Перейти до змісту

Авторизація  
Daggett

проблємка з sheriff aps-85

Рекомендовані повідомлення

...додатковий брелок працює нормально -- ставить на охоророну і знімає. а у основного немає зв,язку -- відсутній індикатор зони зв,язку + при ставленні/знятті з охорони система не реагує, а брелок відповідно видає сигнал помилки. раніше були поодинокі випадки "не поставилась на охорону" / "не знялась" / "не пришов сигнал відповіді" але списував на перешкоди. мав хтось подібні проблеми?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сергійку, 24-го, а ти постарайся ДУЖЕ бути, можемо глянути...

А ти користуєшся обома? Чи одним?

Якщо буде треба, перепропишємо всі брелки... Тільки візьми їх всі з собою...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Проблема рішається легко.

- відновити звязок з оснвоним блоком (перепрошити)

- купити новий брелок і його підключити.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

топто, просто злетіла прошивка? в принципі сигналізація ще на гарантії...

 

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

або пропав звязок з блоком або сам брелок поламався.

Я не знаю, але здається набрелки гарантія не йде - бо типу ти можеш і механічно його пошкодити при носінні або волога/ сирість ну і т.д.

Якщо нема гарантії поїдь до електрика він тобі або відновить звязок або підбере новий брелок і все. відновлення коштує приблизно від 50 грн, з новим брелком від150.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Попробуй брелок вплотную к антенне сигнализации поднести. Если заработает - что-то в радиочасти брелка полетело, можно пытаться ремонтировать либо просто заменить на новый и "привязать".

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Сергійку, 24-го, а ти постарайся ДУЖЕ бути, можемо глянути...

А ти користуєшся обома? Чи одним?

Якщо буде треба, перепропишємо всі брелки... Тільки візьми їх всі з собою...

 

Олеже, я в будь якому випадку постараюсясь бутить... я користувався "двустороннім", запасним -- батько. тепер -- один на двох :unsure:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

вирішено! окрема подяка Колоску, за те що сказав де дивитися вирішення :rolleyes:

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привет душевные ребята,посоветуйте сигнализацию

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Привет душевные ребята,посоветуйте сигнализацию

Я місяць назад поставив СТАЛКЕР 600 ЛАН 3. Працює покищо без проблем.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

У меня icode 07. Один год. Полет нормальный. НО! Наверняка уже есть чего повкуснее. Плюс надо понимать, какая комплектация - если с чип-ключом, то я бы задумался о каком-нибуть ЖСМ-е.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Подскажите по сигналке, плз. Sheriff aps-85 утопили брелок. Он немного поработал, а теперь просто горит подсветка и больше ничего на экране нет. На нажатие кнопок не отвечает.

 

Мож у кого завалялся бу брелок?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Подскажите по сигналке, плз. Sheriff aps-85 утопили брелок. Он немного поработал, а теперь просто горит подсветка и больше ничего на экране нет. На нажатие кнопок не отвечает.

 

Мож у кого завалялся бу брелок?

ИМХО чем пользоваться этой сигналкой, лучше без неё...Брелок б.у. живой вряд ли у кого есть, возможно, человек знакомый с паяльником и этот починит, но смысла не вижу. Сейчас закрывать машину сигналкой это в принципе подарок всякому ворью, а закрывать такой сигналкой это подарок вдвойне...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

ИМХО чем пользоваться этой сигналкой, лучше без неё...Брелок б.у. живой вряд ли у кого есть, возможно, человек знакомый с паяльником и этот починит, но смысла не вижу. Сейчас закрывать машину сигналкой это в принципе подарок всякому ворью, а закрывать такой сигналкой это подарок вдвойне...

Хм, я думал это нормальная сигналка)..что тогда можно взамен поставить?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Погугли, я не особо специалист, просто смысла восстанавливать такое уг нету.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


Хм, я думал это нормальная сигналка)

 

Все что без диалогового кода уже не сигналка, а прямой доступ для воров. Смотри стралайн, пандора, айкод с диалогом. Если не охота сильно вникать - звонишь в магаз и просишь сигналку с диалогом - там поймут. Ну и наверно уже надо смотреть в сторону GSM чтоб как-то соответствовать требованиям времени. Если нет денег желания такого ставить - лучше не ставить вообще ничего, т.к. есть родное иммо, которое если обойдут, то стандартная сига будет не помеха.

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Все что без диалогового кода уже не сигналка, а прямой доступ для воров. Смотри стралайн, пандора, айкод с диалогом. Если не охота сильно вникать - звонишь в магаз и просишь сигналку с диалогом - там поймут. Ну и наверно уже надо смотреть в сторону GSM чтоб как-то соответствовать требованиям времени. Если нет денег желания такого ставить - лучше не ставить вообще ничего, т.к. есть родное иммо, которое если обойдут, то стандартная сига будет не помеха.

Скажу больше, у меня старлайн с диалоговым кодом, так на ютубе видел ролик снятый Мазда клубом о том как просто она граббится...

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

 

 


ролик снятый Мазда клубом о том как просто она граббится...

 

А можно ссылочку плз?


@Maris,

 

Не писхуй. Все ОК. Никто тебя не сграбит http://forum.ugona.net/topic47730.html 

  • Like 1

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

А можно ссылочку плз?

@Maris,

 

Не писхуй. Все ОК. Никто тебя не сграбит http://forum.ugona.net/topic47730.html 

 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

На видео выдано желаемое за действительное и пока диалог рулит.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
Авторизація  

×
×
  • Створити...