен"я в шоке с них.так же мне и тарифную ставку подняли.не знаю что делать со страховкой?подскажите.может кто в курсе?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

плюс банк даже письменных уведомлений не присылают.звонят мне на мобильный,и говорят"мы застраховали вашу жизнь на 2000 тысячи.теперь ты нам должен"я в шоке с них.так же мне и тарифную ставку подняли.не знаю что делать со страховкой?подскажите.может кто в курсе?

якщо я не помиляюсь то в мене в договорі вказано що повинне прийти письмове повідомлення про зміну відсоткової ставки з яким я погоджуюсь або ні і сплачую за якийсь період всю вартість (здається 2 місяці)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

плюс банк даже письменных уведомлений не присылают.звонят мне на мобильный,и говорят"мы застраховали вашу жизнь на 2000 тысячи.теперь ты нам должен"я в шоке с них.так же мне и тарифную ставку подняли.не знаю что делать со страховкой?подскажите.может кто в курсе?

 

Для начала внимательно прочти свой Договор кредита. Посмотри какие там указаны основания для поднятия тарифной ставки (точнее процента за пользование кредитом я так понимаю), а так же что сказано по по поводу необходимости страхования жизни заемщика, возможно у тебя нету такого обязательства, тогда банка страхует из личных побуждений и в общем то ты ему ничего не должен. Не у всех банков страхование жизни заемщика есть обязательным условием вроде бы.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

плюс банк даже письменных уведомлений не присылают.звонят мне на мобильный,и говорят"мы застраховали вашу жизнь на 2000 тысячи.теперь ты нам должен"я в шоке с них.так же мне и тарифную ставку подняли.не знаю что делать со страховкой?подскажите.может кто в курсе?

 

У меня просто, в договоре указано что должен страховаться в акредитованной банком компании, банк сказал нет будеш страховаться где скажем. На вопрос - Вы хотите нарушить договор? Ответили нет итог - страхуюсь где мне лучше банк подписал. Как на меня разница в цене страховки нового авто и авто после года использования в 400 грн - полный бред.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для начала внимательно прочти свой Договор кредита. Посмотри какие там указаны основания для поднятия тарифной ставки (точнее процента за пользование кредитом я так понимаю), а так же что сказано по по поводу необходимости страхования жизни заемщика, возможно у тебя нету такого обязательства, тогда банка страхует из личных побуждений и в общем то ты ему ничего не должен. Не у всех банков страхование жизни заемщика есть обязательным условием вроде бы.

 

С 2010 это обязательный пункт. При этом жизнь можеш застраховать не обязательно в компании навязанной банком, в отличии от каско обыно в отношении данной страховки жестких правил нет.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я свою Сольку брав також в кредит. Автосалон було обрано - Автотрейд Київ, оскільки тільки в цьому автосалоні менеджер прислухався до моїх побажань по вибору авто і забезпечив наявність авто в термін 2 тижні. Банк - Ідея Банк (колишній Плюс Банк).

 

От щодо банку варто розповісти більш детальніше. Під час моніторингу ринку банків які співпрацюють з автосалоном були вагання обрати Укргазбанк або Ідеа Банк (останній активно пропагувався автосалоном). Вибір був зроблений на користь Ідеа, бо там не було стразування життя. Яким же було моє розчарування, коли вже при підписанні угоди виявилось, що мені потрібно страхувати життя 3% від вартості кредиту, так і ще й сумма страховки за перший рік включилась у ватрість кредиту (фактично замість однієї сумми кредиту я взяв на 3% більше). Крім того, на угоді була присутня стажер, яка проходила курс "молодого бійця", тож замість 1-2 годин на підписання угоди я витратив 4. І ще в центральному офісі у них не працбвали бизи, тож в той самий день переказ коштів вони не здійснили. А з автосалону я виїхав тільки завдяки старанням менеджера - він переговорив з директором і мені віддали авто одразу після підписання угоди.

(Забув уточнити - угода підписувалась в автосалоні.).

 

Ну це було ліричне відступлення, а тепер по суті. Вибрав я автосалон (вибрав АВТО - Kia Soul Mid AT Saddle Brown), вибрав банк, вибрав страхову компанію. Відправив скан-копію всих документів представнику банку і автосалону. Завіз 2000 грн менеджеру як бронь авто. Дочакався авто, заплатив перший внесок, завіз менеджеру гроші на реестрацію авто (за відрахуванням 2000 грн., які завозив раніше). Після того як авто поставили на облік домовився про час угоди. На назначену годину приїхав в автосалон з дружиною. Дочекалися представників страхової компанії і банку. Підписав догорів страхування. Сходив оплатив всі необхідні квитанції. Підписав кредитний догорів.І все...........! :yahoo: Поїхав на авто!

 

 

Доречі, інформація для тих, хто має кредит від Ідеа Банку. Стахування життя починаючи з 2-гого року можна обійти, але треба якусь заяву писати, на зразок того: я збираюсь погасити заборгованість по кредиту, тож страхувати життя відмовляюсь. І ще одне - якщо з банку приходе лист про підвищення відсоткової ставки, то в першу чергу потрібно перечитати кредитний договір (чи мають вони на це право) і обов"язково їм відповісти листом (обов"язково цінним), бо якщо не відповісти, то ви автоматом погодились на їх умови, а цінним, щоб була зафіксована дата вашої відповіді.

 

 

І ще порада тим, хто збирається брати кредит - УНИКАЙТЕ ПАТ "Ідеа Банк"

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

притом был в понедельник в в этом плюс банке,и выяснилось что банк может скорее всего каждый год подымать тарифную ставку.отпишитесь пожалуйста кому банк поднял тарифную ставку.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У мене в догорові прописано, що ставка фіксовна на 2 роки, потім можуть піднімати, якщо зміниться якась там ставка НБУ..... бла-бла-бла! Але 2 роки - не мають права піднімати відсотки!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Всем привет!

Вот такой вопрос по кредиту: можно ли оформить тп на одного человека, а кредит- на другого?

И вообще, расскажите об условиях, подводных камнях и тп. :)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

нельзя. Подводные камни... читайте внимательно договор, ТРЕЗВО оценивайте свои финансовые возможности.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я іще не оформив кредиту, машина потрібної комплектації скоро приїде.

 

От дивився умови кредитного договору від АльфаБанк і УкрГазБанк (вони були серед пропонованих), потім інших в інтернеті надибав. Усюди бачу що прописана (по-різному, іноді одним реченням, іноді розписано цілим розділом) можливість змінювати відсотки, але у всіх зазначається що така зміна оформлюється додатковою угодою, тобто вони самі там собі без згоди другої сторони (Позичальника) не можуть це зробити (так їх зобов'язали на державному рівні не так давно).

 

Тож підтримую пораду Leo_R_G щодо надсилання відповіді банку щодо будь-яких змін рекомендованим листом, точніше цінним (бо то буде з описом того, що у конверті). Це забезпечить підтвердження того що ви відповіли, а також дати відповіді.

Також на деяких юридичних форумах рекомендують надсилати відповідь на лист від банку про зміну відсотків по кредиту у вигляді "Прошу повідомити мені про обставини що призвели до зміни відсотків та розрахунок цієї зміни для прийняття рішення" :)

 

Я обрав УкрГазБанк з огляду на відсотки (16,5 річних), що буде далі - побачимо, але тягнути увесь зазначений строк (5 років) не збираюся. Такий довгий строк було обрано для зменшення обов'язкового щомісячного платежу по кредиту, щоб коли грощі потрібні будуть на інші справи, я міг розлабитися місяць-два. А можна і на 7 років, тоді щомісячний буде іще менший. Повторюю - обов'язковий щомісячний. Тільки задля цього, бо за сім років на відсотках накапає іще майже цілий Соул :)

 

Страхування від нещасного випадку заявлено щось біля 0,5% від суми кредиту щорічно. Можливість розбити КАСКО першого року на період, не більше періоду кредиту - є, але мені не дали :) Проте у запропонованій банком страховій компанії (Експрес-Страхування) начеб-то є в умовах можливість розбити на 2-4 рази на рік.

 

Тож виходить що відсотки (за згодою Позичальника) можуть піднімати мабуть усі банки, і якщо Позичальник не згоден - вимагати дострокового повернення кредиту скоріше за все. Просто у деяких банків прописані випадки, від яких залежить підняття відсотків, у інших - тупо "банк може". Нехай вже буде "може, якщо конкретно те-то й те-то".

 

Таке...

 

 

Судячі з порядку оформлення, я бачу що ДО підписання кредитного договору та договору страхування автомобіль має бути зареєстрований в МРЕО. Для цього буде підписано договір куплі-продажу між салоном і покупцем. І цей документ є підтвердженням права власності іще до факту сплати банком салону коштів за авто, цей документ потрібен для того щоб МРЕО бачило, що реєструє автомобіль саме на власника авто :) А іхати до місця реєстрації - 60 км в одну сторону.

 

У зв'язку з цим маю велике бажання не повертати автомобіль у салон після реєстрації. Точніше - повернутися з ним (на ньому) в салон, оформити страховку, по-можливості встигнути оформити кредит у банку (буде потрібен договір застави між банком та покупцем у нотаріуса) та й поїхати на своєму (див.договір Купівлі-Продажу та Свідотство реєстрації транспортного засобу) новому авто додому. Тобто після реєстрації та страхування вже їздити на ньому, а не залишати на безвідповідальне зберігання його у салоні. Ану як впаде цеглина на капот - що скаже страховик? ;)

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я іще не оформив кредиту, машина потрібної комплектації скоро приїде.

 

От дивився умови кредитного договору від АльфаБанк і УкрГазБанк (вони були серед пропонованих), потім інших в інтернеті надибав. Усюди бачу що прописана (по-різному, іноді одним реченням, іноді розписано цілим розділом) можливість змінювати відсотки, але у всіх зазначається що така зміна оформлюється додатковою угодою, тобто вони самі там собі без згоди другої сторони (Позичальника) не можуть це зробити (так їх зобов'язали на державному рівні не так давно).

 

Тож підтримую пораду Leo_R_G щодо надсилання відповіді банку щодо будь-яких змін рекомендованим листом, точніше цінним (бо то буде з описом того, що у конверті). Це забезпечить підтвердження того що ви відповіли, а також дати відповіді.

Також на деяких юридичних форумах рекомендують надсилати відповідь на лист від банку про зміну відсотків по кредиту у вигляді "Прошу повідомити мені про обставини що призвели до зміни відсотків та розрахунок цієї зміни для прийняття рішення" :)

 

Я обрав УкрГазБанк з огляду на відсотки (16,5 річних), що буде далі - побачимо, але тягнути увесь зазначений строк (5 років) не збираюся. Такий довгий строк було обрано для зменшення обов'язкового щомісячного платежу по кредиту, щоб коли грощі потрібні будуть на інші справи, я міг розлабитися місяць-два. А можна і на 7 років, тоді щомісячний буде іще менший. Повторюю - обов'язковий щомісячний. Тільки задля цього, бо за сім років на відсотках накапає іще майже цілий Соул :)

 

Страхування від нещасного випадку заявлено щось біля 0,5% від суми кредиту щорічно. Можливість розбити КАСКО першого року на період, не більше періоду кредиту - є, але мені не дали :) Проте у запропонованій банком страховій компанії (Експрес-Страхування) начеб-то є в умовах можливість розбити на 2-4 рази на рік.

 

Тож виходить що відсотки (за згодою Позичальника) можуть піднімати мабуть усі банки, і якщо Позичальник не згоден - вимагати дострокового повернення кредиту скоріше за все. Просто у деяких банків прописані випадки, від яких залежить підняття відсотків, у інших - тупо "банк може". Нехай вже буде "може, якщо конкретно те-то й те-то".

 

Таке...

 

 

Судячі з порядку оформлення, я бачу що ДО підписання кредитного договору та договору страхування автомобіль має бути зареєстрований в МРЕО. Для цього буде підписано договір куплі-продажу між салоном і покупцем. І цей документ є підтвердженням права власності іще до факту сплати банком салону коштів за авто, цей документ потрібен для того щоб МРЕО бачило, що реєструє автомобіль саме на власника авто :) А іхати до місця реєстрації - 60 км в одну сторону.

 

У зв'язку з цим маю велике бажання не повертати автомобіль у салон після реєстрації. Точніше - повернутися з ним (на ньому) в салон, оформити страховку, по-можливості встигнути оформити кредит у банку (буде потрібен договір застави між банком та покупцем у нотаріуса) та й поїхати на своєму (див.договір Купівлі-Продажу та Свідотство реєстрації транспортного засобу) новому авто додому. Тобто після реєстрації та страхування вже їздити на ньому, а не залишати на безвідповідальне зберігання його у салоні. Ану як впаде цеглина на капот - що скаже страховик? ;)

 

А Правекс Банк не рассматривали?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Судячі з порядку оформлення, я бачу що ДО підписання кредитного договору та договору страхування автомобіль має бути зареєстрований в МРЕО. Для цього буде підписано договір куплі-продажу між салоном і покупцем. І цей документ є підтвердженням права власності іще до факту сплати банком салону коштів за авто, цей документ потрібен для того щоб МРЕО бачило, що реєструє автомобіль саме на власника авто А іхати до місця реєстрації - 60 км в одну сторону.

 

 

Салон зарегистрирует машину сам за твои деньги. Ездить никуда не надо будет. Тебе никто не дас не застрахованную машину, так как она принадлежит банку.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Салон зарегистрирует машину сам за твои деньги. Ездить никуда не надо будет. Тебе никто не дас не застрахованную машину, так как она принадлежит банку.

А самому, без салона, нельзя зарегить ? Салонщикам же еще сверху денег придется дать за регистрацию?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Я брал машину в "Свит-Авто", там дать мне возможность самому зарегить категорически отказались, в итоге переплатил примерно 2000-2500 грн. Но, с другой стороны, самому зарегить тачку в киевском межрегиональном МРЭО не так уж и просто - гемор обеспечен :wacko: (у меня не киевская прописка). Кроме этого, тогда были проблемы с номерами и ждать техпаспорт я мог и месяц (если, конечно не "дать на лапу" кому нужно). А вот салон поставил машину на учет за 1 день. после этого я с техпаспортом поехал в банк, оформил там кредитный и страховой договора, вернулся в салон и забрал машину.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

×
×
  • Створити...